virgin'in devlet hastanesindeki silikon ameliyatı

Merhabalar, ben de daha yakın diye seah da İlsun hanıma gittim, bakanlık zam yapmış ameliyata şu son 1 ay içinde her şeyiyle toplam 5100 tl gibi bir şey ödeyeceğim. Çok tatlı ve ilgili bir bayan kendisi.. Düşünenlere öneririm. Ücret tuzlu biraz ama eylülden önce gün olmamasına rağmen beni araya sıkıştırıverdi çok mutlu oldum. Eylülde gidiyorum çünkü..

canım bakanlık zam yapmış ne demek pek anlamadım. sigortan yok mu? baykurt bey de ameliyat masraflarını devlet karşıldı zaten ben sadece silikonun parasının ödedim. o da şuan 2900 sanırım. acaba İlsun hanım sigortanın ödeyeceği parayı da mı alıyor, yoksa sigortanız mı yok?

yani fiyat buysa o zaman devlet hastanesinde yaptırmaya gerek yok özellerde de fiyatlar bu kadar zaten

canım bakanlık zam yapmış ne demek pek anlamadım. sigortan yok mu? baykurt bey de ameliyat masraflarını devlet karşıldı zaten ben sadece silikonun parasının ödedim. o da şuan 2900 sanırım. acaba İlsun hanım sigortanın ödeyeceği parayı da mı alıyor, yoksa sigortanız mı yok?

Keyfi estetik ameliyatları devlet karşılamıyor ki, sizinki nasıl olmuş anlamadım. Daha önce hiç duymadım. Sizin silikon markası nedir?

Keyfi estetik ameliyatları devlet karşılamıyor ki, sizinki nasıl olmuş anlamadım. Daha önce hiç duymadım. Sizin silikon markası nedir?

devlet karşılamıyor evet ama devlet hastenelerindeki plastik cerrahla bunu "meme bozukluğu" adı altında devletin karşıladığı bir ameliyat olarak gösteriyorlar. bunu bu sitede bu şekilde olan sayısız insan var. zaten insanların devlet hastanelerinde olmayı isteme sebepleri bu. silikonum da mentor marka. garantili falan:KK9:

devlet karşılamıyor evet ama devlet hastenelerindeki plastik cerrahla bunu "meme bozukluğu" adı altında devletin karşıladığı bir ameliyat olarak gösteriyorlar. bunu bu sitede bu şekilde olan sayısız insan var. zaten insanların devlet hastanelerinde olmayı isteme sebepleri bu. silikonum da mentor marka. garantili falan:KK9:

Benim de mentor ya da allergan mı neydi ikisinden biri olacak fiyatları 2500 gibiymiş. FDA onaylı olan ikisi varmış zaten. Bu hafta doktora gidince ben de bir söyleyeyim bakayım bunu..

yönlendirmek gibi olmasın ama yine burdan bi arkadaşın eşi bir erkeğe ameliyat olmasını istemiyordu o da ameliyat yaparken sadece kesi bölgesini açıyor göğüsler kapalı oluyor demişti de o şekilde olabilmişti onun da bi 6 7 ayı olmuştur o da çok memnun. fotoğraf atabilirsem yükleyecem şimdi izleriEki Görüntüle 1187372 Eki Görüntüle 1187373

ızler hıc belli değil gibi ya cok takıgım ben aslında ıste bılemıyorum sıze yuvarlakmı takılmıştı damla gıbı duruyor bıde ele gelme oluyormu hıc sıkıldığında falan acıma oluyomu bu konu uzerınde okadar arastırıyorumkı acaba ole oluyomu bole oluyomudıe tereddütte kalıyorum:44:

Merhabalar, ben de daha yakın diye seah da İlsun hanıma gittim, bakanlık zam yapmış ameliyata şu son 1 ay içinde her şeyiyle toplam 5100 tl gibi bir şey ödeyeceğim. Çok tatlı ve ilgili bir bayan kendisi.. Düşünenlere öneririm. Ücret tuzlu biraz ama eylülden önce gün olmamasına rağmen beni araya sıkıştırıverdi çok mutlu oldum. Eylülde gidiyorum çünkü..

merhaba bende ılk ıllsun hanıma gıttım ve bana 4700 tl dedı yanı sonuçta araştırma hastanesı oda bı gecelik yatışa 1200 tl dedı yaa ınanamadım sok oldum cok pahalı geldı bana açıkçası ve esımde okadar vermez dıe bıde Baykurt beye gıttım 2900 dedı ama esım erkekdktr ıstemıyor hala kandırabılmıs degılım cok uzuluyorumm

merhaba bende ılk ıllsun hanıma gıttım ve bana 4700 tl dedı yanı sonuçta araştırma hastanesı oda bı gecelik yatışa 1200 tl dedı yaa ınanamadım sok oldum cok pahalı geldı bana açıkçası ve esımde okadar vermez dıe bıde Baykurt beye gıttım 2900 dedı ama esım erkekdktr ıstemıyor hala kandırabılmıs degılım cok uzuluyorumm

Canım çok ya da az verdim oldum ameliyatımı helal olsun çok iyi bir doktor İlsun hanım.. O kadar eli tetik o kadar ilgili ki.. Hastalarının üstüne çok düşüyor. Gece kaç defa aradı hastaneyi beni sormak için.. Ben pişman değilim verdiğim paraya..

