5 kuruş 10 kuruş deme gel vatandaşşşş gellll:)

geçtiğimiz ay 570 tl birikim yaptım. bankadaki altınlarımı sattım. toplam birikimim 1626 tl oldu. bu hafta henüz alışveriş yapmadığım için ne kadar tasarruf edeceğimi şimdiden bilemiyorum. ayın ilk tasarrufuna yarın başlayacağım inşallah. herkese hayırlı birikimler.:nazar:

selamlar.. bu ayın ilk alışverişini yaptım bugün. 60 tl arttırabildim bu hafta. hastane masrafım çok oldu çünkü. haftaya daha çok koyabilirim kenara umarım. herkese hayırlı birikimler:nazar:

para biriktirmeye başlamıştım aklıma bir anda burası geldi ama biraz boşalmış gibi burasıııı canlandıralımda burayı hep beraber yine para biriktirelimm:KK16::KK16::KK16:

biraz hareketlenir umarım ben bugün başladım bütün paramı koydum kumbaraya 14 lira 20 kuruş :)

bu sayfa neden öldü böyle canlanmalı bence hiç mi kumbaramıza atacak 5 10 kuruşumuz yok bayanlar!!!!

haala kimsecikler yokmu bence para biriktirmek isteyen birileri vardır :)

Ben de 5-10 kuruş elime geçince direk kumbarama atarım. Küçük bozukluklarla cüzdanımı doldurmuyorum :) kaç ay oldu açmadım kumbaramın içi bozuk paralarla doldu :nazar: çok merak ediyorum kaç TL çıkacak :KK9::KK9: bu topiğe gelince yeniden para biriktirme hevesim geldi :21:

Slö kızlar bende bu topiği cok aradım ... Bulamayınca yeni konu acmıstım... Nese artık burdan dewam ederim ya ....

Bugun kenara 5 lira koydum.. Kızımın kumbarasına zaten elime geçen bozuklukları atıyodum ... Ama param olmayınca ordan hemen alıyodum gerçekten cokkk gisel oluyodu.. Ayın sonuna bi gr altın da olsa alabilsem ne güsel olr... Nasıl degerlendirsem mesela ayda 100 lira biriktirdim ..
Bınu nasıl degerlendireyim... Euro mu dolar mı altın mı türk parası kalsın mı akıl verin kankilerr

ben maaşımı alınca ; o ayki durumuma göre birikime ayırabileceğim miktar ne ise direkt vadeli hesaba aktarıyorum.
benim formülüm bu. ve o paraya kesinlikle dokunmuyorum. ihtiyaç ya da acil durumlar için değil, "zenginlik" hesabım olarak çoğaltıyorum paramı :KK70:

X