cadı kaynana

r_h

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2012
19
0
mrb ben yaklaşık 1 buçuk yıllık evliyim 36 haftalık hamileyim.geçen kaynanamla kavga ettim.ben anneme oturmaya gittim arkamdan geldi ordamıyım diye bakmaya bende bana güvenmiyomusunuz niye kontrole geliosun die sert tepki werdim .akşam ewe gelince eşim canımın sıkkın oldgunu anladı sordu bende bana hak verir annesinin yaptıgı şeyin yanlış oldugunu anlar diye anlatmaktan cekinmedim.anlattım kötü bişi yapmamış ki diyo ama kadın resmen benm açığımı arıyo.karşı komşuya geçiyorum geçerken sölüyorum ama gelip karşı komşuya bizim gelin burda mı ewde yok bişi sölemedi giderken diyo bu seferde insanlar beni yanlış tanıyo neyse eşimle aramıza soğukluk girdi.ertesi gün doktor kontrolüm wardı hastaneye gitmeden annesinide aldı yanına benide çağırdı bu kadını niye yanlış anlıyosun dedi sonra kaynanam ağlamaya başladı.ben merak ettim nereye gitti die dedi halbuki söledim ben anneme giderken onada söledim görümcemede.kaynanam telefonla aradık bi kaç defa açmadı dedi aslında açıp geliyorum yoldayım dedim ama eşime öle demedi.eşimde annesinin ağladıgını görünce dayanamadı bana bagırmaya başladı dövdü beni senide karnındakini de istemiyorum dedi bende kafama sert darbe alınca bayıldım.ayılına eşim bana kalk numara yapma düzenbaz dedi kaynanamda karşıdan izliyo sadece yapma oğlum diyo.ben gece anneme gittim orda kalmak için gece gelip beni aldı.ayrı ewe tasınmak istediğimi burda yaşamak istemediğimi söledim ssen ayrı ewe layık deilsin dedi şu an konuşmuyorum eşimle.kafam çok karışık kalbim bırak git dio aklım kızım babasız büyücek diye katlan değişir belki diyo ama çok mutsuzum.çok zor aynı ewde yaşamak hele adam annesine anneside oğluna çok düşkünse.çok mutsuzum çok ne yapayım ben ??

hamile eşine dayak atan,bayılmasına sebep olan ve bayılınca da inanmayan bir kocan var ve senin başlığın cadı kaynana mı? yani tek sorun kaynananın garip tavırları mı sence?

kaynananı bırak da çocuk gibi onun dolduruşuna gelen ve sana şiddet uygulayan eşine öfkeni yönelt.

Hamile karısını döven yaratık insan olamaz! Kaynanan cadı ama asıl kocan da sorun adam tam bi canavar. Bence imkanın varsa arkana bakmadan bosa bu adami

Keşke annenden hemen dönmeseydin o gece..

Yarın öbür gün de kızının yanında yapacak aynı şeyleri;bu ruh hastası kaynana ve insanlık dışı varlık olan kocan başında oldukça..

Kaynanan hayatında olmasa kocanla normalde iyimisinizdir ?

O kaynanalardan hepimizin hayatında var..Burda önemli görev kocana düşüyor..

O da çok güzel kurmuş dengeyi (!) Hamile bi kadına el kaldıracak kadar ! neyse..

Allah yardımcın olsun..zor bi durum ..ama karşı tarafı da haklı çıkarıyomuş gibi de bu olayı yok sayma..hafife alma..

Kızımı düşünüyorum diiyosun ..belki o böyle bi ailede büyümek istemicek..onun için iyi olanın bu olduğunu nerden biliyosun ?

