İzmir'de burun estetiği için doktor tavsiyesine ihtiyacım var kızlar

hazalcan21

Gülgüzeli
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2011
113
0
Uzun süredir istediğim birşeydi ve ama bir türlü cesaret edipte yaptıramadım burnumu. İzmirli arkadaşlarım, doktor tavsiyelerinizi ve ameliyat fiyatları hakkında bilgilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

kimse yorum yapmamış :KK43: bugün ekole gittim. Bora karaaliden randevu aldım haftaya pazartesiye ameliyat olucam. İnş iyi olur yaa şimdiden heycan bastı :))))

kimse yorum yapmamış :KK43: bugün ekole gittim. Bora karaaliden randevu aldım haftaya pazartesiye ameliyat olucam. İnş iyi olur yaa şimdiden heycan bastı :))))

Hazalcan bende izmirdeyim, dr. ile nasıl anlaştınız? burnundaki sorun sadece görsel mi? yoksa sağlık açısından da sıkıntı varmı? Bir de ameliyat ücreti nedir?
Benimde burnuma küçük bir et oluştuğunu ilerde almak gerekeceğini söylediler. Allerji durumumdan dolayıda ayrıca nefes sıkıntısı yaşadığımdan ilerde ameliyat olmam gerekecek gibi. Öyle itici bir burnum yok ama hani insanın içinden küçük bir burun da geçmiyor da değil yani... :)
geçmiş olsun şimdiden.

Burnum önden bakıldığında çok rahatsız etmiyo. ama yan profil hiç sevemedim kendimi. Ayrıca geniz etimde var. Hem şekli bira düzelecek hem de etim alınacak. İnş iyi bir sonuç alırım canım. ama şuana kadar bora beyle ilgili sıkıntılı bir burun görmedim görmemde inş. :)

Burnum önden bakıldığında çok rahatsız etmiyo. ama yan profil hiç sevemedim kendimi. Ayrıca geniz etimde var. Hem şekli bira düzelecek hem de etim alınacak. İnş iyi bir sonuç alırım canım. ama şuana kadar bora beyle ilgili sıkıntılı bir burun görmedim görmemde inş. :)

bakmadiysan albumlere bak orda izmirde ameliyat olupta çok iyi sonuç alanlar var..

Ameliyat oldum. Ama inanılmaz derecede göz çevrem şişti ve kara çürük oldu. Gözlerim kapandı nerdeyse, çok az görebiliyorum.Doktora dün tamponlarımı aldırmaya gittim, doktor bile çok şişmişsin dedi ve oda şaşırdı. Elimde ayna öyle yatıyorum. Gözümün altında ve üstünde 3kilo ağırlık var sanki, çok sıkıntı çekiyorum :KK43: Böyle kalmam değilmi benim kadar şişen ve moraran oldu mu?

bende izmirde olacağım :KK43: şimdiden korku sardı hafiften kent hastanesinde olan var mı hiç?? bu arada ilk kez forumda yazıorumm :))

ameliyat sonrası şişlik ve ödemlerin atılması için burun ameliatı sonrası bir arkadaşımın dr.u ananas yemesini önermişti hem de iyileşmesini hızlandırıyormuş bilgilerinize kızlaar

hazalcan21 bence bi sor dr.una yararı olabilir belki arkadaşım yararını gördü çünkü çooook geçmiş olsun bu arada :KK43:

Ameliyat oldum. Ama inanılmaz derecede göz çevrem şişti ve kara çürük oldu. Gözlerim kapandı nerdeyse, çok az görebiliyorum.Doktora dün tamponlarımı aldırmaya gittim, doktor bile çok şişmişsin dedi ve oda şaşırdı. Elimde ayna öyle yatıyorum. Gözümün altında ve üstünde 3kilo ağırlık var sanki, çok sıkıntı çekiyorum :KK43: Böyle kalmam değilmi benim kadar şişen ve moraran oldu mu?

Benim çok şükür cok rahattı cok az şişlik ve morluk oldu. Ben ameliyattan çıkar çıkmaz buz koymaya başladım ve 1 hafta saatte 1 yarım saat tuttum şişlik ve morluga cok faydası var 1 haftada birşey kalmadi bende birde arnica die krem aldım oda şişlik ve morluk için tavsiye ederim. Buz koymak yerine jel buzlar var medikalde satılıyor cok kullanışlı. Birde arkadaşımda bahsettigin gibi oldu merak etme kalmazsin o da cok fenaydi bir iki haftada geçiyor

Son düzenleme:
ysdeniz teşekkür ederim elimde buzla geziyorum zaten sürekli. İnş geçicek su zor zamanı biraz daha atlatabilsem, uyku nedir unuttum sıkıntımdan :KK43:

6 martta benim ameliyatım ama ciddi ciddi yaklaştıkça korku sardı beni de bi an önce olsun bitsin de istiyorum ben ananas şimdiden yemeye başladım :) benim ki burun ucu sadece gerçi. morarma olmayacak ama şişme yapar dedi dr. ama biliosunuz dr.lar hafifletilmiş halini söylerler genelde umarım söylediğinden farklı bişi olmaaz:KK43:

X