2014 ömss sınavı

Kalimero28

Nirvana
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2008
727
400
arkadaşlar merhaba 2012 sınavı alımları oldu/oluyor atananlara hayırlı olsun atanamayan arkadaşlar için de hayırlısı olsun her işte bir hayır vardır diye düşünüyorum ben 2012 sınavına girmemiştim raporu sınavdan sonra aldım şimdi dua ediyorum inşallah 2014'te bu sınav yine olur yeni mezunlar var,raporu sonradan alanlar var,2012'yle atanamayanlar olacak yeni sınav konusu belirsiz görünüyor ama inşallah olur bu sınava girecek olan arkadaşlar burada bilgi paylaşımı yapabilir miyiz?

2014 te ÖMSS Sınavı yapılacaktır.içiniz rahat olsun yönetmeliktede yapılacağı açıkça belirtiliyor. her 2 yılda bir yapılır.benim tahminim 2014 nisan yada mayıs ayında yapılır.ben 4 yıl once atandım inş.sizde atanırsınız.

2014 te ÖMSS Sınavı yapılacaktır.içiniz rahat olsun yönetmeliktede yapılacağı açıkça belirtiliyor. her 2 yılda bir yapılır.benim tahminim 2014 nisan yada mayıs ayında yapılır.ben 4 yıl once atandım inş.sizde atanırsınız.

olumlu yorumlar okumak beni mutlu ediyor,moralimi düzeltiyor teşekkür ederim size :) forumları okuyorum da yapılmaz diyenler çok ısrarlı hani 2012'yle 10 atama yapılıp hepsi yerleşse hiç sesleri çıkmayacak sadece kendilerinin atanması konusunda çok umutlular gerisini çöpe atmış durumdalar anlamadım yönetmelik açıkmış yeni sınav yapılmazsa eski puan kullanılamaya devam edermiş falan filan ama 2014'te 14bin alım görünüyor inşallah bu yeni sınavın puanına göre yapılır iyi dilekleriniz için teşekkür ederim ayrıca darısı bana ve bekleyen hakeden herkese olsun inşallah :)

X