Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için doğum kontrol hapı hakkında önemli.

1 ay önce dip boyası yapmıştım. 1 aylık uzama hızı bu şekilde $IMG_1500.jpg $IMG_1503.jpg Saçlarım ıslakken çektim, pek belli olmayabilir. Şuan için ekstra bir uzama olmadı, normalde de saçlarım bu şekilde uzuyor. Ama kullanmaya devam edeceğim. Çünkü daha kullanmaya başlayalı 1.5 ay oldu:KK31: Etkisini henüz göstermemiş olabilir.

ya ben de eklemek istiyorum şampuanıma ama eczacıdan utanıyorum böyle bişey için aldığıma inanır mı acaba diye :KK17::KK1:

Kızlar yıkarken yuzunuzde tuylenme olur mu hıc ya oyle olsaydı dogum kontrol ılacı ıcen kadınlar maymuna donerdı :)

ya ben de eklemek istiyorum şampuanıma ama eczacıdan utanıyorum böyle bişey için aldığıma inanır mı acaba diye :KK17::KK1:

ah tatlım ya bosver ısterse ınanmasın aklında bıle kalmaz gunde kac kadın alıyor o ılaclardan :) ben hastalık ıcın kullanıyorum her ay gıdıp alıyorum valla mecbur napayım bısery olmaz gıt al

doğum kontrol hapları kana çabuk karışır. deriden kılcaldamarlarla kana karışır. ve bilinirki bu haplar çoğu olumsuzluklara yol açar. deneme derim, sonuçta kimyasal ilaç :KK20:

doğum kontrol hapları kana çabuk karışır. deriden kılcaldamarlarla kana karışır. ve bilinirki bu haplar çoğu olumsuzluklara yol açar. deneme derim, sonuçta kimyasal ilaç :KK20:

Herkesin düşüncesine saygım var ama deriden kana nasıl karışır gerçekten anlam veremedim, bende yaklaşık 5 haftadır kullanıyorum arkadaşımın tavsiyesiyle başladım ve gerçekten hem uzamayı artırdı hemde saçlarım çoğalıp canlandı. O kadar farklı düşünceler yazılmışki bazıları adet gecikmesi yapar demiş bazıları yüzünüzde kıllanma olur vücudunuzun başka yerlerinde de kıllanma olur vs. vs. hatta bu ilaçlar öldürür diye yazanı bile gördüm. Ne adetim gecikti nede öyle bi kıllanma oldu, tabiki herkeste farklı sonuclar yaratır kimseye kullan yada kullanma diyemem ama birşeyi denemeden bu tür yorumlar saçma geliyo bana

arkadaslar ben bir yöntem denedim ve iyi sonuçlar aldim sizede tavsiye ederim . tamamen dogall ve zararsiz...

1 tutan sinameke otunu demliyoruz 1 - 2 su bardagina sacin uzunluk ve hacmine göre . ( kaynayan suyun üzerine koyyoruz agzını kapatiyoruz 5 dk bekliyoruz ) sonra içersine 2 tatli kasigi badem yagi ve 1 adet bemix vitamin kapsül ( eczanelerde var ) ekliyoruz , iğrenç kokuyor ama faydasi oluyor. sonrasinda bunu sacimiza sürüyoruz gayet sıvı o yuzden banyoda sürmek en mantıklısı , sürdükten sonra sacimizi strech ile kapatiyoruz 40 dk kadar bekliyoruz , ben ciddi anlamda faydasini gördüm ,

benim sacim cok fazla işlem gördüğü için uzamiyor ve sagliksizdi , şimdi hem daha parlak hem daha yumusak , kolay şekle giriyor ve cabuk uzuyor. en fazla ayda 1 defa yapmaliyiz bunu. ben hamile oldugum için belki zarari vardir diye şimdi yapmayi kestim , ama dogumdan hemen sonra tekrar baslayacagim.

