Gelinlik Modelleri Gelinliğim hakkında yorum lütfen :)

ben bayıldım.... çok çok güzel.. güle güle giymek nasip olur insallah.. düğün ne zaman gelin hanım :KK1:

az kalmış düğüne, allah ağız tadıyla giymeyi nsip etsin canım...
benim düğün falan yok, nişan yok, söz yok :) 2014 temmuzdan sonra daha aileleri tanıştıracağız (ayrılmazsak tabi, allahın izniyle)
aileler mi pek beğenmedi gelinliği, ikinizin ailesi de mi ? valla bence çok yakışmış vücuduna..vücut tipin müsait yani bu tarz gelinliğe... kaç kilo görünüyorsun da çok güzel soru, ayy hiç anlamam ki, 64-65 falan mısın?

gelinliğin çok yakışmış gerçekten tahminimden daha güzel, en güzeli aileleri bu konuda boşvermek :)

Canım aileler gelinlikte kabarığa alışmışlar.
Hep kabarık prenses etek şatafat arıyor gözleri.
Ama ben çok beğendim.
Çok şık çok sade..
Sadece koltuk altında biraz et durmuş.
Anlatamadım ama anladın sen onu.:KK1:
Üst beden bir tık açılırsa o etler fazla durmaz.
:KK34:

çok hoş bir gelinlik allah mutluluğunuzu daim etsin. gözüme çarpan bir nokta var o da etekler o tarlatanın üstünde çok kalıp gibi çadır gibi durmuş biraz daha yumuşak bi tarlatan kullanılamazmı ve eteklerin uclarındaki dilimler sonradan eklendileri belli olmayacakmı şimdi iğnelenmiş tam dikilmemiş belli de, dikildikten sonra desen kayması vs ile goze batmazmı onu bir sorun isterseniz. herşey gönlünüzce olsun

ARKADAŞLAR HERKESE TEŞEKKÜRLER FİKİRLER İÇİN :))

kolumun orda görünen et konusunda haklısın. gelinliğin arkası ipli o fazla sıkılmış galiba. öyle durmuyo. eteğin ucuda yapıldı. muntazam oldu bence. saçlarımı da açık bırakmayı düşünüyorum. balık model gelinliğe açık saçı yakıştırıyorum. eteğin altındaki tarlatan da değişti :)

Balık gelinlikler iddialı ve güzeldir. Bence sizinki çok iyi dikilmiş bir gelinlik. Göğüs kuplarını çok beğendim. Bedenin oturuşu da güzel. Üstünüze yakışmış.

Ben gelinde açık saçı sevmiyorum, güzel yüzün bütünüyle ortada olmasını seviyorum. Ama şimdiye kadar gördüğüm ve hoşuma giden tek açık saçlı bayan şu model olmuştur, saçındaki aksesuar çok yakışmış bence. Bu arada, gelinlik Steven Khalil adlı tasarımcıya ait:

409737_10151107906040362_1426396724_n.jpg

482014_10151106474615362_1394741489_n.jpg

559249_10151148085680362_161428043_n.jpg

603675_10151268897960362_1360386978_n.jpg

ARKADAŞLAR HERKESE TEŞEKKÜRLER FİKİRLER İÇİN :))

kolumun orda görünen et konusunda haklısın. gelinliğin arkası ipli o fazla sıkılmış galiba. öyle durmuyo. eteğin ucuda yapıldı. muntazam oldu bence. saçlarımı da açık bırakmayı düşünüyorum. balık model gelinliğe açık saçı yakıştırıyorum. eteğin altındaki tarlatan da değişti :)

ozaman sorun kalmamış allah mutlulukla giymeyi huzurla yaşamayı nasip etisin gelinliğiniz gibi güzel bir yaşam sizin olsun :)

Ben beğendim yakışmış vücuduna :)
Özellikle duvağına bayıldım bende aynı şekilde yaptıracağım:)

10 numara 5 yildiz derler ya... O sekilde:)

Cok yakismis, güle güle giy insallah.

X