Bu da benim1 buçuk aylık evim resimli:)

SZSSZS

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2010
198
7
Merhaba arkadaşlar. 1 bucuk ayı doldurdum evlılıgımde ve çok şükür herşey güzel gidiyor. :nazar:

Evimin resimlerini paylaşmak istedim yorumlarınızı merak edıyorum yalnız herşey tam değil yavaş yavaş ufak tefeklerı almaya çalışıyoruz fırsat buldukça.

Özellikle salon konusunda fikir verecek olan varsa da çok mutlu olurum çunku orası renksız oldu nasıl renk katabılırım bılemıyorum. Evin düzeni ve eşyalar hakkında fikir önerilere de açıgım teşekkürder şimdiden:)

NOT: Arkadaşlar 6. sayfada salonun yastıklarının diğer tarafıyla çekilmiş fotolarını da ekledim sizce hangi tarafı daha iyi?

$Fotoğraf-0038.jpg

Eklentiler

• $Fotoğraf-0003.jpg
    $Fotoğraf-0003.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 525
  • $Fotoğraf-0018.jpg
    $Fotoğraf-0018.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 491
  • $Fotoğraf-0021.jpg
    $Fotoğraf-0021.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 469
  • $Fotoğraf-0024.jpg
    $Fotoğraf-0024.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 466
  • $Fotoğraf-0025.jpg
    $Fotoğraf-0025.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 479
  • $Fotoğraf-0026.jpg
    $Fotoğraf-0026.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 383
  • $Fotoğraf-0027.jpg
    $Fotoğraf-0027.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 462
  • $Fotoğraf-0044.jpg
    $Fotoğraf-0044.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 446
  • $Fotoğraf-0050.jpg
    $Fotoğraf-0050.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 483
  • $Fotoğraf-0030.jpg
    $Fotoğraf-0030.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 467
  • $Fotoğraf-0011.jpg
    $Fotoğraf-0011.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 486
  • $Fotoğraf-0012.jpg
    $Fotoğraf-0012.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 443
  • $Fotoğraf-0013.jpg
    $Fotoğraf-0013.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 449
  • $Fotoğraf-0015.jpg
    $Fotoğraf-0015.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 462
  • $Fotoğraf-0016.jpg
    $Fotoğraf-0016.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 463
  • $Fotoğraf-0017.jpg
    $Fotoğraf-0017.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 460
  • $Fotoğraf-0040.jpg
    $Fotoğraf-0040.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 432
Son düzenleme:
öncelikle Allah mesut etsin canım nice mutlu yıllara :) Bence salona duvar kağıdı alabilirsin daha canlı olur ve içerisini ferah gösterir açık tonlu mobilyaya uygun renkler ya da koltuklara değişik kırlentler alabilirsin veya aksesuarlarını renklendir

Teşekkür ederim yorumun için. Ama şu an evimiz kira oldugu için duvar kagıdı gıbı değişikliklere pek giremıyorum malesef inşallah ilerde kendı evımde düşünürüm.

Teşekkür ederim yorumun için. Ama şu an evimiz kira oldugu için duvar kagıdı gıbı değişikliklere pek giremıyorum malesef inşallah ilerde kendı evımde düşünürüm.

hımm o zaman diğer söylediklerimi dene istersen he birde odada yer varsa canlı renkte bir puf alırsan da güzel olur şimdilik aklıma bunlar geldi sana en uygun geleni seç istersen canım:KK34:

teşekkür ederim aslında ben dekor eşyası olarak ne alabılecegım konusunda da karar veremıyorum puf almak aklımda ama rengı konusunda düşündüğüm için alamadım henuz

cnm oturma odana acil renk kantman lazım..
cok soft olmus.. tablolarla falan renk katabılırsın...
salonun sıyah beyaz..
oranında acıl renge ıhtıyacı var..
ama nasıl yaparsın bılemedım..
bnmde salonum sıyah krem duvarlarımı grı halımı krem pembe yaptım..
renk kattı actı..
sen nasıl yaparsın bılemedım sımdı..

Allah huzur içinde yaşamayı yaşlanmayı nasip etsin.
Salonunuza kırmızı birkaç obje alın bence. Vazo nar vb..

cnm oturma odana acil renk kantman lazım..
cok soft olmus.. tablolarla falan renk katabılırsın...
salonun sıyah beyaz..
oranında acıl renge ıhtıyacı var..
ama nasıl yaparsın bılemedım..
bnmde salonum sıyah krem duvarlarımı grı halımı krem pembe yaptım..
renk kattı actı..
sen nasıl yaparsın bılemedım sımdı..

çok haklısın aslında ben de bunların farkındayım ama işte eşyaları seçerken bır araya gelınce nasıl duracagını çok bılemedım şimdi de oturma odam aşırı sade salonum da çok renksız bogucu gıbı gelıyor bana da halbukı hepsını ayrı ayrı alırken cok begenerek almıstım. şimdi bazen çok begenıyorum bazen yıne bırseyler tam degıl olmadı hıssıne kapılıyorum:KK43:

öncelikle güle güle aşkla otur evinde mis gibi bir gelin evi olmuş keşke mutfağı net çekebilseydin orayı görmek isterdim.salonuna aslında her rengi rahatlıkla kullanabilirsn siyah beyaz her renge açık bir kombinasyondur ama kırmızı yapma onun dışında mor-fuşya-açık mavi bu üç renkten biri süper olur konsolunun üzerine orta sehpaya ve masana obje .duvarada kanvas tablo alırsan aynı renk çok şık olur canım:KK16:

Güle güle oturun herşey çok güzel Allah mutlu etsin.

bende herşey çok güzel olmış canım maşallah :nazar::nazar::nazar:

salonun çok siyah beyaz olmuş..kırmızı objeler alıp renk kat bence..
oturma odana turunculu yeşilli vazo gibi süs eşyası gibi tablo gibi şeyler alıp biraz daha hereketlendirebilirsin :KK34::KK34:

oturma odanı cok begendım ama ben aynı evın ıcıne kahve tonlarını vbe grı tonlarını semvıyorum bır butunoluk olusturmuyor gıbı gelıyor
salonunuda begendım ben
sen benım salonumu gorsen sende gene sıyah var bende oda yok :)
ben cok begendım ha bırde yatak odasındakı kalın perdelerını sevmeıdm bırde yatagın cok yuksek geldı yatak ortusu kısa gelıyordur muhtemelen

salonun o kadar boş durmuyor canım, zaten koltuklarının yastıkları desenli olduğundan hareket vermiş,
1-2 tane aksesuar veya duvarlara tablo alabilirsin fazla doldurmaya gerek yok.

gayet güzel görünüyor evin salona bir kaç obje ve tablo alırsan tamam sağlık ve huzurla otur

X