Tüp Bebek Merkezleri Kayseri Acıbadem Hastanesi Dr Turgut Aydın'a tedavi olanlar

damlailayda

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Mart 2010
29
0
Arkadaşlar
Önümüzdeki ay Turgut Bey tedavime başlıcak çok heycanlıyım en güzel tarafı doktoruma sonsuz güveniyorum ve çok seviyorum çok sıcak samimi en önemlisi kendinden emin acıbademde tedavi olan ve olacak olan arkadaşlar fikirlerinizi dualarınızı bekliyorum

Arkadaşlar
Önümüzdeki ay Turgut Bey tedavime başlıcak çok heycanlıyım en güzel tarafı doktoruma sonsuz güveniyorum ve çok seviyorum çok sıcak samimi en önemlisi kendinden emin acıbademde tedavi olan ve olacak olan arkadaşlar fikirlerinizi dualarınızı bekliyorum

canım bende gelecek ay başlıyorum inşaallah iyi olur emeklerimiz boşa çıkmaz
:nazar:

Arkadaşlar
Önümüzdeki ay Turgut Bey tedavime başlıcak çok heycanlıyım en güzel tarafı doktoruma sonsuz güveniyorum ve çok seviyorum çok sıcak samimi en önemlisi kendinden emin acıbademde tedavi olan ve olacak olan arkadaşlar fikirlerinizi dualarınızı bekliyorum[/

canım benim de bir arkadaşımın doktoru dr turgut aydın çok memnun kalmış onada bir arkadaşı tavsiye etmiş araştırdım sanırım donanımlı başarılı bir doktor ilk adetimde bende kontrol için gidicem tanışmış olcam adetime bir kaç gün kaldı tabi yine gecikme olmazsa düşüncelerimi sizinle paylaşırım hakkımızda hayırlısı olsun

tugcemavi .!.:
merhabalar.. bu forumda gelecek ay acıbademde tedaviye başlayacağınızı yazmışsınız da benim 1-2 sorum olacaktı..
öncelikle geçmiş olsun..
gelecek ay bende acıbademe gideceğim sebepsiz infelite bizimkisi.. aşılamayla başlayacağız inşallah..
görev gereği yozgatta yaşıyorum da acıbademe tevsiye üzeri gideceğim siz gidip görüştünüz mü ortam nasıl size göre..
fiyat olarak ortalamanın biraz üstü diye biliyorum acıbademi.. sizce de öyle mi acaba??

şimdiden teşekkürler..

(CANIM ÖZELDEN MESAJ GÖNDEREMİYOMUŞUM BURAYA CEVAP YAZDIM)

canım merhaba
turgut beyi 4 senedir tanıyorum ilk tedavimide o yaptı bence bu doktorun en iyi tarafı hastaya yaklaşımı ben kendimi sanki bi yakınımın yanında gibi hissediyorum çok sıcak samimi birisi sende tanıştığında göreceksin acıbademe gelince kaliteli bir hastane kendini özel hissediyo insan orda fiyatları dışarı göre çok yüksek değil ben bu hastanede ilk denememi yapacağım için 4250 tl ilk deneme ücretiymiş dışarı 200-300 eksik vercem diye o kadar emeğimi heba etmek bana saçma geliyo 5000 de dese yine turgut beye yaptırırdım ayrıca başarı oranlarının yüzde 60 olduğunu öğrendim on hastadan altısı gebe kalıyormuş bi git tanış derim,
biz erkek faktör olduğumuz için çok beklemicem benimde yaşım geçiyo bir an önce ikinci çocuğumuda doğurmak istiyorum görüşürüz canım hakkında yani hakkımızda hayırlısı

Arkadaşlar
Önümüzdeki ay Turgut Bey tedavime başlıcak çok heycanlıyım en güzel tarafı doktoruma sonsuz güveniyorum ve çok seviyorum çok sıcak samimi en önemlisi kendinden emin acıbademde tedavi olan ve olacak olan arkadaşlar fikirlerinizi dualarınızı bekliyorum[/

canım benim de bir arkadaşımın doktoru dr turgut aydın çok memnun kalmış onada bir arkadaşı tavsiye etmiş araştırdım sanırım donanımlı başarılı bir doktor ilk adetimde bende kontrol için gidicem tanışmış olcam adetime bir kaç gün kaldı tabi yine gecikme olmazsa düşüncelerimi sizinle paylaşırım hakkımızda hayırlısı olsun

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn canımmm

Arkadaşlar

canım bende bir kere turgut beyle aşılama denedim olmadı bir daha ki ay tüp bebek tedavisine başlayacagız.turgut beye çok güveniyorum tüm sorularıma cevap alabildiğim tek doktor.

canım bende bir kere turgut beyle aşılama denedim olmadı bir daha ki ay tüp bebek tedavisine başlayacagız.turgut beye çok güveniyorum tüm sorularıma cevap alabildiğim tek doktor.

hadi hayırlısı bakalım inşallah bu sefer kavuşursun bebeğine

Bende inş adetim olursa bu ay turgut beyde tedaviye başlıyorum dondurulmuş emriyo kullanacağım inş güzel sonuçlar alırız.allah herkesin gönlüne göre versin.

