Sayfa: 1/5 123 ... SonSon
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir tane bile arkadaşım yok kafayı yiyeceğim çok yalnızım:((

1. Konu Sahibi : ozlemcaglar #1

I love KK Bir tane bile arkadaşım yok kafayı yiyeceğim çok yalnızım:((

Arkadaslar ben tek cocugum, kuzenlerimin hepsi memlekette.. O kadar yalnızım ki anlatamam, bir tane arkadaşım yokk :((( ne olur yardım edin çok üzülüyoru bu sebepten dolayı :'(( benim gibi olan birileri varsa konuşmak dost olmak istiyorum yrdm edn :(((

2. Konu Sahibi : ozlemcaglar #2
    Aynı benBenim de hiç arkadaşım yok,bir zamanlar vardı ama mesfeler araya girince görüşmez olduk,konuşmaz olduk
    Arada kuzenlerime gidiyorum,biraz kalabalık olunca rahatsız olur oldum seslerden,kalabalıktan,insanlardan sıkılır oldumÇok alıştım yanlızlığa çokk

3. Konu Sahibi : ozlemcaglar #3
    Alıntı pretty8585 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Aynı benBenim de hiç arkadaşım yok,bir zamanlar vardı ama mesfeler araya girince görüşmez olduk,konuşmaz olduk
    Arada kuzenlerime gidiyorum,biraz kalabalık olunca rahatsız olur oldum seslerden,kalabalıktan,insanlardan sıkılır oldumÇok alıştım yanlızlığa çokk

bende aynıı öyleyim canım ne olacak bu yalnızlık bilmiyorum istersen arkadasın olabilirim ben :'(

4. Konu Sahibi : ozlemcaglar #4
    sanırım ailen yanında şükret haline, ben ufacık bi ilçede çalışıyorum ailem yanımda değil, arkadaşımda yok eve gidiyorum yalnızım, işyerimdekiler yaşça benden büyük ve erkekler

5. Konu Sahibi : ozlemcaglar #5
    bence de sukret, ben dilini bilmedigim ve insanlarin cok soguk oldugu bir avrupa ulkesinde yasiyorum, ben ne yapayim ?

6. Konu Sahibi : ozlemcaglar #6
    Arkadaş edinebilme imkanın yok mu örneğin çalışıyosan çalıştığın yerden yada okuyosan okuduğun yerden?yada komşu felan?

7. Konu Sahibi : ozlemcaglar #7
    Alıntı aynulhayatt kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Arkadaş edinebilme imkanın yok mu örneğin çalışıyosan çalıştığın yerden yada okuyosan okuduğun yerden?yada komşu felan?

yok :'((((((((((

8. Konu Sahibi : ozlemcaglar #8
    Çalışıyor musunuz?

9. Konu Sahibi : ozlemcaglar #9
    Ben de çalışmıyorum,açıktan okuduğum için 7/24 evdeyim ve yanlızım hep

10. Konu Sahibi : ozlemcaglar #10
    mrb canım benim de arkadaşım yok ve ailemdende çok uzaktayım eşimin işi dolayısıyla 6 senedir burda yaşıyorum ve 7 24 evdeyim ..2çocuğum var onların okul telaşı önceleri oyalıyordu ama şimdi kendi işlerini hallettikleri için o da oyalamıyor..

Sayfa: 1/5 123 ... SonSon