2013 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    440
70 ay 10 günlük olacak benim kızım vermeyle vermeme arasindayim ama kanunlar Mecbur vereceksin 1. Sınıfa diyo araftayim ya sız verecekmisiniz😑
Mecbur olmuyo bizimki bize bağlı kararsiz kaldim bir yandan anasinifindan sıkıldı diyorum diger yandan buyukler olur ezilir mi diyorum

Mecbur olmuyo bizimki bize bağlı kararsiz kaldim bir yandan anasinifindan sıkıldı diyorum diger yandan buyukler olur ezilir mi diyorum
Mecbur olmuyor derken rapor gerekli diye biliyorum anasinifinda neler yapıyorlar yolladinmi bu sene ben kreşe verdim 2 ay birde bazı günlerde onun haricinde yollamadim boyama çizme kesme yapıştırma turşu oyun şarkı dışında ne yapıyorlar merak ediyorum birde eğer yolladiysan ve bu senede ana sınıfına devam ettireceksen sıkılması kaçınılmaz olmazmı 1.sınıfta ilk aylar buna benzer şeylerle geciyormus diyolar hala araştırıp duruyorum yüzde 50 anaokulu yüzde 50 1.sınıf diyor aklım 😐

:KK54:merhaba yıllar sonra aklıma düştü bi bakim dedim kullanıcı adımı vs unutmamışım iyiki:KK76: 2013 e gittim çok duygulandım hepsiokullu oldu zaman ne çabuk geçiyo :KK200:

:KK54:merhaba yıllar sonra aklıma düştü bi bakim dedim kullanıcı adımı vs unutmamışım iyiki:KK76: 2013 e gittim çok duygulandım hepsiokullu oldu zaman ne çabuk geçiyo :KK200:
Kocaman oldular okuma öğrendiler..zaman cok cabuk geciyo

X