mrb ben yaklaşık 1 buçuk yıllık evliyim 36 haftalık hamileyim.geçen kaynanamla kavga ettim.ben anneme oturmaya gittim arkamdan geldi ordamıyım diye bakmaya bende bana güvenmiyomusunuz niye kontrole geliosun die sert tepki werdim .akşam ewe gelince eşim canımın sıkkın oldgunu anladı sordu bende bana hak verir annesinin yaptıgı şeyin yanlış oldugunu anlar diye anlatmaktan cekinmedim.anlattım kötü bişi yapmamış ki diyo ama kadın resmen benm açığımı arıyo.karşı komşuya geçiyorum geçerken sölüyorum ama gelip karşı komşuya bizim gelin burda mı ewde yok bişi sölemedi giderken diyo bu seferde insanlar beni yanlış tanıyo neyse eşimle aramıza soğukluk girdi.ertesi gün doktor kontrolüm wardı hastaneye gitmeden annesinide aldı yanına benide çağırdı bu kadını niye yanlış anlıyosun dedi sonra kaynanam ağlamaya başladı.ben merak ettim nereye gitti die dedi halbuki söledim ben anneme giderken onada söledim görümcemede.kaynanam telefonla aradık bi kaç defa açmadı dedi aslında açıp geliyorum yoldayım dedim ama eşime öle demedi.eşimde annesinin ağladıgını görünce dayanamadı bana bagırmaya başladı dövdü beni senide karnındakini de istemiyorum dedi bende kafama sert darbe alınca bayıldım.ayılına eşim bana kalk numara yapma düzenbaz dedi kaynanamda karşıdan izliyo sadece yapma oğlum diyo.ben gece anneme gittim orda kalmak için gece gelip beni aldı.ayrı ewe tasınmak istediğimi burda yaşamak istemediğimi söledim ssen ayrı ewe layık deilsin dedi şu an konuşmuyorum eşimle.kafam çok karışık kalbim bırak git dio aklım kızım babasız büyücek diye katlan değişir belki diyo ama çok mutsuzum.çok zor aynı ewde yaşamak hele adam annesine anneside oğluna çok düşkünse.çok mutsuzum çok ne yapayım ben ??

Eee siz bayildiniz karninizda neredeyse dogacak bir bebek var ve esim dediginiz vicdansiz yaratik sizi hastaneye götürecegine kalk numara yapma düzenbaz diyor. Siz kayinvalidenizde hic hata suc bulmayin cünkü buradaki asil suclu esiniz. Madem dayak sonucu bayildiniz niye gidip sikayetci olup darp raporu almadiniz? Klasik olmus artik, cocugum icin katlanayim belki degisir. Ya belki degismezse? Ana ogul vicdansizlar. Kayinvalide nasil bir kadinmis öyle? Karni burnunda hamile bir kadini bayiltacak kadar döven birini görüp te dur napiyorsun demeyecek bir insan var midir? Kiziniz babali büyüsün de siz göz yumdugunuz sürece cocuk da nasibini alacaktir bunlardan.

Sen ayri eve layik degilsin cümlesi de ayri bir olay. Peki bu adam aile ve baba olmaya layik mi? Hadi diyelim ayni evde oturuyorsunuz ki o da yanlis bana göre, niye cocuk yapiyorsunuz? Cocuk dogunca daha beter olacak. Kayinvalide daha simdiden herseye karisiyor, bebeginize her yaptiginiza müdahele edecek. Esinizin sizi sevdigi ya da saygi duyduguyla ilgili bir hisse kapilamadim üzgünüm. Kisilgi karakteri olan bir erkek annesi de olsa kimsenin doldurusuna gelmez. Hamile karisini dövmek ne demek ya! O size karnindakini de seni de istemiyoeum desi siz hala kizim icin katlanayim belki düzelir deyin. Karakola gidip suc duyurusunda bulunmayip kanun yoluyla cezalandirmayin. Ya bebeginize birsey olsaydi?

Nikah öncesi alinmasi gereken saglik raporlari nasil zorunluysa, bu kayinvalideyle ayni eve cikma da kanunen yasaklansa keske. Evlendirme dairesi ayri ev yoksa nikah ta yok dese. Ya da evlenecek kisilerin psikolojik testlerden gecmeleri, siddet egilimi olanlarin tedavi olmadan evlenmelerine izin verilmese keske.

Tövbe Yarabbim hamile kadını bile döver oldular gerçi burda ki bile fazla oldu dövmenin her türlüsü kötü neyse,kaynanan cadı da kocan ne lütfen hiç bir vicdanı olan adam karısna helede hamilyken el kaldırmaz kaldı ki mesele çok basit inanamıyorum ya bu kaynanaların bazılarının merhameti ameliyalatla alınmış mı acaba çığlık atıcam artık burda yazılanları okudukça,kendi kocamın yaptığı basit şeylere kırılmıycam artık bu ne ya zıvanadan çıktılar artık,arkadaşım sen kocana şimdi bir ders verdin verdin sonra çok dayağını yersin kaynanananda fırsatı yakalıdı ki her fırsatta yaptırır bunu git annenin evine afedersin kocan gelsin eşşek gibi yalvarsın ve ayrı eve çıkmadan da dönme benden söylemsi düzelir diye bekleme düzelmez!Allah'ım sen ıslah et merhametsizleri.

Kocan sana hamile halinde şiddet uyguladı. Sen annenin evine gittin sonra aldı getirdi. Taşınmalık sapın mı var da bavul gibi alıp getiriyor? İrade sahibi değil misin?

