Hangi ay olursa olsun bebeklerimiz bizimle olsun...

ramazanda bitti:KK9:tekrarını yaşamak hepimize nasip olsun ins:KK16:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

slm kizlar catlatma ignesini persembe gunu saat 10.30 vuruldum dr ogun aksam ve birgun arayla dort iliski dedi ancak ancak esimle sacma bir sebepten tartistik sadece igne oldugum gun ve ertesi gunu gece iliskimiz oldu36saat gecmisti yani. cook stresliyim gerginim suan bisure daha kinusmayi dsnmyrm sizce umut varmi bebisin gelmesi icin neolur bi akil verin kafayi yiycem ::KK43:(

Kızlar 2 gün önce düşük yaptım ama bayadır kanamam vardı doktora bayramdan sonra gidicem kanamam hala pıhtı olarak devam ediyor ama küçük parçalar halinde.. Korkmaya başladım normalde bitermiş düşükten sonra kanama ama benim hala devam ediyorum çok fazla değil ama var yani.. Bide göğüslerim hala şiş ve çok acıyor neden olabilir acaba.. Biri bana akıl versin lütfen

Kızlar 2 gün önce düşük yaptım ama bayadır kanamam vardı doktora bayramdan sonra gidicem kanamam hala pıhtı olarak devam ediyor ama küçük parçalar halinde.. Korkmaya başladım normalde bitermiş düşükten sonra kanama ama benim hala devam ediyorum çok fazla değil ama var yani.. Bide göğüslerim hala şiş ve çok acıyor neden olabilir acaba.. Biri bana akıl versin lütfen

Canım normal ben düşük yaptığımda bi hafta sürmüştü kanama:KK37:hamilelik hormonu hemen düşmedi gi için göğüslerin şiştir halen:26:doktora yine git rahim temizlenim iyce emin ol.kac haftalikti:26:çok geçmiş olsun.rabbim tekrar yaşatmasın ins:KK16:

oksurup hapsiramiom yasakim daha korka korka wc cikiyorum :KK17: ne zaman geçecek hala kuyruk sokumu agrim var oturup kalkmak çok zor oyy yarin bide kp abi gorumcenin esi olacak erkek olunca daha rahatsız olcam

Hicranim iki haftada baya iyileşir ama tam iyileşme bi ayı bulmuştu bende:KK37:aynen öksürük nasi acirdi alt tarafim:KK37:valla kusura bakmasinlar bu durumunu bile bile geliyolar hiç çekinme:KK53: onlar utansın sen değil. bana hiç bi erkek tanıdığım gelmemişti. rahat edemez diye. kaynim hastaneye gelecekmi herifim olmaz yasak musait değil demiş. oda tamam dorusun demiş. hiç kasma kendini.durumun belli.kosturma sakin. dikislerin geç iyileşir:KK37:

eltim yemekleri benden bekledi msj attim yemeklerin hepsini yarin mi yapcaz die ne yemek yapacagina karar verdin mi yazmış esime dedim o aradı konuşmuş erken gelecekler .... Yoksa elime bakiolar ben esime iftari zor yapiin bi corbaya sukrediyoz vakit olmuyor ki

lafa bak lafa:KK4:gerizekalı bu kız yeni doğum yapti kanamasiydi ağrısiydi bebeği derken bide yemek he:KK4:zikkim var onu ye diycen ama olmuyo işte. hicranim hiçmi başkasını düşünme. şu an yapacağın oğluna ve kendine bakma. laf eden etsin.zaten ne yaparsan yap kimseye yaranilmaz bi kulp bulurlar:KK4::KK37:hiç kendini ezdirme:KK52:cevabını ver işine gelmeyince:KK52:

bide tavugu sulu yap dio cvp vermedim eşim konuştu... Geç gelirlerse de koysun kahvaltiliklari yesinler :KK19: guya bizi bayramda yalniz birakmiyorlar kendimizi garip hissedermisiz.... Kocisim bi gun izin kullandı bu bayram haftası çok yoğun bizimle vakit geçiremiyor be vardı sanki iki günü çekirdek ailemle gecirsem