Herkesin düşüncesine saygım var ama deriden kana nasıl karışır gerçekten anlam veremedim, bende yaklaşık 5 haftadır kullanıyorum arkadaşımın tavsiyesiyle başladım ve gerçekten hem uzamayı artırdı hemde saçlarım çoğalıp canlandı. O kadar farklı düşünceler yazılmışki bazıları adet gecikmesi yapar demiş bazıları yüzünüzde kıllanma olur vücudunuzun başka yerlerinde de kıllanma olur vs. vs. hatta bu ilaçlar öldürür diye yazanı bile gördüm. Ne adetim gecikti nede öyle bi kıllanma oldu, tabiki herkeste farklı sonuclar yaratır kimseye kullan yada kullanma diyemem ama birşeyi denemeden bu tür yorumlar saçma geliyo bana

katılıyorum canım. mesela pko'lu hastalara doğum kontrol hapı veriliyor hem adeti düzenlesin hem de tüylenmeyi azaltsın diye. ben de denemek istiyorum. 5 haftada ne kadar bir uzama gözlemledin ?

katılıyorum canım. mesela pko'lu hastalara doğum kontrol hapı veriliyor hem adeti düzenlesin hem de tüylenmeyi azaltsın diye. ben de denemek istiyorum. 5 haftada ne kadar bir uzama gözlemledin ?

zaten içindeki kimyasala bakarsak saçımızı yıkadığımızı şampuanlarda hatta yediklerimizde bile fazlasıyla var, zehirli ot bile kullananlar var, diğer topiğe fotoğraf ekliycektim burayada ekliyorum hemen, farkı daha iyi görürsün canım ama ben ayrıca sinamekide kullanıyorum eskidende kullanmıştım o kürü 1 ay ama bi uzama sağlayamamıştım o yüzden değişimin haptan dolayı olduğunu düşünüyorum, en yakın arkadaşımın önerisiyle başlamıştım iyikide başlamışım :)

oo süper olmuş canım :) ben sinameki kürünü 5 ay uyguladım. hiçbir uzatma etkisi olmadı. şimdi lavanta kürüne başladım. hem çay olarak içiliyor, hem de saça sürülüyor. ibrahim saraçoğlu önermişti. eğer lavanta da işe yaramazsa senin formülü deneyeceğim mutlaka. çok güzel uzamış saçın.

oo süper olmuş canım :) ben sinameki kürünü 5 ay uyguladım. hiçbir uzatma etkisi olmadı. şimdi lavanta kürüne başladım. hem çay olarak içiliyor, hem de saça sürülüyor. ibrahim saraçoğlu önermişti. eğer lavanta da işe yaramazsa senin formülü deneyeceğim mutlaka. çok güzel uzamış saçın.

teşekkür ederim canıımm daha güzeli sizlerin olur inşallaah :)

1 ayda 3 kere fön cektirdim, saçlarım kıvırcık kabarık normalde, önemli bişe olduğunda fönsüz olmuyo :KK43:

zaten arada yapmak lazım ki bi çabamızın meyvesini de yiyelim saçları şöyle yapılı savuralım:21: bu arada ben dalan d'olive in maskesini aldım kıvamı filan harika bişi daha 2 3sefer kullanmama rağmen saçlarıma bayıldım deneyebilirsiniz kızlar tavsiye ederim..eminimki şampuanıyla birlikte daha da iyi etki edecek neyse takım halinde de bidahaki sefere kullanırım artık..

zaten arada yapmak lazım ki bi çabamızın meyvesini de yiyelim saçları şöyle yapılı savuralım:21: bu arada ben dalan d'olive in maskesini aldım kıvamı filan harika bişi daha 2 3sefer kullanmama rağmen saçlarıma bayıldım deneyebilirsiniz kızlar tavsiye ederim..eminimki şampuanıyla birlikte daha da iyi etki edecek neyse takım halinde de bidahaki sefere kullanırım artık..

Maske kırıklar için mi balım yoksa uzatması için mi :|

Maske kırıklar için mi balım yoksa uzatması için mi :|

kırıklara iyi geliyor canım bide elidorun turuncu serisindeki spreyi aldım hepsi birlikte güzel yumuşattı saçımı ama tabi uzadıkça uçlardan alıcam ben gene biraz çünkü açıcı var saçımda o yüzden nolursa olsun mahvoluyor saç..ya bu arada şu hap tam olarak ne zaman etkisini göstermeye başladı canım

kırıklara iyi geliyor canım bide elidorun turuncu serisindeki spreyi aldım hepsi birlikte güzel yumuşattı saçımı ama tabi uzadıkça uçlardan alıcam ben gene biraz çünkü açıcı var saçımda o yüzden nolursa olsun mahvoluyor saç..ya bu arada şu hap tam olarak ne zaman etkisini göstermeye başladı canım

ah o açıcıı.. Bidaha asla, hayatımın hatası resmen :KK70: hap ilk kullanımda canlandırdı saçımı canım uzamayıda 10 günde fark ettim ben, minik saçlarımda vaar .a

X