Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için doğum kontrol hapı hakkında önemli.

Juliimm mecbur krem kullanıyorum ben saçlarım çok dolaşıyor:KK43: Şampuanımda bebe şampuanı, arada işte başka şampuanlarda deniyorum. Uzun saç seviyorum ben yandı mecbur kestirdim. Küt kestirmiştim uzadı şimdi omuzlarımın az altında. Ama upuzun olsun belimde olsun sallıyıvereyim şöyle:KK1: Gerçi çıtçıtlarım var onları sallıyorum mecbur. Onları takınca saçlarım popoma değiyor neredeyse:KK1: Ama insanın kendi saçı gibisi yok işte:KK17:

doru sölüosun cnmmmm uzun saç başka duruoooo benim popomda olan saçları 3 ay önce antonyaya kızıp kestirdimmmm :KK14::KK14: şimdi gene uuzun ama o kdar değil :KK14::KK14:

Bugün kullanmaya başladım ben. Şampuanımın içine 7 tane hapı ezdim, badem yağı, susam yağı, 2 tane de bemiks ampul koydum. Bakalım gelişmeleri yazarım.

Bugün kullanmaya başladım ben. Şampuanımın içine 7 tane hapı ezdim, badem yağı, susam yağı, 2 tane de bemiks ampul koydum. Bakalım gelişmeleri yazarım.

cnm faceden bi kızın yorumunu okumuştum tesadüfen.. 1 kutu hapı ezerek koymuş şampuanına yıkarken 6-7 dk bekletmiş. 2 aydan sonra birden uzamaya başlamış saçları. yani sabırlı olmak gerekiyo

cnm faceden bi kızın yorumunu okumuştum tesadüfen.. 1 kutu hapı ezerek koymuş şampuanına yıkarken 6-7 dk bekletmiş. 2 aydan sonra birden uzamaya başlamış saçları. yani sabırlı olmak gerekiyo

Anladım canım. Evet saçla ilgili her bakım etkisini geç gösterir. Birden uzamasını bekleyemeyiz dediğin gibi. Normal uzama hızından biraz fazla olsa oda yeterli benim için. Bakalım 2-3 ay sonrasındaki izlenimlerimi aktarırım sizlerede. Olumlu ya da olumsuz. Ben daha az koydum 8 tane. 1 kutu koymaya korktum açıkçası. Teşekkür ederim vakit ayırıp yorum yazdığın için:KK34:

Saçlarımın boyunu da koyayımki, ilerde farkı daha net görebilelim. Saçlarımın en uzun kısmı, göğüs ucuma değiyor şuanda:KK1: $IMG_1430.jpg

kızlar ben 1 yıl doğum kontrol habını kullandım saç uzatmak için ve doktorla görüştüm önce olumlu baktı araştırdı önce tabi.. ben ve kız arkadaşlarım çok memnun kaldık 3 ayda baya etki gösterdi denemenizde fayda var :KK70: ama doğum kontrol habının 21 tanesini ezip 750 ml şampuana katın öyle kullanın ve vücüdü kıllandırabilir saçınızı eğilerek durulayın :KK70:

Benim 5. yıkamam henüz çok yeni olduğu için uzamayı doğal olarak farkedemem. Fakat kuru olan saçlarım canlandı, nemlendi resmen aşık oldum saçlarıma. 1-2 ay geçsin uzatmadaki etkisinide görücem.

kızlar ben 1 yıl doğum kontrol habını kullandım saç uzatmak için ve doktorla görüştüm önce olumlu baktı araştırdı önce tabi.. ben ve kız arkadaşlarım çok memnun kaldık 3 ayda baya etki gösterdi denemenizde fayda var :KK70: ama doğum kontrol habının 21 tanesini ezip 750 ml şampuana katın öyle kullanın ve vücüdü kıllandırabilir saçınızı eğilerek durulayın :KK70:

sen hangi hapı kullandın..? hala kararsızım hangisini alayım diye...

benimde şampuanımda var doğum kontrol hapı
bir buçuk haftadır kullanıyorumm
saçlarımda uzama var ama ben çok şey yaptığım için hangisi sebep oldu bilemiyorum tabii

adını bilmiyorum cnm ama yeşil bi kutunun içindeydi hatta eczanelere sormuştum bu daha etkili demişlerdi

Merhabalar;

3 hafta önce dip boyası yapmıştım saçlarıma, biraz uzamış saçlarım. Diplerim çıktı. Fakat uzama hızı normal hızında seyrediyor şuan için. Gerçi kullanmaya yeni başladım sayılır. Farkettikçe sizlerle paylaşacağım. Bu arada kullandığımdan beri herhangi bir yan etkisini görmedim.

