Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hızla kilo verdim, kilomu nasıl koruyabilirim?

1. Konu Sahibi : dontt #1

Hızla kilo verdim, kilomu nasıl koruyabilirim?

Sadece tavuk ve suyla 4 günde 4 kg verdim ama geri almaktan çok korkuyorum, nasıl koruyabilirim kilomu? Diyet 5 günlük yani Perşembe normal hayatıma dönücem, neler yemeliyim ilk günlerde? Her perşembe de koruma amaçlı 3 öğün tavuk yememiz gerekiyormuş, napalım yiyecez artık.. Güzel havalarda yürüyüş yapıyorum 40 dk, evde mekik çekiyorum + hareket yapıyorum bu arada.

2. Konu Sahibi : dontt #2
    senin 1 haftada verdiğin normalde 1 ayda veriliyor. o yüzden sen biraz fazla kaçır hemen kiloya çevirecek.
    o yüzden şekerli yağlı gıdalardan uzak dur.
    çorba iç salata ye yemekleri az porsiyon tüket hepsi bu

3. Konu Sahibi : dontt #3
    Alıntı drderin kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    senin 1 haftada verdiğin normalde 1 ayda veriliyor. o yüzden sen biraz fazla kaçır hemen kiloya çevirecek.
    o yüzden şekerli yağlı gıdalardan uzak dur.
    çorba iç salata ye yemekleri az porsiyon tüket hepsi bu
    Ne zamana kadar peki?

4. Konu Sahibi : dontt #4
    verdiğin kilonun kalıcı olması için en az 6 ay onu koruman lazım.
    diyelim canım çok çikolata veya benzeri birşey istediğinde haftada 1 gün veya çok az miktarlarda yemen lazım.
    yani kısacası oturup bir tabak pasta yemeyeceksin 1 çatal alacaksın çünkü bende yaptım biliyorum.

5. Konu Sahibi : dontt #5
    çorba,haşlanmış sebze, 1 porsiyon meyve ye, yoğurt yada süt iç, bol bol su iç( 2,5 litre)
    yürüyüşlerinide ihmal etme,kilonu korursun hatta daha çok veririrsin canım.

6. Konu Sahibi : dontt #6
    verdiğin kilonun kalıcı olması için en az 6 ay onu koruman lazım.
    diyelim canım çok çikolata veya benzeri birşey istediğinde haftada 1 gün veya çok az miktarlarda yemen lazım.
    yani kısacası oturup bir tabak pasta yemeyeceksin 1 çatal alacaksın çünkü bende yaptım biliyorum.
    Yandım o zaman

7. Konu Sahibi : dontt #7
    Alıntı BayanRuj kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    çorba,haşlanmış sebze, 1 porsiyon meyve ye, yoğurt yada süt iç, bol bol su iç( 2,5 litre)
    yürüyüşlerinide ihmal etme,kilonu korursun hatta daha çok veririrsin canım.
    Teşekkürler yemeklerde problemim yok az yer kalkarım da ne kadar abur cubur ve hamur işlerinden uzak durabilirim bilmiyorum ama deneyeceğim gittiği yere kadar :(

8. Konu Sahibi : dontt #8
    Alıntı dontt kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Teşekkürler yemeklerde problemim yok az yer kalkarım da ne kadar abur cubur ve hamur işlerinden uzak durabilirim bilmiyorum ama deneyeceğim gittiği yere kadar :(
    kaç kiloydun kaç kilo oldun merak ettim.
    ayrıca diyet sporla birleştiğinde işe yarıyor.yürüyüşleri ihmal etme.

9. Konu Sahibi : dontt #9
    kaç kiloydun kaç kilo oldun merak ettim.
    ayrıca diyet sporla birleştiğinde işe yarıyor.yürüyüşleri ihmal etme.
    58den 54e düştüm 4 günde. tamam ihmal yok:)

10. Konu Sahibi : dontt #10
    Bu arada yarın diyetteki son günüm kahvaltıda karbonhidrat almak adına yulaf ezmesi yesem nasıl olur?

Sayfa: 1/2 12 SonSon