Erkek İnfertilitesi ınhıbın b testi yaptıranlar lütfen bilgi verirmisiniz

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

selin1997

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mart 2012
107
16
Eşime inhibin b testi yaptırmak istiyorum bunuda bu sayfalardan öğrendim ,celalettin peru dan randevu almayı deniyorum olmuyor .kızlar ben bu testi yaptırıcam eşime bu testte referans aralığı nedir yani kaç olması lağzım acaba merak ettim yani doktor bu sonuca bakarak testiste sprem üretimi olup olmadığınamı karar veriyor ve sizlerde ona göremi microteseye karar veriyorsunuz ne olur bana yazın bişeyler öğrenmeye çalışıyorum çok sıkıldım bu çaresizlikten dr emre bey direk microtese önerdi eşim hala oralı değil 9 yıl oldu evleneli ama ellerim hep boş gözlerim hep bebeklerde ama görünüşte hep sağlam dimdik durmaktan yoruldum artık :KK43:

Eşime inhibin b testi yaptırmak istiyorum bunuda bu sayfalardan öğrendim ,celalettin peru dan randevu almayı deniyorum olmuyor .kızlar ben bu testi yaptırıcam eşime bu testte referans aralığı nedir yani kaç olması lağzım acaba merak ettim yani doktor bu sonuca bakarak testiste sprem üretimi olup olmadığınamı karar veriyor ve sizlerde ona göremi microteseye karar veriyorsunuz ne olur bana yazın bişeyler öğrenmeye çalışıyorum çok sıkıldım bu çaresizlikten dr emre bey direk microtese önerdi eşim hala oralı değil 9 yıl oldu evleneli ama ellerim hep boş gözlerim hep bebeklerde ama görünüşte hep sağlam dimdik durmaktan yoruldum artık :KK43:

canım mail atabilirsin hocaya bilgi verebilirsiniz durumunuzla ilgili
16-225 aralığında bizim yaklaşık 1.000.000 sperm var ve 47 çıkmıştı inhibin b değeri
bu test üretim olup olmadığıyla ilgili bilgi veriyor
hoca buna göre bir tedavi uygular
tabi değer çok düşük olursa m.tesede çıkma şansı da çok düşük oluyo

canım mail atabilirsin hocaya bilgi verebilirsiniz durumunuzla ilgili
16-225 aralığında bizim yaklaşık 1.000.000 sperm var ve 47 çıkmıştı inhibin b değeri
bu test üretim olup olmadığıyla ilgili bilgi veriyor
hoca buna göre bir tedavi uygular
tabi değer çok düşük olursa m.tesede çıkma şansı da çok düşük oluyo

nur.sen cevabın için çok teşekkür ederim sanırım sen deneyimlisin bu yolda kafama takılan birşey olursa sana sormak isterim mahsuru yoksa eğer

nur.sen cevabın için çok teşekkür ederim sanırım sen deneyimlisin bu yolda kafama takılan birşey olursa sana sormak isterim mahsuru yoksa eğer

rica ederim canım bizi de celalettin hoca hakkında gözdemmmmmm adındaki arkadaşımız bilgilendirdi
eşim de hocaya gideli 1-1,5 ay oluyo bitkisel olarak takviyeler önerdi hoca
tabi ki aklına takılanı sorabilirsin canım
benim de bilgim varsa bu konuda yardımcı olurum sana.

X