ızler hıc belli değil gibi ya cok takıgım ben aslında ıste bılemıyorum sıze yuvarlakmı takılmıştı damla gıbı duruyor bıde ele gelme oluyormu hıc sıkıldığında falan acıma oluyomu bu konu uzerınde okadar arastırıyorumkı acaba ole oluyomu bole oluyomudıe tereddütte kalıyorum:44:

izleri zar zor görebiliyorum zaten. ele gelme durumu kesinlikle yok kas üstü olduğu için başta bende korkuyordum ele gelme durumu olur diye ama benim göğüs dokum vardı baya onun altında kalacağı için kesinlikle gelmez demişti doktor, gelmiyor da.. bana yuvarlak takıldı ama kesinlikle top gibi durmuyor fotoğraftanda bellidir heralde ondan da çok korkuyordum ben.. şuan onlar sanki kendi göğüslerim gibiler valla o kadar bütünleştik onlarla doğmuş gibiyim :)

sonunda bende istediğime kavuştum çok mutluyum:KK70: dün sabah 9 itibariyle sakarya yenikent devlet hastanesinde silikon ameliyatımı oldum.. bugünde 12 gibi direnlerim alındıktan sonra çıktım.. çok şükür gezebiliyorum oturabiliyorum yatabiliyorum tek sorun yatınca sancıdan kalkamıyorum:KK42: e olacak o kadar artık tabi.. bu sevincimi buradaki herkesle paylaşmak istedim, burayı okuya okuya cesaret edip olabildim.. sizlere tek sorum yatarsam mı daha çabuk geçer bu ağrılar yoksa gezip hareket edersem mi? normalde ağrılarım yok ama yatıp kalkmayı kesinlikle yalnız yapamıyorum çok büyük sancılar giriyor.. allah ameliyat olacak herkese sabır versin, umarım isteyen herkes olabilir..
Canım bende bu salı yanı 20 ocak ta baykurt beye gogus kucultme amelıyatı oldum ve benım babam o hastanenın arsıvınde gorevlı memur :KK70: haftya persembe yanı ayın 29.nda muayenem var benmkıler vucuduma oranla fazla buyuktu.

virginn...Nasıl oldun?umarım iyisindir göremedim seni.Sana özelden mesaj attım ama sanırım bakamadın henüz.Müsait olduğun zaman bakıp dönersen çok sevinirim..Tekrar çok çok geçmiş olsun...

merhaba , ben de doktor araştırıyorum izmitte Dr.Nurgül Altuntaşla görüştüm ama ameliyattan çok korkuyorum , Dr.hanım bana çok güven verdi dün de bir hastası ile karşılaştım devlet hastanesinde çalışırken ameliyat etmiş 2 yıl önce ,o da çok memnun olduğunu söyledi ama ben yine de çok korkuyorum, en çok da anesteziden:KK43:( bi de çok ağrı olmasından :KK43:( aynı anda özel bölgemle ilgili de bir işlem yaptırmak istiyorum uyumuşken, acaba hepsi çok ağır olur mu??

merhaba , ben de doktor araştırıyorum izmitte Dr.Nurgül Altuntaşla görüştüm ama ameliyattan çok korkuyorum , Dr.hanım bana çok güven verdi dün de bir hastası ile karşılaştım devlet hastanesinde çalışırken ameliyat etmiş 2 yıl önce ,o da çok memnun olduğunu söyledi ama ben yine de çok korkuyorum, en çok da anesteziden:KK43:( bi de çok ağrı olmasından :KK43:( aynı anda özel bölgemle ilgili de bir işlem yaptırmak istiyorum uyumuşken, acaba hepsi çok ağır olur mu??
Cnm cok korkunc bir ameliyat degil.bunye ile ilgili tabi ama bi aksilik olmadigi surece ilk 2 gun biraz zorluyo sonra daha rahat.ben 4 operasyon birden oldum.diklestirme+silikon+labioplasti+vajinoplasti. Ama cok zorlanmadim.zaten alt tarafi hic hissetmedim bile.ara ara otururken dikisler batarsa hatirliyordum...

teşekkür ederim, böyle deneyimler rahatlatıyor beni , yarın tekrar görüşeceğim doktorumla kesin olacağım artık, ameliyat sonrasını paylaşırım ben de , bakalım korkularım yersiz miymiş:) Dr.Nurgül hanım güven verici rahatlatıcı ama ister istemez korku oluyor insanda.

Ayy çok komik geliyor şimdi yazdıklarım :)) ne kadar kaygılıymışım, ama şimdi çok mutluyum iyi ki de olmuşum bu ameliyatı gerçekten korkulacak bişey yokmuş:) İlk 2-3 gün biraz ağrı oluyor sonra geçiyor...

X