Iki tüpü alınıp tüp bebekle hamile kalanlar varmı

gly78

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
6
0
Benim şu an 13 yaşında bir kızım var. Tekrar çoçuk istedik ve bir yıldır korummadığımız halde çocuğumuz olmadı. Doktar bana iki tüpümün tıkalı olduğunu söyledi ve ameliyat oldum. Iki tüpümde alındı. Ve tek çaremin bundan sonra tüp bebek olduğunu söyledi. Tüp bebek şansım ne kadar

Iki tüpü alındığı halde tüp bebekle bebeği olan varmııııı???????

Rochild ailesi türkiyedeki nufusu engellemek için Koç, Eczacıbaşı vasıtasıyla yılda 2,5milyar dolar harcıyor. Belki bu size bişey anlatır

Senin için vakit geç. keşke aldırmadan önce hiç olmassa istihare yapsan sorsan sağa sola .

Ömrüm bu doktorların cehaletini ve ihanetlerini duymakla geçti.

Arkadaşımın amcasının kazada ayağına demir saplandı doktor bacağı kesti
Bi akrabamın kızının omiriliğinde problem var diye doktor omirliğin bi kısmını aldı

Eğer bu doktorlar bizi kandırabilse kolun kırıldığında serum verip yollucaklar. Bu milleti hep ihanetler yıktı kırdı geçirdi.

Zehirlenirsin serum
kolun kırılır serum
kanaman olur serum
miden ağırır mideni alırlar
çocuğun olmaz rahmini alırlar
fallop tüleri tıkalıdır onları alırlar
bağırsağın ağrır hemen ameliyat
böbreğin ağırı birini alırlar
öküsürsün akciğerini alırlar
Biraz başın ağrır beyninde ur var der ameliyat derler

Çünkü bu hainler sarum ve ilaç satış başına + ameliyat başına para alıyorlar. Allah bu vatan millet düşmanlarının eline düşürmesin

ilk önce alternatif tıb veya tıbbi nebevide çare arayın.

"Allah iki şeyin çaresini vermedi ölüm ve ihtiyarlık"

bundan gayrisi sizin biliçeğiniz iş. Ben hiç bir haluşartta doktorlara güvenmem

Hacamat ile fallop tüpleri açılıyor hemde baraj kapağı gibi ordan istersen dere geçer. Nese dönülmez akşamın ufkundayız herhalde

Akrabalarım sürekli şunu der: doktora gittim hiç bir tetkik yapmadan hemen ilaç yazdı sonuç = koca bir sıfır

Bilmiyorum inşallah dediğin gibi olmamıştır benim. Birde benim tüplerim ameliyatta açılmış ama içinde fimberialar (saçaklar) yokmuş .tüp bebek şansım çoğalsın diye almışlar tüpleri

Bilmiyorum inşallah dediğin gibi olmamıştır benim. Birde benim tüplerim ameliyatta açılmış ama içinde fimberialar (saçaklar) yokmuş .tüp bebek şansım çoğalsın diye almışlar tüpleri

Tüplerin tıkalı olduğunu fark etmedinmi en bariz alameti kocanın boşaldığını hissedememek

Sizin kendinizin fark ettiği başka bi alameti varmıydı vucudunuzda

mesela boy kilo ve yaş kaç

boyum :1.54
kilom : 52.5
yaşım 35
diğerini hiç takip etmedim. bilmiyorum

Vücut Yüzey Alanınız = 1,5m2
Yağsız Vücut Ağırlığınız =41kg
İdeal Vücut Ağırlığınız =47kg
Beden kitle indeksi (BMI) =22,3kg/m2

6 kilo fazlan var aşağı yukarı. Aşırı kilolu değilmişsin. Kasıklarında ağrı falan var mı