Merhaba arkadaşlar. Gerek kk'da gerekse diğer forumlarda araştırdığım kadarıyla bu şekilde saçını uzatmış çok insan var. Hatta eczaneye sordum düzenli müşterilerimiz var bu amaçla satın alan dediler. Benim merak ettiğim şey bir zararı var mıdır? Kimi zararlı diyor kimi sonuçta içmiyorsun aşırı doz kullanılmadığı sürece zararı yok diyor. Kafam çok karıştı. Forumdaki doktor arkadaşlarımızdan yardım istiyorum. Ya da tanıdığı doktor olupta ondan fikrini öğrenebilecek. Bu konuda bizi bilgilendirirseniz eminim çok kişi faydalanacaktır. Teşekkürler:KK31:

merhabaa banada bu konuyu yakın arkadaşım söyledi bir yakını biyologmuş ve kanser hastalarına öneriyorlarmış saçları hemen uzasın diye. Bizde daha yeni duydugumuz için başlamadık daha doğrusu ben eczaneye gitmeyi her seferinde unuttuğumdan -.--- işinize yarar diye düşündüm bu bilgi hanımlarr :)) kullanan varsa benimde bir kaç sorum varda???

merhabaa banada bu konuyu yakın arkadaşım söyledi bir yakını biyologmuş ve kanser hastalarına öneriyorlarmış saçları hemen uzasın diye. Bizde daha yeni duydugumuz için başlamadık daha doğrusu ben eczaneye gitmeyi her seferinde unuttuğumdan -.--- işinize yarar diye düşündüm bu bilgi hanımlarr :)) kullanan varsa benimde bir kaç sorum varda???

Ben kullanıyorum canım merak ettiklerini sorabilirsin :)

Ben kullanıyorum canım merak ettiklerini sorabilirsin :)

Ayy Canımm Allah razı olsun gerçekten ya burayı bu yüzden çok seviyorum herkes birbirine yardımcı olma peşinde.. Şimdi bizim biyoloj yakınımız kanser hastalarına önerdiğini söylediğinden uzatma konusunda hiç şüphem yok tek korkum kıl konusu :SS eller , alın vs. hemen kıllanıyor mu?? Yoksa anca normal yıkanır gibi yapar dikkatsiz olursak mı öyle tüylenme olur. Çünkü hani neler düşündük eldivenle mi saç yıkasak yüzümüze poşet mi bağlasak :)) neler neler.. vs kıl konusunda acaip korkuyoruz bu konuda tavsiyelerin var mıdır acaba?? Buarada saç uzatmasına hiç şüphem yokta ne kadar uzatıyor bir bilgi verir misin?? ben 700 ml şampuana 21inide ezip koyucam ama yinede senin kullandığın ilaçtan koyıyım diyorum garanti olsun ne kullanıyordun canım ?? Şimdiden çooook teşekkürler...

Ayy Canımm Allah razı olsun gerçekten ya burayı bu yüzden çok seviyorum herkes birbirine yardımcı olma peşinde.. Şimdi bizim biyoloj yakınımız kanser hastalarına önerdiğini söylediğinden uzatma konusunda hiç şüphem yok tek korkum kıl konusu :SS eller , alın vs. hemen kıllanıyor mu?? Yoksa anca normal yıkanır gibi yapar dikkatsiz olursak mı öyle tüylenme olur. Çünkü hani neler düşündük eldivenle mi saç yıkasak yüzümüze poşet mi bağlasak :)) neler neler.. vs kıl konusunda acaip korkuyoruz bu konuda tavsiyelerin var mıdır acaba?? Buarada saç uzatmasına hiç şüphem yokta ne kadar uzatıyor bir bilgi verir misin?? ben 700 ml şampuana 21inide ezip koyucam ama yinede senin kullandığın ilaçtan koyıyım diyorum garanti olsun ne kullanıyordun canım ?? Şimdiden çooook teşekkürler...

Canım ben 3 haftadır kullanıyorum 4. haftaya girdim, bazı arkadaşlar adet gecikmesi oluyo demiş ben yine günümde oldum ve kıl konusunda hiç çekinme öyle bir etkisi olmuyo sadece durularken dikkat ediyorum yüzüme gelmesin diye o kadar, şampuanlarken falan elime bişe takmıyorum kıllanma falan olmadı ve saçlarıma bayağı etkisi oldu gönül rahatlığıyla kullanabilirsin, başka sorun olursa burdayım :)

X