Dolunay epilasyonu

Tartışmayınız lütfen, ortada bir sorun varsa bunu topiklerde dile getirmeniz konuları takip edenleri rahatsız ediyor sadece.
Kişisel anlaşmazlıklarınızı özelden yazınız...

Ayın 7'sinde özel bölgeme ağda yapmıştım. Ağda yaptıktan normalde 1 hafta sonra çıkmaya başlardı. Bu sefer 1,5 hafta sonra çıkmaya başladı.. :21:

Ay evvet gerçekten 2. tarihte ağda yaptım normalde 1 haftada çıkardı ama şimdi 2 haftadan fazla oldu ve koltukaltımdakiler küçücüüük .

aynen kolumdakiler ilk hafta hafif çıktı pütür pütür hissediliyordu...nemlendirici sürdükçe onlar da hissedilmiyor birde bakınca tertemiz duruyor hala....:KK8::KK8::KK8::KK8:

Ay evvet gerçekten 2. tarihte ağda yaptım normalde 1 haftada çıkardı ama şimdi 2 haftadan fazla oldu ve koltukaltımdakiler küçücüüük .

evet bende yarın epilasyonumu yapacağım :18: bikini bölgemde eldivene başlamayı düşünüyorum umarım acımaz , yoksa ağda yapamıyorum. bir ömür boyu jilet nereye kadar :KK43: koltukaltıma da eldiven yapacağım. o kadarcık küçük yer için en az 10 lira lıyolar. yazık günah, paramızın kıymetini bilmek lazım artık küçük bölgelere tonlarca para ödemek yok :KK20:

X