Kızlar biraz geç yazıyorum ama anca fırsat bulabildim doktorumla tanıştım hatta tedavime başladım bile sanırım yarın yumurta toplama işlemim olacak herşey yolunda dedi dr. Doktorumu çok sevdim samimi geldi inşallah sonuda güzel olur acıbademde çok iyi bir hastane hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Rabbim hayırla bebişlerimize kavuştursun.

kızlar biraz geç yazıyorum ama anca fırsat bulabildim doktorumla tanıştım hatta tedavime başladım bile sanırım yarın yumurta toplama işlemim olacak herşey yolunda dedi dr. Doktorumu çok sevdim samimi geldi inşallah sonuda güzel olur acıbademde çok iyi bir hastane hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Rabbim hayırla bebişlerimize kavuştursun.

arkadaşlar ben bu konuya bir çok cevap yazmıştım silinmiş neden acaba

Arkadaşlar dün transferim yapıldı lütfen dua edin benim için. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Kızlar biraz geç yazıyorum ama anca fırsat bulabildim doktorumla tanıştım hatta tedavime başladım bile sanırım yarın yumurta toplama işlemim olacak herşey yolunda dedi dr. Doktorumu çok sevdim samimi geldi inşallah sonuda güzel olur acıbademde çok iyi bir hastane hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Rabbim hayırla bebişlerimize kavuştursun.[/QUOT

cnm sizin sorun neydi sakıncası yoksa yazarmısın

Arkadaşlar dün transferim yapıldı lütfen dua edin benim için. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

hadi hayırlısı İnşallah tutmuştur bizimle paylaşırmısın sonuçları bizlerde faydalanalım.Bizde geçen yıl tüp denedik olmadı bu sene çok kararsızım ne yapacağımı bilmiyorum Rabbim yol ve yoldaşımız olsun.

merhaba turgut bey benimde dr.um4nisanda transferim yapildi 2tane 2.kalite 8hucreli embiryo transfer edildi ....herseyden cokkk cookk memnun kaldim ins. bebislerde sikica tutunur nolur dua edin kizlar 16nisan test gunum:emir_bebek:

merhaba turgut bey benimde dr.um4nisanda transferim yapildi 2tane 2.kalite 8hucreli embiryo transfer edildi ....herseyden cokkk cookk memnun kaldim ins. bebislerde sikica tutunur nolur dua edin kizlar 16nisan test gunum:emir_bebek:

inşallah cnm ALLAH gönlünüze göre versin gelişmeleri bizimlede paylaş olurmu inşallah olumlu sonuç olur.sen kaç yıllık evlisin sorun eşindemi sendemiydi kusuru bakma özel değilse paylaşırmısın bizlerde faydalanalım bende geçen yıl acıbademle tüp bebek merkezi ortak zaten orda yaptırdım malesef negatif sonuçlandı bende herşeyden memnundum ama işte demekki Rabbim ol demeyince olmuyo İnşallah bütün evlat hasreti çekenlere Rabbim nasip etsin bizlerede.

ben 8yillik evliyim canim birde kizimvar 7yasinda ikinci bebek gelmedi sebeps
z infertilite dendi psikolojik strese bagli dendi bizde tup bebege karar verdik...ins allahim emeklerimizi bosa cikarmaz bebuslerimde sikica tutunmustur....

hepinuz kayseridemusiniz

ben 8yillik evliyim canim birde kizimvar 7yasinda ikinci bebek gelmedi sebeps
z infertilite dendi psikolojik strese bagli dendi bizde tup bebege karar verdik...ins allahim emeklerimizi bosa cikarmaz bebuslerimde sikica tutunmustur....

hepinuz kayseridemusiniz

Herşey kısmet ya çok şükür bi kızın var ne güzel Allah bağışlasın olur inşallah bu tüp bebek ilki sorunsuz olduysa sendede sorun yoksa inşaallah olur.erkeklerin morfolojisi zaten hep aynı durmazmış sürekli değişkenlik gösterirmiş içlerine çektikleri havanın bile etkisi varmış gerisini sen düşün yani.ben kayserideyim cnm kaça yaptırdınız cnm sanırım heryerde standart 5 bin demi sigortada karşılamıyo zaten özelde yani belki bu sefer bende turgut beyde muayene olurum diyer sefer nurettin türktekinde olmuştum. birde sakıncası yoksa sperm değerleri ne kadardı eşinin

X