AVON K3 Katalog-Panaroma-İndirim Broşürü

Sedef1

Benim hala umudum var..!
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
595
1
İndirim Broşürü

$1.jpg $2.jpg $3.jpg $4.jpg $5.jpg $6.jpg $7.jpg $8.jpg $9.jpg

Katalog

$10.jpg $11.jpg $12.jpg $13.jpg $14.jpg $15.jpg $16.jpg $17.jpg $18.jpg $19.jpg $20.jpg $21.jpg $22.jpg $23.jpg $24.jpg $25.jpg $26.jpg $27.jpg $28.jpg $29.jpg $30.jpg $31.jpg $32.jpg $33.jpg $34.jpg $35.jpg $36.jpg $37.jpg $38.jpg $39.jpg $40.jpg $41.jpg $42.jpg $43.jpg $44.jpg $45.jpg $46.jpg $47.jpg $48.jpg $49.jpg $50.jpg $51.jpg $52.jpg $53.jpg $54.jpg $55.jpg $56.jpg $57.jpg $58.jpg $59.jpg $60.jpg $61.jpg $62.jpg $63.jpg $64.jpg $65.jpg $66.jpg $67.jpg $68.jpg $69.jpg $70.jpg $72.jpg $73.jpg

PANAROMA

$74.jpg $75.jpg $76.jpg $77.jpg $78.jpg $79.jpg $80.jpg $81.jpg $82.jpg $83.jpg $84.jpg

85 ve 250 tl arası siparişlerde 1tl kargo bedeli odiyeceklermiş :KK50::KK45:

evet malesef artık öyle oluyormus cok sinir bozucu bi durum :44:
Sadece Avon Clup ve Yıldızlar Kulübü üyeleri 85 Tl ve üzeri siparişlerde kargo ücreti ödemeyecekmiş..

ellerine sağlık canım :KK16:

kargo bedeli nerden çıktı yaa sanki çok kazanıyoruz da. ben zaten akrabalara geliş fiyatından veriyorum. kendime alıyorum biçok şey. yok havale parası yok kargo bedeli, amelelik yapıyorum başka bişey değil :KK47:

kargo bedeli nerden çıktı yaa sanki çok kazanıyoruz da. ben zaten akrabalara geliş fiyatından veriyorum. kendime alıyorum biçok şey. yok havale parası yok kargo bedeli, amelelik yapıyorum başka bişey değil :KK47:

rica ederim canımm (:-)
sorma canım bende acayip sinir oldum, bende genellikle kendime ve ablama alıyorum ve bi kaç yakına oda her zaman değil nadir
bişey kazanmıyoruz ki, he tek artımız geliş fiyatından almamız, onuda kargo ücretiyle tamamlıyorlar zaten.. :44:

sorma canım bende acayip sinir oldum, bende genellikle kendime ve ablama alıyorum ve bi kaç yakına oda her zaman değil nadir
bişey kazanmıyoruz ki, he tek artımız geliş fiyatından almamız, onuda kargo ücretiyle tamamlıyorlar zaten.. :44:
aslında herkes toplanıp 1 ay almasa, bak bakalım kargo parası diyebiliyorlar mı

HTML:
hepsi cok guzel emeginize saglik. peki temsilci tesvik hediyesi yokmu k 2de 340 tl siparise battaniye vardi mesela

çok saol canım ellerine sağlık bu ay batıcaz gibi çok güzel indirimler var :KK1:

emeğine sağlıık aslında çok güzel indirimler varr ama kargo parasıda neyin nesi öyle..

panaromada yazıyor 1 lira largo bedeli diye

Son düzenleme:
370 tl ye 6 çukur tabak ıkıde tuzluk var gürallar porselenın a 101 gb marketlerde gormüşsünüzdür mutlaka beyaz tabakları onlardan

aa ben gözden kaçırmısım teşekkürler canım, sayfanın sonuna koyunca artık dikkat etmemişim :KK1:

indirim broşüründeki mor saate bayıldım yalnız çevremde avon satan yok ya :KK50:

allıklarda indirim var mı?
katalog elimde yok burada yüklenene baktım ama indirimli veya indirimsiz resmini göremedimde.

allıklarda indirim var mı?
katalog elimde yok burada yüklenene baktım ama indirimli veya indirimsiz resmini göremedimde.

