Rüya Yorumları Rüyada diş sallanması, kırılması..

bittersweets

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2009
742
25
Merhaba herkese,

Her hafta mutlaka birkaç gece rüyamda dişlerimden birinin sallandığını, kırıldığını,çıktığını filan görüyorum. Bir değil,iki değil, o kadar çok görüyorum ki artık merakımı cezbetti. ne anlama geldiğini bileniniz var mı acaba ? :26:

ailenden ya da akrabalarından birinin değişik bi olayı olacak. taşınma,yer değişikliği, önemli bi karar gibi şeyler :KK34:

diş sallanması dökülmesi bana hiç iyi gelmez:KK50::KK50:

büyük iç sıkıntısı yada kötü şeyler olacağı zaman görürüm ben:KK50:

inşallah sende öyle bi etki yapmaz canım...

ailenden ya da akrabalarından birinin değişik bi olayı olacak. taşınma,yer değişikliği, önemli bi karar gibi şeyler :KK34:

umarım kötü yönde kararlar ya da olaylar değildir, cevapladığın için çok teşekkür ederim :)

diş sallanması dökülmesi bana hiç iyi gelmez:KK50::KK50:

büyük iç sıkıntısı yada kötü şeyler olacağı zaman görürüm ben:KK50:

inşallah sende öyle bi etki yapmaz canım...

ben de kötüdür diye duymuştum aysunayycığım ama o kadar çok görüyorum ki herhalde ölmem falan gerekirdi bu zamana kadar allah korusun. gerçi çok yolunda giden şeyler yok uzun süredir hayatımda ama bilemedim.
ben bir de dişlerime zarar gelmesinden çok korkarım,ödüm patlar.onunla mı bağdaştırmak gerek bilemiyorum. çok teşekkür ederim cevabın için :)

Haberci rüyalar sürekli tekrarlanmaz diye biliyorum. Eğer bu tip rüyaları arda sırada görüyorsan yorumlatmamalısın çünkü bilinçaltında olan şeyleri yani kafana taktığın şeyleri görüyorsun.

o kadar çok görmüşlüğüm var ki çenem kilitlenir dişim sallanır dişim kırılır bi uyanırım sıkmışım fln :KK43:

Haberci rüyalar sürekli tekrarlanmaz diye biliyorum. Eğer bu tip rüyaları arda sırada görüyorsan yorumlatmamalısın çünkü bilinçaltında olan şeyleri yani kafana taktığın şeyleri görüyorsun.

dişle ilgili yorumların çok hoş olmadığını göz önünde bulundurarak umarım söylediğiniz gibidir demek istiyorum :)

o kadar çok görmüşlüğüm var ki çenem kilitlenir dişim sallanır dişim kırılır bi uyanırım sıkmışım fln :KK43:

aynen ben de çenemi sıkmış durumda uyanıyorum bazen.bir gün cidden kırıcaz allah korusun:KK1:

X