Diadermine BB krem

bende bimde çalışıyorum rimel 3 tane geldi bitti sarı olan harikaydı bb krem ise ben kasadan çıkana kadar bitti ben ble alamadm ama diğer mağazadan temin edicem kullanınca yazarım

bende aldım bb kremden orta/koyu ton yazıyordu başka tonu da yoktu sanırım gelmemiş çok koyu olmuycagını ümit ederek aldım ama malesef çok koyu geldi bana...beyaz tenlıysenız almayın derim

arı sütlü kabak lifli sabundan alan arkadaş memnun musun bende almayı düşünüyorum da :)

canim bende acik ton yaslanma karsiti olandan aldim.yas 25 bu arada fark etmeden almisim eve gelince fark ettim denedim guzel hosuma gitti.yagli degil bence.cunku ben once nemlendirici surdum sonra bb krem surdum:))

Ben kremi farklı bir bime goturdum baska acık ton var mı diye, yanlıslıkla yaslanma karşıtı olandan almışım dedim :) acık ton da baska ürün olmadığını öğrenince tıpış tıpış evime döndüm :) Kremi açtım ve sürdüm.Dediğin gibi o kadar yağlı değilmiş canım.Ten rengime biraz koyu gelsede fena durmadı :)) Bb kremi sürmeden önce nemlendirici sürülmeli mi? Kremin nemlendirici özelliği var diye biliyorum ama yanlış mı biliyorum acaba?

arı sütlü kabak lifli sabundan alan arkadaş memnun musun bende almayı düşünüyorum da :)

Ben memnunum.duş jeli yerine onu kullanıyorum ve yumuşacık yaptı tenimi. Ama herkeste aynı etkiyi yaratır mı bilemiyorum.Denemek lazım.Ne de olsa bitkisel :)

ya alcaktim ama pazartesi baktım kalmamış nese artık başka bi yerde görürsem aklımda olsun sağol canım :)

Ben kremi farklı bir bime goturdum baska acık ton var mı diye, yanlıslıkla yaslanma karşıtı olandan almışım dedim :) acık ton da baska ürün olmadığını öğrenince tıpış tıpış evime döndüm :) Kremi açtım ve sürdüm.Dediğin gibi o kadar yağlı değilmiş canım.Ten rengime biraz koyu gelsede fena durmadı :)) Bb kremi sürmeden önce nemlendirici sürülmeli mi? Kremin nemlendirici özelliği var diye biliyorum ama yanlış mı biliyorum acaba?

canım benim cildim kuru o bakımdan biraz nemlendirici sürdüm :KK23: nemlendirici sürmeden denedim o da cildim nemsiz olduğu için alnımda kuruyan minik deriler belirginleşti iyice :KK52:

canım benim cildim kuru o bakımdan biraz nemlendirici sürdüm :KK23: nemlendirici sürmeden denedim o da cildim nemsiz olduğu için alnımda kuruyan minik deriler belirginleşti iyice :KK52:

:) gülegüle kullanalım ozaman. Açık renk Bb kremn içnde yaşlanma karşıtı olayı bizim için bonus oldu ozaman.desene daha geç yaşlanıcaz :)))

gratiste BB krem indirimde kızlar, 8 küsüre geliyor. bugüne özel. açık rengi de var bu arada.

Açık tonunu almama rağmen buğday tenime koyu geldi.. Birde pembe alt tonlu. Güneş koruması da yok... Beğenmedim ben.

ben hiç beğenmedim, yüzüm tam anlamıyla alacalı bulacalı oldu, yer yer koyu yer yer açık. fondöten gibi dağıtamadım da. ama yüzümde bi ağırlık oldu hiç de demlendirici gibi değil. hani diadermine mi böyle yoksa bb kremlerin genel özelliği mi böyle anlayamadım. çöpe atmaya da kıyamıyorum, kullanamıyorum da.

bende dün aldım.diadermine lift+bb mousse sıkılaştırıcı ve yaşlanma karsıtı olanını. indirimdeydi normal fiyatı 29,90 mıs 14 tlye aldım ama hiç memnun kalmadım.cok bi etkisi yok cok az bi kapatıcılıgı var ve tamamen de yüz tarafından emilmiyor fondöten gibi tabaka olustu yüzümde.kısaca övülen kadar bişey bulamadım ben.

Ben buğday tenliyim ve fazlasıyla koyu gelmişti.Attım bir kenara duruyor.Zaten uygun fiyatlı en iyi bb kremi pure beauty yapıyor bence.Başka bb kreme bakmıyorum. :KK16:

X