Evet resimlerde de var zaten
color trend serisinin yeni cıkan bi allığı var panaromada, ve bronz allık var (acık ve koyu ten seceneği var)

Son düzenleme:
370 tl ye 6 çukur tabak ıkıde tuzluk var gürallar porselenın a 101 gb marketlerde gormüşsünüzdür mutlaka beyaz tabakları onlardan
aynen nerde dandik bşy var 20-30tllik koyuyolar snra o hediyeler için çırpınıyoruz ya fazla fazla ürün alıp elimzde kalıyor öyle sinir oluyorum ki indrm broşüründe baya bir indirimli halini görünce hele bir ara mor plastik kalıplar vardı 57tlydi hiç unutmuyorum 5 10kuruş limitin altına inmişim diye ödetmişlerdi bana onu delirmiştim bir de indrm borşürnde görnce 25-30tlye daha da delirmiştim:KK47::KK47::KK47::KK47:
indirim broşüründeki mor saate bayıldım yalnız çevremde avon satan yok ya :KK50:
cnm emin ol sana satış yapmak isteyen o kadar çok kişi vardır ki aslında ben o saati 10tl ye geçen sene bir arkdşa sattım alıp almamak arasında kararsız kaldı arkdşına danştı defalarca 10 tl ya neye vrlmyo ki 10tl onu da mor bi parfm vardı pahalı onun ynnda hediye gelmşti parfmleri satamadım bari bu fazlalıkları satayım diye satmştm yoksa ben kullanrdm şık bir saat biraz danidk görnse de hoş rengi fln da orijinal bir renk.gel gör ki 10tl ye bile burun kıvıran insanalr olduğunu görnce çok şaşırmştm üzüldüm hem sonra bu kdr ucuza kaptrdığım için onun nazını çekmezdim bari:KK19:

aynen bana da mail geldi çok şaşırdım yahu ne kazanıyoruz ki zarardan başka bşy değl bzmki işin kaymağını ztn şirket yiyor amele gibi çalşıyoruz çalşırken eğlenyorum ama şuan başmda öyle bir dert var ki siprşlerim çkmıyor şuanda iadelerim olduğu için söylenlenler doğruymş yani kızlar dikkat edin ben avondan çıkıcam galiba o kdr yptığım satşları görmyorlar iadelerimi görüyorlar kapalı görderdim ben o kdr jelatinli ürünler kullnlmynlar yeniden satılıyor diye elmde kalan fazlalıkalrı neymiş efendim onlar imha oluyormuş çok şaşırdım böyle bir saçmalığı neden ypıyorlar ki anlayamadım kabak yin e bizim başımıza patlıyor şu an içeride param var ne sipairşm çkıyor ne bşy müşterilerime de rezil olduğumla kaldım kaçtır soruyorlar geçen aykini de iptal ettim çkmadı diye siprş onca iade edevcğm şey eimde kaldı bu aykiler deseniz öyle gelecek ayki bazı iadelerim ben nerden bileyim öyle olduğunu herşey imhamış kızalar herşey buna da bir yöntem bulamamış koskoca avon işe bakın sanki herşeyin numunesi var da alabiliyoruz ya ansıl sinirliyim nasıl anlatamam o kdr haklı gerekçelerim var ki
her şeyi bize yptırıyolar ztn ne sigortamz var ne bşyimz doğru dürüst bi işe girseymiişik çok dhaa iyi olurmuş eğlencesine ypıyodm çevrem genişlesin diye ama bana stresten başka bşy sağlamadı kahretsin ki
aslında herkes toplanıp 1 ay almasa, bak bakalım kargo parası diyebiliyorlar mı

aynen katılıyorum bazı şeylerin protesto edilmesi grekiyor avonu çok taktir ediyodum bazı şeyleri de görmezden gelmştim mesela bir yrşmasndan hedyiem gelmemişti br de ödettikleri hediyelerin parası sinir etmşti baya beni ama olsun demştim şuan herşeyin ynlş olduğunu dşnüyorum yazık emeklerime:KK19:

X