bide tavugu sulu yap dio cvp vermedim eşim konuştu... Geç gelirlerse de koysun kahvaltiliklari yesinler :KK19: guya bizi bayramda yalniz birakmiyorlar kendimizi garip hissedermisiz.... Kocisim bi gun izin kullandı bu bayram haftası çok yoğun bizimle vakit geçiremiyor be vardı sanki iki günü çekirdek ailemle gecirsem

allam yarappim yaw garip kalsın lar bayramda karı koca ve bebekleri:KK4:4 düşünmeyin:KK37:gerçi bu sozdee düşünmek özde degilde:KK37:allah rahmet etsin biri gitti ama sagolsunlar yerini aratmıyorlar:KK53:napacak mus suyuna corbami yapacakmis:KK1:sulu tavuk nası oluyo ki:KK52:haslanırsa Zaten su içinde olur fırına konursa kızarır su neyim kalmaz:KK1:hanfendi hangi ülkenin mutfakina göre istemiş anlamadım dolmacer lazım:KK52::KK1:

Son düzenleme:
Rabbim nice ramazanlara yetiştirsin inşallah..:KK16:
şimdiden hayırlı,huzurluu bayramlar dilerim ..:KK42:
şeker tadında geçsin bayramlarımız inşallah.. :KK16:

Aman yasakim icin sisti allahtan esim destek bu konuda ki goruyo iftara zor yapiom ... kendi gibi sanıyor onun iki çocuğu var bakani vardı tabi cocuklar dedesiyle babaannesinin elinde büyüdü... Gecek parka gittik cise alistiriyodu oglunu evden bi telini aldı cıktı çocuk orda altında etti iki uç kez milleten ben utandım ya üzerinde kurudu

Canım normal ben düşük yaptığımda bi hafta sürmüştü kanama:KK37:hamilelik hormonu hemen düşmedi gi için göğüslerin şiştir halen:26:doktora yine git rahim temizlenim iyce emin ol.kac haftalikti:26:çok geçmiş olsun.rabbim tekrar yaşatmasın ins:KK16:

Amin canım inşallah.. 5 haftalıktı canım kaybettim tam 5 haftalıkken.. Bayramdan sonra gidicem doktora inşallah parça fln kalmamıştır.. Rabbim kimseye yaşatmasın

Amin canım inşallah.. 5 haftalıktı canım kaybettim tam 5 haftalıkken.. Bayramdan sonra gidicem doktora inşallah parça fln kalmamıştır.. Rabbim kimseye yaşatmasın

amin canım benim...bayramın mübarek olsun.ins diğer bayramda Yawrun ya kucağında ya karnında olur:KK16:

bence 5 haftalik bebekte parça kalmaz rahim atmıştır küçük olduğu için ama yinede kontrolünü ol için rahat etsin. ..

Son düzenleme:
Aman yasakim icin sisti allahtan esim destek bu konuda ki goruyo iftara zor yapiom ... kendi gibi sanıyor onun iki çocuğu var bakani vardı tabi cocuklar dedesiyle babaannesinin elinde büyüdü... Gecek parka gittik cise alistiriyodu oglunu evden bi telini aldı cıktı çocuk orda altında etti iki uç kez milleten ben utandım ya üzerinde kurudu

bak nası çocuk bakıyo herkeside kendi gibi saniyo:KK37:kaç yaşında eltin:KK53:

Bayramımız Mübarek olsun kiscelerim:KK16:

Eklentiler

• $1406490534236.jpg
    $1406490534236.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
amin canım benim...bayramın mübarek olsun.ins diğer bayramda Yawrun ya kucağında ya karnında olur:KK16:

bence 5 haftalik bebekte parça kalmaz rahim atmıştır küçük olduğu için ama yinede kontrolünü ol için rahat etsin. ..

Rabbim isteyen herkese ve banada nasip etsin o kutlu mutlu duyguyu :) sağsalim doğurmak ve büyütmeyide :) hayırlı bayramlar canım :) bayramdan sonra kontrolü olucam bu arada bugün akşama doğru affedersin wcdeyken önce kan pıhtılası düştü baya ardından bildiğin et parçasını gördüm artık kesemiydi neydi bilmiyorum ama gördüm içim bi tuhaf oldu..

X