Hangi ay olursa olsun bebeklerimiz bizimle olsun...

Melekim burda değilsin galiba ışıkın yanmiyo:KK53:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yaaaw bende mi sorun :KK17:var kk da mı anlamadım :44::44:topiğimiz yine 5000 küsür sayfa olarak çıkıyo :KK53::26:diğer sayfalar nerde acep:KK53::KK30::KK30:

Alla alla bende 11 bin 228 görünüyo:KK53:hele bi oruç bitsin gözlerin dorusu nu görür belkim:KK52::KK52::KK4:

Son düzenleme:
Canim benim bulaaanti 8-12 hafta arasi oldu hatda neden bulantim yok diye uzuldum peki senin varmi bulanti bu arada senin son adet tarihin kacki haftan 3 yazilmis 4-5 yazilmali

20 haziran canım son adet tarihim ynalışmı hesaplanmış kuzum salı günü doktor 4 haftaya yakın demişti mide bulantım ilk günüm geçtiğinde az oldu şimdi yok bulantım

Alla alla bende 11 bin 228 görünüyo:KK53:hele bi oruç bitsin gözlerin dorusu nu görür belkim:KK52::KK52::KK4:

cnm o Bi sayfada ki cevap sayısına bağlı bndede Bi sayfada 20 cvp var önceden 10 tane görünüyordu ondan dolayı sayfa sayısı değişiyor

Yasakimmmmm cok iscak yaaa gece suyun icinde kaliyorummm ben hiç terlemezdim :KK25: sanada böyle ateş bastı mi geçici mi

basmazmi hicranim:KK37:hiç telaş yapma normal şey bunlar lohusaligin getirdiği durumlar. ben kışın soğuklar dadoğum yaptığım halde ter basardi. bende hiç ter Nedir bilmezdim:KK1:sıkıntı basardi özellikle geceler i:KK37:hepsi normal .Takma kafana hiç. la havle çek sürekli. :KK16:bide memeleri dolunca iyi boşalmassa catliycak gibi sıkıntı basardı beni.memekwrini boşalttır oğluna .sert durmasın bunlar geçici şeyler zamanla duzeliyo.:KK52:nasıl kuzu iyimi:KK16:

Son düzenleme:
oyy ins duzelir yasakim yaww yapis yapis boog :KK53: kendimi çok kötü hissediyorum :KK9: memikler normal yasakim bi kez oldu taş gibi saginca yimisadi iyi simcik... Oglusumda iyi mizmizlaniyo yavastan bugun yoruldum asamada misafir vaa :KK31: uykum vaa oyy oyy

düzelir hicranim. :KK52:yaw ne misafiri hemen:KK53:

işte... Anlayışsız türk milleti..... Bayramdada bizim evde toplanuyoruz ooh gün elti gorumce kp ... Hiç bi hazırlık yapmicam gelsinler yapsinlar yesinler :KK31:

hayret bişey:KK53:doğum yapalı bi hafta olmadı üşüsmeye baslamislar:KK3:yok bide hazırlıkmi yapacaktin:KK37:uygunsuz geldiklerinne göre ne bulurlarsa onu yer icerler:KK4:
sen sadece oglumla ilgilen hicranim .dikiside zorlama.:KK37:

Son düzenleme:
X