Dolunay epilasyonu

senin açından baktığımda ise hayalinde başka melekler yarattığını, onlara başka isimler, başka soyadı , başka eğitim, meslek, adres bilgileri ve daha birçok farklı özellik yüklediğini ve her sayfada ayrı birini konuşturduğunu görüyorum uzun zamandır.

derken ne dediğini anlayamadım. Tarih değiştirme diye belirttiğin durumu da anlayamadım . Tarihler hala duruyor. ben bildiğin MELEK ASLAN. MARKETİMİZDE PATRONLUK ÜNVANIM VAR. ADRESİM BELLİ KAYSERİ. her sayfa derken acaba seni başkaları yanlış şeylere mi yöneltti anlayamadım :44: ben neysem o yum. senin bilgilerini alıpta yaymak gibi bir durumum söz konusu değil aycangül. Ben dersimi aldım, lütfen beni yanlış anlama, senin bilgilerini kesinlikle ve kesinlikle gaspetmiyorum.:KK19: yolun açık olsun aycangül, ben dediğim gibi çevreme yararlı olabilmek için herşeyi yapıyorum, bu yıllar öncesinde de böyleydi ki sadece bu konu üzerinden yayın yapsam belki haklısın diyeceğim fakat benim bilgi verdiğim tek konu bu değil. sayfamda da görmüşsündür, hamilelikten tut maskeler,tonikler, yemek tarifleri ,sivilceler vs. her konuda insanları bilgi sahibi etmeye çalışıyorum. böyle bir düşüncen açıkçası üzdü beni. Benim hakkımdaki düşüncelerini değiştirmeye çalışıyorum çünkü bu yazdıklarında tanıttığın bir MELEK değilim ben. Bunu sende biliyorsun,her türlü bunu savunurum çünkü ben benim ne olduğumu iyi bilen biriyim. dediğim gibi hala yardım etme konusu olduğunda her türlü destekçinim bundan kesinlikle şüphe duymanı istemem. hani demiştin ya bazı insanlar dünyaya geliş amacını farkeder ve insanlara yardım eder, ben bu amacın bilincindeyim. Bu düşüncelerin beni çok üzdü bunu bil, her yayınımda kaynak gösteriyorum ama şuna emin ol ki ; eğer senden bilgi edinecek olursam seni de kaynak gösteririm fakat seni gaspetmedim, iznin olmadan da gaspetmem:KK19:

yaşımın 16 olduğunu kim söyledi ? yaşım 22 :KK1: benim facede kolay saç şekilleri diye bir sayfam var, biliyosun. ve tarihleri aycangül yayınlamadan yayınlıyorum. tarihlerde veya yorum yazılarında çalıntı yoktur kesinlikle. Asıl sen burada faydalanmak isteyenleri şüpheye sokuyorsun. Ki böyle bir durum kesinlikle yok. Ben aycangül ile onun yazılarından alıntı yapmayacağım konusunda anlaştım. Onu rahatsız etmem ve etmiyorum kesinlikle.:KK50: Herkes kendi yoluna derler ya öyle birşey işte :KK34: Ben aycangüle hatta bazı konularda yardım etme sözü bile verdim, gerekirse bir sayfa bile açacağız. Ben bu işe aycangüle birşey olurda bizler sonra ne yaparız düşüncesiyle başladım. Ve bu yolda çok yol katettim. Tarihlerde falan sapma söz konusu olamaz. Sen benim işlerimle uğraşmak gibi bir huyundan vazgeç artık ! Face üzerinden böyle mesajlar, bu site üzerinden böyle mesajlar.. Ne oluyor ? Ben yardıma ihtiyacı olanlara yardım ediyorum. Bu çok güzel birşey aslında. Evet bildiğim her konuda insanlara yardımcı oluyorum ve bu utanılacak bir konu değil. !!! :KK20: Tercih sizin isteyen orda isteyen burda kalır. Ortada çalıntı olmadığı sürece içim rahat, kimsenin hakkını gaspetmiyorum

