İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar fantazi iç giyim ve cinsellik ilişkisi

xabu34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2012
56
1
selam kızlar

kısa süre önce hiç yapmadıgımı yapıp fantazi iç giyimleri aldım
ciddi ciddi eşimle olan ilişkim değişti
hareket olan geceler daha güzel geçiyor hem o hem benim açımdan

sizler neler düşünüyorsunuz iç çamaşırının cinselliğe etkisi konusunda, yorumlarınızı bekliyorum

bu konuda senin düşüncelerin nelerdir?:KK14:
ne gibi değişiklikler yaşadın?

Son düzenleme:
nedense sizi hep iç giyim konularında görüyorum
erkek üye kokusu alıyorum hadi hayırlısı
:KK19:

canım çünkü foruma bu konulrda yardım almak için üye oldum.saolsun çok da yardımlar aldım..kaygılarınızı anlıyorum aynı kaygılar emin ol bende de mevcut.zamanla forumun bütün başlıklarını kullanmaya başlayacam diye düşünüyorum..

jartiyer dediğin ne ki, bildiğin fileli çorap
bunda bişi yok kı:KK14:

bu konuda bir sürü konu açmışsın, diğer konularından devam edebılırdin
nasıl olsa bütün konuların aynı ' iç giyim ''

jartiyerden daha farklı ne olabilir fantazi olarak.daha uçları mı demek istedniz..diğer konularda devam etme konusunda haklısın aslında.

jartiyerden daha farklı ne olabilir fantazi olarak.daha uçları mı demek istedniz..diğer konularda devam etme konusunda haklısın aslında.

işte bu konuda sen denemişsin ya, bende onu merak ettım:KK70:
jartıyerle mı çözdün sorununu?

çok kısa ve net cevaplar verıyorsun.
ayrıca bu söyledıgın gecelık türleri her evlenecek olan genç kızın çeyizinde var, senın yok muydu?

Arkadaşında dediği gibi jartiyer olsun gecelik olsun evlenecek her kızın çeyizinde vardır. Ama 1 tane ama 2 tane. Sizde olmaması tuhaf kaçtı biraz. Fantazi iç giyim kullanmak cinsel hayatı tabi ki renklendirir ama bu yeni bir şey değil yani

işte bu konuda sen denemişsin ya, bende onu merak ettım:KK70:
jartıyerle mı çözdün sorununu?

çok kısa ve net cevaplar verıyorsun.
ayrıca bu söyledıgın gecelık türleri her evlenecek olan genç kızın çeyizinde var, senın yok muydu?

canım çok bu konularda çok çok katı bir aileden geliyorum..çeyizimde böyle şeylerin olmasına imkan yoktu.çevremde de destek alabileceğim insanlar yoktu..konuşabileceğim veya..bu foruma da zaten dolmuş bir vaziyetteken girrdim ve içimi boşalttım..şuan rahat rahat alasbiliyorum burdaki insanların yardımıyla..herşeyi konuşabilmemiz de hoşuma gidiyor

canım çok bu konularda çok çok katı bir aileden geliyorum..çeyizimde böyle şeylerin olmasına imkan yoktu.çevremde de destek alabileceğim insanlar yoktu..konuşabileceğim veya..bu foruma da zaten dolmuş bir vaziyetteken girrdim ve içimi boşalttım..şuan rahat rahat alasbiliyorum burdaki insanların yardımıyla..herşeyi konuşabilmemiz de hoşuma gidiyor

kelimelerinizde nedense hep bir cinsellik var. ilginç.

kesinlikle katı kurallar ile alakası yok, sonuçta evleneceksın
neden ailen böyle davransın ki?
annenin bile çeyizinde en az 1 tane gecelığı olmuştur:KK34:
böyle şeyler gelenektır.

kesinlikle katı kurallar ile alakası yok, sonuçta evleneceksın
neden ailen böyle davransın ki?
annenin bile çeyizinde en az 1 tane gecelığı olmuştur:KK34:
böyle şeyler gelenektır.

annemle konuşamadım bile..size hak veriyorum..olmadıgı için netten arastırmak zorunda kaldım..cinselliğe hep merak kaldım.

dolacak bişeey yoktu ki
evet erkekler seksi çamaşırdan hoşlanır
bunu 80 yaşındaki nenem de biliyor
hatta dedem de iş olsaydı hala daha giyerdi:KK1:

Sitelerden mi aldınız gecelikleri yoksa çarşıdan mı?
Fiyatları ve kaliteleri nasıl? Markaları nedir?
Jartiyer dışında iç çamaşırı da aldınız mı? Jartiyer demişsiniz bu tanım cok genel ve sıradan.
Biraz daha acın ki biz yeni evlenecekler olsun, bu arayıştaki arkadaslarımız olsun bol bol faydalanalım.
Siz bayadir bu konuda araştırma yapıyorsunuz özel hayatınızda eski ve yeni halleri kıyaslandığında ne gibi farklılıklar gözlemlediniz? İsteklilik deyip geçmeyin, ne olsa kadın kadına konuşuyoruz burada degil mı :KK23:
Tuyo verebilirsiniz tecrübesiz arkadaslara :KK23:

X