Son düzenleme:
kocan sana şiddet uyguladı ve hamileyken inanamıyorum okuduklarına, zaten eşin ailesine çok düşkünse bence çok fazla birşey bekleme benim sırf eşimin ailesine düşkünlüğü yüzünden evliliğim bitti , tek farkım çocuğum yok bence geri dönmeyi düşünme ben eşimi her affettiğimde canımı daha fazla yaktı her zaman , çocuğun da böyle bi adamla aynı yerde büyümemiş olur bu ne biçim insanlık :KK43: bu kocaların yatıcak yerleri yok :KK43:

Kocanız sizi hamile halinizle dövüyor ve siz de kaynananızın tavırlarını mı garipsiyorsunuz? Bence bu durumda kalp, akıl ve ayaklar beraber hareket edip o evi terk etmeli. Hamileyken sizi dövüp ilgilenmeyen doğurduğunuz da kim bilir ne yapar?

Son düzenleme:
Bebeğiniz böyle baba ile büyüyeceğine babasız büyüsün bence.Bir insan yedisinde neyse yetmişinde de aynıdır.Asla değişmesini beklemeyin.O insanla birlikte olduğunuz sürece yapılanlarada yarın yapılacaklara da cocuğunuza yapılacaklara da şimdiden evet demiş oluyorsunuz.Kaynanaya kızmayın esas eşim dediğiniz kişi insanlıktan bi haber.Senide karnındakinide istemiyorum diyen biri kızınıza nasıl babalık yapar sizce? Babasız büyümesinmiş boşverin.Allah doğru yolu göstersin size ne diyim.

Hadi kvden cadi diyelim de esin de bir cani
farkinda misin?

Ve hala duzelir mi , cocugumu babasiz buyutmek istemiyorum diyorsun .

Don arkadasim don.
Ama bil ki o dayaklarin ardi arkasi kesilmeyecek
ve o dayaklardan nasibini cocugun da alacak...

tek sorunun k.valide yani öylemi? o olmasa eminim eşin seni el üstünde tutacak, dövmeyecek hiç hı? arkadaşım bırak allah aşkına, bugün onun için döven yarın çocuk düştü diye döver.. hala düzelir diye bekliyorsan biz buradan ne diyebiliriz ki? git bari lohusalığını annende geçir en azından fiziksel sağlığından emin olursun hem kendinin, hem de bebeğinin..

Biraz akılla muhasebe lütfen lütfen lütfen !!!!

Hamile halinle bayılana kadar dayak yiyorsun ve suçlu kayınvaliden öyle mi ?

Annene gidiyorsun aynı gece alıp eve getiriyor seni, ne bu ağaç kovuğundan mı çıktın ailen neden ses etmiyor ??

Neyin düzelmesini bekliyorsun arkadaşım, görünen köy kılavuz ister mi ???

Sanirim bu dayak mevzusu ilk degil o yüzden asil meseleye odaklanmamis arkadas..

Ya arkadasim hakkaten cok sinirlendim, ne yazicagimi bile sasirdim.
Cocuga dayak atmayacagindan bile süphem var, düzelir mi demissin bir de!

Yazik,uzuldum halinize...bende 38haftalik hamileyim boyle birseyi asla kabul edemezdim...kaynananizda sorun var,evet ama asil buyuk sorun kocaniz...boyle birsey yapmasina nasil musade ediyorsunuz...size ve karninizdaki o masuma yazik degi

lmi...asil sucu kaynanizda degilde esinizde bulun...esiniz musade etmese kaynananizda hayatiniza bu kadar mudahale edemezdi....

kesinlikle babasız büyümesi riskini al ve uzaklaş..
hamileyken döven ve hatta bebeğide senide istemiyorum diyen bi adam mı babalık yapacak?
düzelmez canm..
canı yanması ve daha çok yontulması lazım
nedir bu kadınların çektiği ya..
sen ayrı eve layık değilsinmiş
bence kendi bi yerlerine güvenemio bakamıyor ki sana suç atıyor
anne oğluna,oğlu annesine düşkün olsun bence sorun o değil karaktersiz ve yalancılık sorun..
yoksa sana zulüm etmeseler ve iyi davransalar bu düşkünlük sorun olmazdı

sen ayri eve layik degilsin
kalk numara yapma
senide karnindakinide istemiyorum
dayak

neresinden tutulur
hiccc

36haftalık hamile halinle seni dövdüğüne inanamıyorum...insan olmaz bu vahşii..

X