idrar testi negatif çıkarsa..

hnk

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2010
1.722
92
Normalde dün regli olmam gerekiyordu ancak halen olmadım. dün fortel erken gebelik testi aldım hassas oldugunu bildiğimden. testi yaptım ama sonuç tek çizgi. normalde reglim kendimi bildim bileli hiç gecikmezdi. aslında aynı regli olacak gibiyim yüzüm sivilcelendi kasıklarım agrıyor. göğüslerim acıyor. sürekli tuvalete gidiyorum oldum diye bakıyorum sadece akıntı. bir tek farkı bir haftadır tansiyonum düşüyor sanırım anlık bas dönmesi ve ter basması gibi birşey oluyor. 21 aylık bir oglum var sürekli onu kucagıma kaldırıp indirdiğimden de olabilir oda belkide. aranızda idrar testini uyguluyıp negatif cıkıp hamile oldugunu ogrenen var mı?

Normalde dün regli olmam gerekiyordu ancak halen olmadım. dün fortel erken gebelik testi aldım hassas oldugunu bildiğimden. testi yaptım ama sonuç tek çizgi. normalde reglim kendimi bildim bileli hiç gecikmezdi. aslında aynı regli olacak gibiyim yüzüm sivilcelendi kasıklarım agrıyor. göğüslerim acıyor. sürekli tuvalete gidiyorum oldum diye bakıyorum sadece akıntı. bir tek farkı bir haftadır tansiyonum düşüyor sanırım anlık bas dönmesi ve ter basması gibi birşey oluyor. 21 aylık bir oglum var sürekli onu kucagıma kaldırıp indirdiğimden de olabilir oda belkide. aranızda idrar testini uyguluyıp negatif cıkıp hamile oldugunu ogrenen var mı?

benim de idrar testim negatif üstelik benim 9 gün geçti adetim ikinci çizgi hayali olarak var belli belirsiz bir şekilde anlamadım gitti ama inşallah bebiş vardır

merhaba kızlar ben 7.5 yıllık evliyiiim uzun yollardan gectiim asılama tüp bebek vesaire ama olmadı sabırla bekliyoruz bakalım inşallah ben en son 20 subatta adet olmuştum daha olmadım ama idrar testi yaptım cıkmadı kendimi umutlandırmak istemiyorum kan testi yapmayada korkuyorum 1-2 aylık gebe olupta idrarda cıkmayanlar var ne bileyim adetim hiç saşmaz aslında bu ay farklı hissediyorum karnım şiş asırı gaz var tam rahmin olduğu yerde ağrı var ve ağırlık var sanki inşallah bebek vardır bu sefer belkide kist olmuştur ah bebiiiişiiim nerdesin artık geeeelllllll

Geç döllenme olabilir şekercim bende adetimi yaklaşık 2 hafta geçtikten sonra öğrenmiştim. Testlerimde negatif çıkıyordu üstelik

mrb 9 aydır evliyim bu ay bebek istedik nisan 24 regl tarihimdi bebek olur diye umutlandım ama benim 21 inde reglm oldu, ve 21de normal regl oldu 22 de dahada azaldı 23 de dahada azalı hatta bitti diyebilirm. benim reglm 6, 7 gün sürer ama bgün oldu tamamen bitti ilaç vb kullanmadımda normal olmayan bişi var mı acaba. halk diliyle üstüne görme durumum olabilir mi. merak ettim ve dün test yaptım pozitif çıktı bugün yaptım negatif çıktı kafam çok karıştı bilgi verebilirmisiniz.

X