2013 İkiz Anneleri Bilgi Paylaşımı

Bebeklerinizin cinsiyeti nedir?

• İki kız

OY: 29 24,6%
  • İki erkek

OY: 34 28,8%
  • Bir kız bir erkek

OY: 55 46,6%

• Ankete Katılan
    118
  • Anket Kapalı .
Kızlar lütfen cvp verin aranızda tüpleri kapalı yada yapışık olupta ikiz doğuran varmi.ben suan tüp bebek yöntemiyle allaha cok sukur 17 haftalik hamileyim pelvik ağrısı yaşıyorum rahim bölgemde rahim filmi ve Laparoskopi ameliyatiyla acilmisti bir zaman cok once yani dun Doç. Bir doktora gittim agrilarim o yuzden olabilir dedi erken doğum riskide olabiliomus.sizde olupta kucagina saglikli alan oldu mu lutfen cvp verin.

Kızlar lütfen cvp verin aranızda tüpleri kapalı yada yapışık olupta ikiz doğuran varmi.ben suan tüp bebek yöntemiyle allaha cok sukur 17 haftalik hamileyim pelvik ağrısı yaşıyorum rahim bölgemde rahim filmi ve Laparoskopi ameliyatiyla acilmisti bir zaman cok once yani dun Doç. Bir doktora gittim agrilarim o yuzden olabilir dedi erken doğum riskide olabiliomus.sizde olupta kucagina saglikli alan oldu mu lutfen cvp verin.

Canim ben bilniyordum yapisiklik oldugunu dogumda farkettik suan bebeklerim 5 aylik 34. Haftada dogum yaptim

Canım bende yapisiklik ve Tüpte kapalilik yoktu ancak senin haftalarinda bende de pelvik ağrısı olmuştu rahim büyüyor bu ağrılar ondan kaynaklanabilir bende çok endiseleniyordum 34 haftada doğum yaptım

Canım bende yapisiklik ve Tüpte kapalilik yoktu ancak senin haftalarinda bende de pelvik ağrısı olmuştu rahim büyüyor bu ağrılar ondan kaynaklanabilir bende çok endiseleniyordum 34 haftada doğum yaptım

Allah bagislasin ya her zaman olmuyor sabahları yataktan kalkarken oluor bazen gun boyu bazen yarin saat sonra geçiyor. Doktorum herseye bakti acilma varmi, rahim uzunluğu cok şükür bir sorun yok ama tuplerin kapali oldugundan yada ameliyat olduğundan agri yapabilir dedi bu tarz ağrılar erken doğuma sebebiyet verbilio dedi.o yuzden sordum tsk ederim.

Jelybons ve ek gidaya yeni baslayan arkadaslar
sen sebze corbasi olarak ne vetiyorsunuz yaptiklarinizi yazar misin

Canım ben yarma çorbası yapıyodum keşkek bilir misin bilmem onun yağdız tuzsuzu. Blendırdan geçiriyorum içine kabak ve havucu önceden haşlayıp koyuyorum. Hafif sulandır içine biraz zeytinyağı. Peklik yapmasın diye

Slm kızlar Nasılsıniz Sezer memleketine gitti buralar durgunlasti benim miniklerimi sıcak çok etkiledi istahlari az mizmizlar bugün tam 3.5 aylık oLduk son maviumut arkadaşım bir aydan bizde ek gıdaya geceriz tecrübelerini ihtiyacım olacak nasıl gidiyor miniklerinin yemesi biz şimdilik rahatiz mamayi calkalayip veriyoz ama kiyamiyorum kuzularima

Slm kızlar Nasılsıniz Sezer memleketine gitti buralar durgunlasti benim miniklerimi sıcak çok etkiledi istahlari az mizmizlar bugün tam 3.5 aylık oLduk son maviumut arkadaşım bir aydan bizde ek gıdaya geceriz tecrübelerini ihtiyacım olacak nasıl gidiyor miniklerinin yemesi biz şimdilik rahatiz mamayi calkalayip veriyoz ama kiyamiyorum kuzularima

Canim aynen sicaklar feci etkiledi bizi de nazenin mama yemiyordu 20 gunde 200 gr almisti dr goturdu bir ay daha takip edelin olmazsa yuksek kalorili mama onerecegim dedi.
Ek gida olayi simdilik istemeye istemeye yiyiyorlar. sabah meyve puresia ikindi de gunluk yogurt veriyorum sebze puresi denedim yiyemediler onu biraz erteledik.

Tokattan teyzelerimize selamlar 😘

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406410006.752273.jpg

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Çocujlarıda alıp 2 günlük biyerlere kacalım dedik gezmeyi seviyolar heralde zor olmaz dedik.demez olaydık.dün geldik bugün dönüyoruz.6 aydır ilk defa böyle görüyorum cocukları.inş ew ortamına alışkın olduklarından böyle olmuştur yoksa ben kafayı yedim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sezer ne gzl annesin sen ya😘maşallah kızlarada.biz ne zaman şehir dışına çıkacaz rahat rahat:KK43:

Sezer ne gzl annesin sen ya😘maşallah kızlarada.biz ne zaman şehir dışına çıkacaz rahat rahat:KK43:

Canım bizde 3.5 aylık olduk bebeğini arabaya koyup gezdirenlere çok hevesleniyorum biz arabamizi aldık sadece balkonda koyup suruyoruz dışarı çıkmak ne mümkün basbas bağırıyorlar kısacası canım tatil bize uzak.annemlerin evi arabayla 15dk bu sürede ağlama krizine giriyorlar bir daha tövbe ettim dışarı çıkmaya ev kuşu oldum iyice ne yapalim 8 yıl boyunca gezdiklerime sayacagim artık onlar iyi olsunlarda evde oturmaya razıyım

X