Bir tane bile arkadaşım yok kafayı yiyeceğim çok yalnızım:((

ozlemcaglar

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2012
93
0
Arkadaslar ben tek cocugum, kuzenlerimin hepsi memlekette.. O kadar yalnızım ki anlatamam, bir tane arkadaşım yokk :KK43:(( ne olur yardım edin çok üzülüyoru bu sebepten dolayı :'(( benim gibi olan birileri varsa konuşmak dost olmak istiyorum yrdm edn :KK43:((

Aynı ben:26:Benim de hiç arkadaşım yok,bir zamanlar vardı ama mesfeler araya girince görüşmez olduk,konuşmaz olduk:26:
Arada kuzenlerime gidiyorum,biraz kalabalık olunca rahatsız olur oldum seslerden,kalabalıktan,insanlardan sıkılır oldum:KK25:Çok alıştım yanlızlığa çokk:KK25:

Aynı ben:26:Benim de hiç arkadaşım yok,bir zamanlar vardı ama mesfeler araya girince görüşmez olduk,konuşmaz olduk:26:
Arada kuzenlerime gidiyorum,biraz kalabalık olunca rahatsız olur oldum seslerden,kalabalıktan,insanlardan sıkılır oldum:KK25:Çok alıştım yanlızlığa çokk:KK25:

bende aynıı öyleyim canım ne olacak bu yalnızlık bilmiyorum istersen arkadasın olabilirim ben :'(

sanırım ailen yanında şükret haline, ben ufacık bi ilçede çalışıyorum ailem yanımda değil, arkadaşımda yok eve gidiyorum yalnızım, işyerimdekiler yaşça benden büyük ve erkekler

Arkadaş edinebilme imkanın yok mu örneğin çalışıyosan çalıştığın yerden yada okuyosan okuduğun yerden?yada komşu felan?

mrb canım benim de arkadaşım yok ve ailemdende çok uzaktayım eşimin işi dolayısıyla 6 senedir burda yaşıyorum ve 7 24 evdeyim ..2çocuğum var onların okul telaşı önceleri oyalıyordu ama şimdi kendi işlerini hallettikleri için o da oyalamıyor..

bendee öyleyimm mleseff ki..... pret le kader arkadaşızzz bizzz :KK14:
seninlede öyle kuzumm kader utansnnn :KK14:

ben ailemden ve arkadaslarımdan 3 saat uzaktayım.
7/24 evdeyım. pıtırcık ve ev işleriyle ugrasıorum. sıkıntı basıyor insana haliyle. anlıyorum seni..
komsu ilişkilerimde cok zaıftır. elenmeden öncede apartmandakı kımseyı tanımazdım, annem kızkardesım babam herkesı tanır, ben ı ıh... apartmana hırsı gırse tanımadıgım ıcın selam verırım yani o derece :KK1:
burda da aynen öyleyım. komsular 1-2 geldıler, zaten yasları epey büyük. ısınamadım da...

KK da dedikodu yapıos hep kızlarla :KK70:

yanlız değilsin :))

ben ailemden ve arkadaslarımdan 3 saat uzaktayım.
7/24 evdeyım. pıtırcık ve ev işleriyle ugrasıorum. sıkıntı basıyor insana haliyle. anlıyorum seni..
komsu ilişkilerimde cok zaıftır. elenmeden öncede apartmandakı kımseyı tanımazdım, annem kızkardesım babam herkesı tanır, ben ı ıh... apartmana hırsı gırse tanımadıgım ıcın selam verırım yani o derece :KK1:
burda da aynen öyleyım. komsular 1-2 geldıler, zaten yasları epey büyük. ısınamadım da...

KK da dedikodu yapıos hep kızlarla :KK70:

yanlız değilsin :))

sagol canım benm :'((

mrb canım benim de arkadaşım yok ve ailemdende çok uzaktayım eşimin işi dolayısıyla 6 senedir burda yaşıyorum ve 7 24 evdeyim ..2çocuğum var onların okul telaşı önceleri oyalıyordu ama şimdi kendi işlerini hallettikleri için o da oyalamıyor..

:'(( yalnız olmk cok zor cnm :'(((

ahh ahh diye başlamak istiyorum ...zira tam benlik olmuş bu konu ..hatta apartmana hırsız girse tanımam slm veririm diyen arkadaş bu kadar olur yaa ben mi yazdım dedim..ben de 3 senelik evliyim memlekettende baya uzakta ....1 kızım var 6 aylık...bazen diyorum bi arkadaşım olsaydı şöyle kanka modundan detleşeceğim ama yok ne yazık ki..iletişimimde kötü galiba ya da ne bilim soğuk mu duruyom ne arkadaş edinme işinde de beceriksizim yanii.
konuyu açan arkadaş bak kaç kişi olduk yalnız deeğilsin ...ben arkadaşlık ederim sana :))yaa bide hırsız girse tanımam diyen arkadaş seni de ekliyom tanışalım mutlaka:)))

X