Tüp Bebek Merkezleri Kayseri Acıbadem Hastanesi Dr Turgut Aydın'a tedavi olanlar

Başak canım turgut bey son muayneyide vajinal mi yaptı? Bana da haftaya birdaha gel dedi. Kalp atışi için.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evt cnm.vajinal bakti makina bozuk mus duyamadik.ben baska hastaneyede gittim duymak icin..

evt cnm.vajinal bakti makina bozuk mus duyamadik.ben baska hastaneyede gittim duymak icin..

Tamam canim . Rabbim tamamina erdirsin. Zeki beyi bnde tanıyorum uc defa tüp bebek tedavisi yapmıştı bana ama başarıya ulasamayinca baska doktorla devam ettim. Zeki bey cok iyi dir. Anlayislidr. Sadece normal dogum yaptrmaz . Bunu bilerek devam et canım. Turgut bey bana hic birsey demedi baska doktora devam et filan. Bakalim cumartesi yine gideceğiz bu defa diyecek mi

Kızlar merhaba transferimin 6. Günü dayanamadım idrar testi yaptım negatif yaaaaa çok üzüldüm erken biliyorum ama azda olsa çıkmazmıydı

Kizlar altinci haftadayim karin agrim cok oluyor normal mi yaa. Korkuyorum bişey olur diye

Kizlar kayseri acibademde n memnun mu herkes? Kararsiz kaldım .ankara anotolia mi acibadem mi? Mayista tup deneyecegiz insallah

cnm slm ankara anatolia hastanesine gitme ben hakan yaralının hastasıydım orda benim 4 negatifim var ve ayrıca çok paralı doktor yani birazda sert hiç iyi bir yer değil tam rezillik ama acıbadem burak yücel ve turgut aydın derim ben oraya gittim ve çok memlun kaldım herkese tavsiye ederim ben şimdi hamileyimm hepsi de birbirinden güleryüzlü insanlar gidiceksen acıbadem derim cnm gör bak çok memlun kalıcaksınnnnnnnnn

Kizlar altinci haftadayim karin agrim cok oluyor normal mi yaa. Korkuyorum bişey olur diye

cnm benimde karnım ağrıyor bu gün dr sordum normal dedi kafana takma bence bebişler kendilerine yer yapıyorlardır :)

Ya kızlar ben şimdi 5+1 im. Bana 6. hafta gel dediler.. Kese be kalp atışı için. Sonucu aldıktan sonra sizde mi 15 gün beklediniz muayeneyi ?? Ay başka bi doktora gizliden gidesim var..

🌸🌸🌸

Ya kızlar ben şimdi 5+1 im. Bana 6. hafta gel dediler.. Kese be kalp atışı için. Sonucu aldıktan sonra sizde mi 15 gün beklediniz muayeneyi ?? Ay başka bi doktora gizliden gidesim var..

🌸🌸🌸

cnm biz bugün çok şükür kesemizi gördük çok heycanlandık 2 hafta sonra dr gel kalp atışlarına bakalım dedi allahım inşlh kalp atışlarınıda duyarız

cnm biz bugün çok şükür kesemizi gördük çok heycanlandık 2 hafta sonra dr gel kalp atışlarına bakalım dedi allahım inşlh kalp atışlarınıda duyarız

Transferin ne zamandı ki senin? Yada tahlili ne zaman yaptırdın da bugün çağırdı ??

🌸🌸🌸

Transferin ne zamandı ki senin? Yada tahlili ne zaman yaptırdın da bugün çağırdı ??

🌸🌸🌸

cnm benim transferim 3 nisanda oldu değerim yüksek çıkınca dr çağırdı bugün gittik kesemizi gördük 2 hafta sonra kalp atışına gitcez senin ne zmn olmuştu transferin

🌸🌸🌸

esilacigim bende kan sonuclari aldiktan sonra iki hafta bekledim oyle gittim hem kalp atislari hem kese miz gizuktu

cnm benim transferim 3 nisanda oldu değerim yüksek çıkınca dr çağırdı bugün gittik kesemizi gördük 2 hafta sonra kalp atışına gitcez senin ne zmn olmuştu transferin

Benim de 2 nisandı ama iki hafta sonra gel dedi. Bana da değerin yüksek ikiz olabilir dedi hatta. Demekki ben de gitsem şimdi keseyi görcem ..

🌸🌸🌸

X