Temizlik çok büyük dert diyenler buyrun dertleşelim

benımkı arcelık ıkı kapak buzlugu altta olanlardan sımdılık agyet memnunum :)
cocuklar geldımı badanacı geldımı ne oldu naptınn

beyaz mobılyaların sararmasını bende ıstemıyorum

camasır suyuyla sılınınce beyaz mobılya degıl lamınat bıle renk acıyor bızzat sahıdım kuzenımden

çocukları babası getirdi az önce kızım orda hastalanmış. boyacıda 2gündür bizi ekiyo nolcak bilmiyorum . bu arada buzdolabından memnunmuşsun benim istediğim modeli biliyomusun sence nasıl 4 kapılı olanından . içide çok geniş. ama aslında ben vestelin puzzle buzdolabını istiyorum . eşim kesinlikle olmaz diyo servislerimi kötüymüş ne ondan yani

kızlaaaaaaaaaaarrrrrrrrr bakıyorun arada buraya herkes başka topiklerde ..... 1907im isyanım ve diğerleri kız unutmayın topiğinizi :118::21::KK24:

Annem o sarı bezi çıkarttığı an kabus başlıyor, tüm evin her köşesini didik didik edip tüm tozları sildiriyor, nereye kadar sürecek ki bu tozlardan kurtulma olayı... :KK70: Bitmiyorlar.

benim icin temizligi yapmak sorun degl ama o yaptigim temizligin 1 gün anca dayanmasi sinirlerimi bozuyor :KK14: ögrenci evimdeyim yani sadece ben ve bir oda yerleri hergün silmekten banyonun tozlanmasindan biktim :KK5:

bu hafta temizlik kaldı öle..c.tesi sadece hafiften evi süpürdüm sildim o kadar pööfff :KK14::KK14::KK14:
dünde 3 kez çamaşır mak çalıştırdım...çamaşır teli almadı boş odaya serdim bazılarını :KK14::KK14:

bu hafta temizlik kaldı öle..c.tesi sadece hafiften evi süpürdüm sildim o kadar pööfff :KK14::KK14::KK14:
dünde 3 kez çamaşır mak çalıştırdım...çamaşır teli almadı boş odaya serdim bazılarını :KK14::KK14:

ay bende aynı senın gıbıyım bu hafat evı supurdum ote berı vıledayla sılmek olsun dıye sıldım
cam sıldım toplam 4 cam 2 balkon kapısı ve 4.5 metre ıkı tane cam balkon
sadece 1 cam kaldı
elma sirkesini yenıd uydumm

ıste hafta ıcı aksamları yavas yavas yapacam
duvar ıslme avıze vs
koltuk sılme bu sefer yaıcam :)

bende bu hafta hiç bişey yapamadım. bir süpürdüm o kadar. havalar ısınınca camlarımı silcem. detaylı temizlik zamanı.:KK34::KK34:

tozdan nefret ediyorum zaten alerjim var , boğazların patlıo öksürmekten.hergün mecbur ev süpürüom sanki çocuğum varmış gibi.

banyolar neden hemen tozlanır kirlenir yaaa ne garip 1 gün dursun bari temizlik.

kızlar ya bişey sorcam. temzlik sıranız varmı nasıl yapıonuz haftalık temizliğe nerden başlıosunuz.

nerden başlamalı ki yaptığımız temizlik dayanmalı.

Amway temizlik ürünleri enzim temizliği yaptığı için toz brikimini önler. Ayrıca konsantredir, çabuk bitmez. Öneririm.

X