A101 Market Fırsat Ürünleri

sedakrsln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2010
8
0
Arkadaşlar A101 Marketleri her hafta perşembe günleri kampanyalı ürünler satışa sunuyor. Ben her hafta göz atmaya gidiyorum ve mutlaka işime yarayacak ürünler bulabiliyorum.
Bu konu altında her hafta yayınlanan A101 broşürlerini paylaşmayı düşünüyorum..

A101 14 şubat broşürlerini alta ekliyorum

$a101-1.jpg $a101-3.jpg $a101-4.jpg

Kaynak : Bim - A101 - DiaSa - Şok Market Aktüel Ürünleri

keramika çerez tabakları ve kupalar,çay seti ve cem tencereler hoşuma gitti :)tabi bim ve onurexi de takip etmek lazım

bende şimdi [h=3]A101 Acura AC741 Zayıflama Kemeri ni aldım ve kullanmaya başladım bile:)[/h]fiyatı inanılmaz uygun:KK34:

bugün çift kişilik yatak örtüsü, nevresim takımı geliyor
bir de emaya tencere
alanlar var mı acaba ona göre mesai bitimi bende bakıcam kalırsa :)

bide 50 lira üstü taksit yapsalar süper olcak yanii gecen mesela narince sıkıcagı geldi 60 lira taksit yok o yüzden almadım pesin alsam zaten heryerde var yaiii

bir de emaya tencere

Biz almıştık canım gerçekten çok güzel seve seve kullanıyoruz yani renk solma ya da kalitesizlik falan yok rahatlıkla alabilirsin :) Ama bazı tuhafiyeciler falan erkenden gelip bitiriyorlar

çok ucuz neden acaba
ben bimden geçen aylarda %100 pamuk tek kişilik almıştım 32 tl ye
yani tek kişilik bi de
anlamadm
e neden almadn canm
yatak örtüsü ve tencere nasıldı???
Kaliteliye benziyordu , hatta özel kutusundaydı, bir yere hediye götürmek için bile çok güzel. Ben almadım çünkü yeni evliyim, bir sürü takımım var, daha kutusu açılmamışlar bile duruyor evde. Ama içim gitmedi değil :KK48: Yatak örtüsü ve tencereye bakmadım açıkcası, ama reyonda nevresim takımları direkt dikkatimi çekti. Bu arada daha önce a101 ve bimden almışlığım var, kullanıyorum, çokda güzeller.

Kaliteliye benziyordu , hatta özel kutusundaydı, bir yere hediye götürmek için bile çok güzel. Ben almadım çünkü yeni evliyim, bir sürü takımım var, daha kutusu açılmamışlar bile duruyor evde. Ama içim gitmedi değil :KK48: Yatak örtüsü ve tencereye bakmadım açıkcası, ama reyonda nevresim takımları direkt dikkatimi çekti. Bu arada daha önce a101 ve bimden almışlığım var, kullanıyorum, çokda güzeller.
kaç nevresimin var canm
bende bimden tek kişilik misafire aldım iyiydi kullanmadk ama kumaşı güzel % 100 pamuk
sen çeyize mi bim ve 101 den aldın canm yoksa günlüğe mi

bir de emaya tencere
Nevresim olarak değil de tek kişilik ve çift kişilik lastikli carsafindan aldı annem çok güzel ve kaliteli. Ve uygundu fiyati.Günlük olarakta kullanılır ve misafire de çıkar.

kaç nevresimin var canm
bende bimden tek kişilik misafire aldım iyiydi kullanmadk ama kumaşı güzel % 100 pamuk
sen çeyize mi bim ve 101 den aldın canm yoksa günlüğe mi
Ceyize değil,evlendikten sonra sırf dikkatimi çekti,güzelmiş diyerek günlük kullanıma almıştım. Memnunum.

X