Eşinin Spermlerinde Hareketsizlik Olup da Hamile Kalan Var mı?

kendı doktorum dedı onun doktoruda 6 ay sonra gel dedı gene sperm testı yaparız suanda bu degerlerle cocugun olur dedı ıste bakalm ama olmadı hala.. bende pkoluyum . klomen kullandm olmadı sogan suyu ıctım bu ay olmadı smdı ıncırı denıyorum .
Bence senin yumurtaların çatlaması gerek..Eşinin değerleri iyi bildiğim kadarıyla..
Bal tarçın çörek otu kürünü denedin mi bir de onu denesene..

Bence senin yumurtaların çatlaması gerek..Eşinin değerleri iyi bildiğim kadarıyla..
Bal tarçın çörek otu kürünü denedin mi bir de onu denesene..

evt catlamıyo belkıde gebelık olusmadıgına gore. ztn yumurtlama sorunum vrdı klomenle olmadı. sogan suyu denedm olmadı ama yararını gordum adetimin 13. 16. gunleri uzayan akıntm oldu ama degerlendıremedk galıba. smdıde ıncır suyunu dnıyorum . senın dedıgınıde denerım cnm ıns.

benimde eşimde problem vardı.bendede pko vardı.ikimizdede problem olmasına rağmen hamile kaldım.hiç stres yapmayın arkadaşlar.biraz sabredin.rabbim ol deyince oluyor.

Ben varim canim benim esimin hizli ileri hareketliligi yuzde1 di ama biz herseyi denedik oncelikle esime terental cartine e vitamini bide adini unttugumn bi ilac kullaniyodu keciboynuzu pekmezinide sabah aksam yemekten once yiyodu bide maneviyata sigindik tefriciye okuduk bedir asabinin isimlerini okuduk esim her sabah namazindan sonra meryem suresini okuyodu yani aklniza hani dua gelirse biz onu yaptik esim ilaci kullanali bir ay olmadi bn hamile oldugumu ogrendim ama ne yazikki iki haftalikken cocugumu dusurdum:KK43::KK43:simdi aynen devamediyoruz umarim en kisa zmnda tkrar hamole klrm ins

4.Ginseng macunu + triblus ballı macun + kavun çekirdeği yağı ( kadınlar kulubü forum umutlu arkadaşımızın bir arkadaştan alıntısıdır) Yapılışı Macunlar yemeklerden yarım saat önce birer tatlı kaşığı, yemekten sonra 1 çay kaşığı kavun çekirdeği yağı ve üzerine bol su içiyor

Sonuç:KK43:alıntı yapıyorum:....Neyse, eşim bir ay kullandı ve tüp bebek için doktorum yumurta toplama günü spermiyogram istedi ve sonuca şok olmuştuk hepimiz. 100.000 den 1.000.000 çıkmış, %75 ileri hareketli ve morfoloji tamamen normale dönmüştü.Eşimle sadece birbirimize baktık. Doktorum bile inananmadı bir şeymi kullandınız ne yaptınız diye sordu ve cevabımız karşığında şimdi doktorumuz diğer hastalarına reçete gibi yazıyor. Kesinlikle tavsiye ederim)

Kızlar merhaba benim de esimin spermlerinde hatallık varmış yani hareketsiz bu keci boynizu nasil acaba bolen varmi?

merhaba bizde1.5 yıldır cocuk ıstyoruz esım varıkosel amelıyatı oldu 6 ay gectı sperm testı yaptrdık sayısı cok ıyı dedı dr ama hareketı dusuk.. sımdı kecıboynuzu kürüne başladık sabah aksaşm ıcıyor esım baska oneırınzı varmı dr 6 ay daha deneyn normla yolla olmaz dıyemem dedı 6 ay snra olmazsa gelın dedı asılama yapalım dedı :KK43:

Kızlar merhaba benim de esimin spermlerinde hatallık varmış yani hareketsiz bu keci boynizu nasil acaba bolen varmi?

merhaba kecıboynuzuna bızde yenı basladık cok faydalı dıye dudym ıbrahım saraacoglunn vdıeolarını ızle. ıkı bardak ıcme suyuna 6 7 adet k.boynıuzu kırıp 8 dk kaynatyorsun sonrkaı gun bır bardak sabah ac ve aksam bır bardak esın ıcebılır hareket ıcın onerıyor saracoglu

Kızlar eşinin sperm hareketsizliği olup da hamile kalabilen var mı aranızda? %18lik bir hareketlilikle hamilelik mümkün mü sizce? Hareketliliği artırmak için neler yapılabilir?:KK50:
Benim eşimin %7 di hamile kaldım bende pko var hsg çektirdim femara ovitrelle kullandığım ilk ay hamile kaldim

X