derken ne dediğini anlayamadım. Tarih değiştirme diye belirttiğin durumu da anlayamadım . Tarihler hala duruyor. ben bildiğin MELEK ASLAN. MARKETİMİZDE PATRONLUK ÜNVANIM VAR. ADRESİM BELLİ KAYSERİ. her sayfa derken acaba seni başkaları yanlış şeylere mi yöneltti anlayamadım :44: ben neysem o yum. senin bilgilerini alıpta yaymak gibi bir durumum söz konusu değil aycangül. Ben dersimi aldım, lütfen beni yanlış anlama, senin bilgilerini kesinlikle ve kesinlikle gaspetmiyorum.:KK19: yolun açık olsun aycangül, ben dediğim gibi çevreme yararlı olabilmek için herşeyi yapıyorum, bu yıllar öncesinde de böyleydi ki sadece bu konu üzerinden yayın yapsam belki haklısın diyeceğim fakat benim bilgi verdiğim tek konu bu değil. sayfamda da görmüşsündür, hamilelikten tut maskeler,tonikler, yemek tarifleri ,sivilceler vs. her konuda insanları bilgi sahibi etmeye çalışıyorum. böyle bir düşüncen açıkçası üzdü beni. Benim hakkımdaki düşüncelerini değiştirmeye çalışıyorum çünkü bu yazdıklarında tanıttığın bir MELEK değilim ben. Bunu sende biliyorsun,her türlü bunu savunurum çünkü ben benim ne olduğumu iyi bilen biriyim. dediğim gibi hala yardım etme konusu olduğunda her türlü destekçinim bundan kesinlikle şüphe duymanı istemem. hani demiştin ya bazı insanlar dünyaya geliş amacını farkeder ve insanlara yardım eder, ben bu amacın bilincindeyim. Bu düşüncelerin beni çok üzdü bunu bil, her yayınımda kaynak gösteriyorum ama şuna emin ol ki ; eğer senden bilgi edinecek olursam seni de kaynak gösteririm fakat seni gaspetmedim, iznin olmadan da gaspetmem:KK19:

sen sandığımdan daha zekisin küçük kız.. maşallah sana.. hafızanda epey kuvvetli.. bir de uslubunu düzeltirsen bence bu iş olur..

öncelikle facede ki sayfanda yazdığın edepsizce ve saygısızca cevaplardan sonra inan ben yaşımdan, senin seviyene düşmek istemediğimden korkuyorum sana cevap yazmaya.. hani bu defa bende sinirlerime hakim olamazsam diye..

öncelikle kullanıcı adın sana çook yakışmış.. Akrepcik gerçekten en uygununu bulmuşsun.. tehlikeli, insan sağlığı için zararlı, sonundaki cik te sanırım yaşını yansıtmış.. senden neredeyse 20 yaş büyük olduğumu belirtmek isterim öncelikle.. ki küçüklerimi karşı bile saygıda kusur etmemeye çalışırım senin aksine..

ben kimsenin avukatı değilim, başkalarıyla uğraşmak gibi bir huyumda kesinlikle yoktur karşımdaki beni dürtmediği sürece.. facede ki sayfanda yazdıklarından sonra hakkında uzun uzuun araştırma yaptım açıkçası küçük kız.. kayseride yaşadığını, adının melek olduğunu, ve seninde yukarıdaki mesajda yazdığın gibi adın gibi bir melek olmadığını çok iyi biliyorum.. nasıl bir aile yaşantısına sahip olduğunu, neler yaşadığını.. tamamını.. bunları öğrenince neden böyle bir iş içine girdiğini daha iyi anlamış bulunuyorum aslında.. sanırım aycangülde benimle aynı bilgilere ulaştığı için onları yazmış, çook iyi anlıyorum neden bahsettiğini ve neden bu cümleleri kullandığını..
sen onun bloğundan noktası virgülene kadar kopyala, kız okadar özene bözene kırıcı olmamaya çalışarak bu msjı yazsın.. aycangül gerçekten gözümde daha da büyüdün, seni gerçekten takdir etmek gerekiyor.. sanırım ben senin kadar sabırlı olamazdım.. artık daha çok tanışmak isterim seninle..