Benim şu an 13 yaşında bir kızım var. Tekrar çoçuk istedik ve bir yıldır korummadığımız halde çocuğumuz olmadı. Doktar bana iki tüpümün tıkalı olduğunu söyledi ve ameliyat oldum. Iki tüpümde alındı. Ve tek çaremin bundan sonra tüp bebek olduğunu söyledi. Tüp bebek şansım ne kadar

Benim arkadaşım endometrioma ameliyatı sonrası 2 tüpünü birden aldırdı, sonra tüp bebek yaptırdı, şimdi ikizleri var, Allah bağışlasın. Bildiğim kadarıyla tüp bebek için tüplere zaten ihtiyaç yok, aşılama için de tek tüp yeterli.
Ben doktora sorduğumda tüp bebek yaptırmanın en önemli artısının tüp problemlerini atlaması olduğunu söyledi. İçini ferah et, Allah nasip ederse olur.

önce allaha sonra doktorlara güvenmek zorundayız..bazı doktorlar ilça firmalarıyla anlaşmalı diye bazıalrı paracı diye kimseye mi güvenmicez yani..içiniiz serin tutun araştırın insan bu kendini belli ediyor eninde sonunda saf değilsek az cok görmüş geçirmişsek anlarız zaten tavırlardan amacın ne oldugunu..herkesten her seyden umut kesip herkesi kötü sanmanın en büyük zararı yine bize olur ..arkadasın yorumuna hak versem de her doktorun bir olmadıgına inanıyorum ..insaniyet diye bir şey hala var tüm doktorlar kötüyse o zaman evde bekleyip hazin sonu yaşayalım..
sizin sorunuza gelince tüpleriniz alınmış demek ki açılmadı her doktor pat diye tüp almaz önce duruma bakar demek ki şans yokmuş tüp bebek şansınız tabi ki var zaten tüp bebekte tüplere iş düşmüyor..neyse ki bir evladınız var..rahat olun o yüzden tüp bebek merkezini doktoru iyi seçin güvenin gerisi allahtan zaten ..

Tüplerin tıkalı olduğunu fark etmedinmi en bariz alameti kocanın boşaldığını hissedememek

allahaşkına yapmayın en bariz alameti buysa neden rahim filmi var ayrıca rahim filmi bile yanıltıcı oluyor laporoskopide tüpler net görünüyor..tüplerin tıkalı oldugunu fark etmedin mi?sorusuna şaşkınlıkla bakıyorum ...hadi tüplerden geçtim benim rahim doğuştan t şeklindeydi fark etmedim kistlerim vardı fark etmedim hiçbir şeyimi fark etmedim boşuna okumuşum ben ya kendimden utandım şu an..

şaka mısın sen ya?? Böyle saçma sapan şeyler yazıp milletin kafasını bulandırmayın. Sabah sabah midem bulandı...

sevgili mesmerina at sütü içince ertesi gün hamile kalınır yazmışsınız nerden temin edicez yerine inek sütü veya keçi sütü alsak şansımız nedir?
bu arada Allaha hepimizin inancı sonsuz allah isterse olur elbette bilimsel olarak elimizden geleni yaparız bekleriz..

konu açılalı baya olmuş ama var mı aramızda var mı iki tüpüde alındıktan sonra tüp bebek yaptıranlar??

Bu topik devam ediyor mu acaba. Benimde alındı toparlanmaya bekliyorum. 1 hafta oldu. Neler e dikkat edilmelidir

Mrb bnmde bugün iki tüpüm alındı hamile kalabilir miyim acaba
Hayir normal yolla gebelik olusamaz fiziki kurallarimiza aykırı, tüpler olmadab sperm ve yumurtalarin bulusup rahme inme kanali yok demektir mucize bile olamaz boyle bişey. Benim de tüplerim alındı şuan tüp bebek surecindeyim. Moralinizi bozmayin en azindan sebebi ve çözümü belli olan bir süreç sebepsiz infertilite yasayip aylarca belki yillarca ugrasmaktan cok cok daha iyi :)

X