Polikistik Over Sendromu olupta hamile kalanlar var mı? lütfen cevap verin

muhrezan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2010
93
0
bugun doktor yumurtlama bozukluğum oldugunu söyledi bir sorun olur mu ilerde dedim hamile kalmakta zorlanabilirsin dedi ben baya korktum acaba bu hastalıktan olupta hamile kalan kimler var nolur cevap verin. 18 yasındayım ve ilerde çocuğum olmaz diye çok korkuyorum. gerçi adet düzensizliğinden başka hiçbir başka sıkıntım yok çok şükür

merhaba cnm.. bende de polikistikover var. senin gibi sadece adet düzensizliğim var.kendini üzme ben daha bebek düşünmüyorken korunuyorken hamile kaldım. bu hastalığı olan ve hamile kalan bi sürü de kişi tanıyorum...

merhaba cnm.. bende de polikistikover var. senin gibi sadece adet düzensizliğim var.kendini üzme ben daha bebek düşünmüyorken korunuyorken hamile kaldım. bu hastalığı olan ve hamile kalan bi sürü de kişi tanıyorum...

çok teşekkür ederim:21: ya insan korkuyor yani sonuçta 18 19 yaslarında da olsam ilerde evlenmeyi düşünüyorum tabiki. her genç kadın anneliği tatmak ister. yazdığınız için çok teşekkür ederim:KK9:

ay benide rahatlattın canım sağol... sağ salim alırsın bebişi inş kucağına.. darısı başımızaa

bende pko hastasıyım 5 yıl bebegım olmadı doktordu tedavıydı ugrastık tüp bebegın yolu gözükünce bızde bırkaç ay ara verelım o zaman yaptırırız dıye düşündük ve hamıle kaldım gecen sene suan 6.5 aylık bebegım var ümidinizi kesmeyın

ben vücudun su tuttuğunu öğrenmiştim ama kullanmak zorundayım kaç günde şişlikler iner lütfen yardım?

bugun doktor yumurtlama bozukluğum oldugunu söyledi bir sorun olur mu ilerde dedim hamile kalmakta zorlanabilirsin dedi ben baya korktum acaba bu hastalıktan olupta hamile kalan kimler var nolur cevap verin. 18 yasındayım ve ilerde çocuğum olmaz diye çok korkuyorum. gerçi adet düzensizliğinden başka hiçbir başka sıkıntım yok çok şükür

bana da doktor tedavisiz zor olur dedi.tedaviyle bile zor dedi...menepoz bile dedi:))) ama şuan 18 haftalık hamileyim.hemde ewlendikten 1 hafta onra hamile kaaldım:)))yeterki Allah istesin.kokrkma doktorlar ancak korutmayı severler.sen içiini ferah tut olur inşallah.

canim,bekarken hic bi ay düzenli kanamam olmadi.evlendiktem sonra pco lu oldugum tesbit edildi ve üstelik rahmimde ters.fakat hic tedavi olmadan,5 aylik gelinken hamile kaldim.takma kafana :KK66:

X