küçük kız, senin de kendince yapmaya çalıştığın şeyleri anlayabiliyorum.. ama bu işin hukuksal boyutu olduğunu da unutma bence.. bir gün bir de bakmışsın ki, ummadığın taş kafanı yarmış.. öncelikle şu kurnaz tilki tavrını bir kenara bırak bence.. aycangüle zararım yok diyon ama burada bile onun topiğine girip artık tarihler burada diyerek kendi topiğinin adresini vermişsin.. çook basit bir hata bu.. eğer bu işin içine girdiysen, kendini de okadar kurnaz sanıyorsun, o kadar çok şey biliyosun, insanlara okadar yardım ediyorsun, önce bi kendine yardım et ve daha zekice adımlar at.. mesela kopyala yapıştır yapacağına üşenmede kendin değiştirip bişiler yaz bari, hani yeni bişeyler ekleyecek bilgin yoksa da az kafanı çalıştır bire bir kopyalama ne var ne yok aycangülün bloğundan.. çok komik oluyorsun çünkü..

küçük kız, tez zamanda da bir avukatla görüş derim.. burnunu boyunu aşan işlerin içine soktun, çıkarmaya senin gücün yetmez, benceee... :KK9:
hadi bakalım, kolay gelsin..

faceme bakarsan tabii ki görürsün adımın melek olduğunu, kayseri de yaşadığımı :KK60: yazılarımın hiç birinde aycangüle ait cümle bile bulunmamaktadır:KK20:
ayriyeten her yorumunuza oldukça yumuşak davrandım, artık haddinizi aşmayın. benim hakkımda güya araştırma yaptığınızı söyleyerek ne kadar sinsilik barındıran bir karakter olduğunuz kendini belli etmiş çoktan. Ben sizinle ilgilenmiyorum kardeşim, kendi işinize bakın:KK57:

Evet epilasyon zamanı gelip çattı :KK19: 2 gün sonra en etkili epilasyon tarihi olacak. Kaçırmayın kızlaaaaaaar:21:

bende de bacaklar ve özel bölge kaldı :KK53::KK53::KK53:
göbek kol ne varsa hepsini aldım...:KK70:
ha bu arada ilk defa ağda yapıyorum :KK9::KK9::KK9:
yılların jiletçisiydim :KK53::KK53::KK53:

İlgimi çekti bu konu. Bende yarın özel bölgemi ağda yapıcam, bakalım inşallah işe yarar..

bende de bacaklar ve özel bölge kaldı :KK53::KK53::KK53:
göbek kol ne varsa hepsini aldım...:KK70:
ha bu arada ilk defa ağda yapıyorum :KK9::KK9::KK9:
yılların jiletçisiydim :KK53::KK53::KK53:

psikopat mısın sen , ben jilet kurbanıyım. küçükken yüzüme gözüme vurmuşum o yüzden çok tüylüyüm senin derdin en ki :KK9: şu an sadece bikini bölgesine jilet vuruyorum, hamam otu kullanıyodum, yumurtalıkları çürütyor diye duyunca bi daha sürmedim. cesaretim olursada ağdaya gideceğim :18:

İlgimi çekti bu konu. Bende yarın özel bölgemi ağda yapıcam, bakalım inşallah işe yarar..

önemli olan bu tarihin adetinden sonrasına denk gelmesi. verdiğim tarihlerden hangisi adetinden sonraya denk geliyorsa onu uygula. mesela ben şimdi adetim. ayın 13 ünde adetim bitecek. yani ben o verdiğim 3. tarihe uyacağım. bu ayrıntıyı atlama :KK23:

7 şubat yani bugün mü yapıyım sence yarın saat sabah 10 gibi mi abla sence daha uygun olur ? .Bide arkadaşlık yollamışsın ama ben kabul edebilmeyi başarabldimmi bilmiyorum : ))

adetin ne zaman bitecek canım ? adetin bittiyse yarın saat 20.17'ye kadar vaktin var. bu arada benim profilime gir sen beni arkadaş olarak ekle, ben kabul ederim :KK66:

Son düzenleme:
X