Diadermine BB krem

rana62

Nirvana
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2007
1.012
66
44
kızlar ayın 22 sinde bim marketlerine geliyormuş, kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi?

tam bende sorcaktım 22sinde geliyo üstelik 10 lira deneyenler birşeyler söylesene tonları falan nasıl ki ?

Ben nemlendiricisinden memnunum ancak bu ürünü denemedim bide rimellerde varmış benim kullandığımdan olmasada almak istedim hangisi daha iyi acaba?

Nedir bu BB krem yani ne işe yarıyor fondöten falan mı kapatıcı mı parlatıcı mı merak ettim .Nasıl kullanılıyor?

rimel için bi başlık açılmış canım ordan bak istersen ben sarısını kullanıyorum çok memnunum bu arada bb krem de fondöten gibi ama daha hafif birşey makyaj altına uygulanıyor yüze renk eşitliği aydınlık veriyor az bi kapatıcı özelliği de oluyo :)

rimel için bi başlık açılmış canım ordan bak istersen ben sarısını kullanıyorum çok memnunum bu arada bb krem de fondöten gibi ama daha hafif birşey makyaj altına uygulanıyor yüze renk eşitliği aydınlık veriyor az bi kapatıcı özelliği de oluyo :)

Baktım ama cevap bulamadım istediğimi:))artık alıcam bir tanesini:)

Güneş koruma faktörünü göremedim ben onda,olması gereken en önemli özellik yok.

kızlar şimdi aldım ve denedim bb kremini çok beğendim dokusu falan çok hoş kadife gibi oldu yüzüm ve çok doğal durdu üstüne birazda allıkla şahane oldum haa bi de sarı maybelline rimeli de aldım o da 10 numara çıktı.tavsiye edilir tarafımca :KK70:

kızlar şimdi aldım ve denedim bb kremini çok beğendim dokusu falan çok hoş kadife gibi oldu yüzüm ve çok doğal durdu üstüne birazda allıkla şahane oldum haa bi de sarı maybelline rimeli de aldım o da 10 numara çıktı.tavsiye edilir tarafımca :KK70:

Hayırlı olsun canım:)bende gidip almayı düşünüyorum birazdan rimeli merak ettim ben dolgunlaştırdımı acaba?fırsat bulmuşken kaçırmak istemiyorum:)

Hayırlı olsun canım:)bende gidip almayı düşünüyorum birazdan rimeli merak ettim ben dolgunlaştırdımı acaba?fırsat bulmuşken kaçırmak istemiyorum:)

evet canım 2 kat sürdüm topaklanma falan olmadı ve birbirinede yapışmadı.gayet de dolgun gösterdi.ben 2 ay önce falan pembe falsies feather look diye bi çeşitini almıştım o da hafif güzel ama dolgun olmuyodu pek ama bu sarı olan gayet başarılı geldi bana.

bu arada bb kremin yanlışlıkla yaşlanma karşıtı olanını almışım :KK53: neyse zaten yaş 25 sorun etmedim de siz yine de alırken dikkat edin :KK52: açık ton aldım beyaz tenli olmasamda sayılırım yani :KK23:

evet canım 2 kat sürdüm topaklanma falan olmadı ve birbirinede yapışmadı.gayet de dolgun gösterdi.ben 2 ay önce falan pembe falsies feather look diye bi çeşitini almıştım o da hafif güzel ama dolgun olmuyodu pek ama bu sarı olan gayet başarılı geldi bana.

bu arada bb kremin yanlışlıkla yaşlanma karşıtı olanını almışım :KK53: neyse zaten yaş 25 sorun etmedim de siz yine de alırken dikkat edin :KK52: açık ton aldım beyaz tenli olmasamda sayılırım yani :KK23:

:)))iyi oldu söylediğiniz dikkat ederim:))o zaman gidip sarıdan alayım:))

Son düzenleme:
tüh ya iyi mi hem bir kaç gün önceden konu aç sor, hemde bugünü unut hey Allahım ya ne kafa varmış bende :KK37:

acaba hala kaldı mı ki şu bb krem offf kaçırdım ya :KK43:

bb krem almaya gittim onun dışında yaşlanma karşıtı nemlendirici, siyah nokta bandı, küçük meyveli sabunlardan,arı-sütlü kabak lifli masaj sabunu aldım:))rimeli alamadım çünkü gelmemiş başka bir yere bakıcam yarına kalmışsa:))

bb krem almaya gittim onun dışında yaşlanma karşıtı nemlendirici, siyah nokta bandı, küçük meyveli sabunlardan,arı-sütlü kabak lifli masaj sabunu aldım:))rimeli alamadım çünkü gelmemiş başka bir yere bakıcam yarına kalmışsa:))

bende nemlendirici ve bb kremini (orta/koyu ton )bugün aldım,diadermin güzel bir marka ama emin olamadım.kullandınmı yada denediğinde paylaşırmısın.

bende nemlendirici ve bb kremini (orta/koyu ton )bugün aldım,diadermin güzel bir marka ama emin olamadım.kullandınmı yada denediğinde paylaşırmısın.

Evet kullanıyorum nemlendiricisini ben çok memnunum:)hatta değiştirmiştim bir ara kremimi pişman oldum indirimde görünce iki tane almıştım geçenlerde:) bb kremini ilk kez denedim başka marka kullanıyordum normalde açık ton aldım tenime uydu beğendim:)

Kızlar ben diadermine nin yüz kremini kullandım.İlk surdugunuzde biraz yaglı gibi hissedilsede daha sonra yüz kremi emince herhangi bir sıkıntı olmuyor. Yağlı bir cilde sahibim ve krem konusunda tahmin edebileceğiniz gibi biraz hassasım. (Sivilce kabusu.. :))
Bugün markette diaderminin bb kremlerini gordum ve merakla bir tane satın aldım.cildimin tonu acık. Marketteki kutunun icinde acık ten ve orta koyuluktaki ten için olan kremlerden vardı ve bende acık ten icin uygun olanı tercih ettim.fakat acık ten icin olan bb kremin altında yaslanma karşıtı yazıyordu. Ve acık tonda baska bir secenek yoktu. Yaslanma karsıtı oldugu için acaba kremin içindeki yağ oranı diğerlerine göre daha mı fazladır?ya da açık tonda sadece yaslanma karşıtı olan ürün mü mevcuttur,yaslanma karşıtı olmayan bir açık ton bb krem yokmudur?Bilgisi olan var mı kızlaaarrrr?Daha kutuyu acmadım.Eğer diğer türden acık ton varsa değiştiririm,diğer marketlerede bakarım diye dusundum.

Bu arada o markette rimel kalmamış. 1kutu gelmiş,silip süpürmüşler :))kaçırdığıma üzüldümm .Alan arkadaşlar gülegüle kullansınlar.Başka bir yerden en kısa zamanda temin edeceğim :KK66:

canim bende acik ton yaslanma karsiti olandan aldim.yas 25 bu arada fark etmeden almisim eve gelince fark ettim denedim guzel hosuma gitti.yagli degil bence.cunku ben once nemlendirici surdum sonra bb krem surdum:))

X