Konserve kapagi elimi kesti

Geçmiş olsun twitigül
2 yıl önce bende kestim öyle derindi ama benim kesik bi de bende kan görünce tansiyon düşer ben hoooppp bayılmışım her ihtimale karşı sağlık ocağına gidip tetanoz aşısı yaptırdım kesik yere de dikiş atmak yerine bi bant yapıştırmıştı iz kalmasını önleyici

Çok geçmiş olsun arkadaşım inşAllah mühim birşeyiniz yoktur.
Bende geçenlerde elimi kesmiştim makasla.
Acile başka biri için gitmiştim bende elimi göstereyim dedim.
Hemsire bunun için mi geldiniz dercesine gülmüştü yarama bakarken.
Halbuki derindi neredeyse 5 saat kan sızmıştı yaradan:KK43:
inşAllah sizinde çabucak geçer yaranız:)

tessekurler :)
bende bana kalsa hastaneye gidecektimde esim dedi bunun icin bakmazlar bile :KK1:

Geçmiş olsun twitigül
2 yıl önce bende kestim öyle derindi ama benim kesik bi de bende kan görünce tansiyon düşer ben hoooppp bayılmışım her ihtimale karşı sağlık ocağına gidip tetanoz aşısı yaptırdım kesik yere de dikiş atmak yerine bi bant yapıştırmıştı iz kalmasını önleyici

daha oncede bu sekilde cok kestim elimi canim bu ilk degil ama bu sefer biraz derin oldu sanki ondan tirstim ama simdi iyi kanamio yarada kapanmis zaten,
aslinda beni kan tutmaz ama bu sefer niye boyle oldu anlamadim kolumdada bi agirlik var sanki psikolojikte olabilir :26:
tessekurler canim :)

canim,seni korkutmak istemem ama kardesimin arkadasi da elini kesmis gecenlerde hemen doktora da gitmemis.kardesim de zorla goturmus ne olur ne olmaz diye.doktor bakmis damari zedelenmis mi kopmus mu tam hatirlamiorum da ameliyata almislar cocugu. bence saglik ocagina bi gorun istersen.

çok geçmiş olsun :KK5:

geçen haftasonu kahvaltı hazırlarken kuru kayısının içini açacaktım ki bıçak kaydı ve başparmağımın elden ayrılan yerini kesti :KK5: hala kavuşmadı yarası :KK43: ve sanki avucumda kalp varda atıyormuş gibi :KK43: çok acıyo :KK43:

en azından bi eczaneye gidip iyileştirici krem alın. açık yaraya sürülebilen...:KK34:

eczaneye gittim kizlar ertesi gunu krem filan aldim doktorluk birsey yokmus yani o kadar derin degilmis,
siserse yada morarma olursa git dedi doktora simdilik bir sorun yok INSALLAH olmaz..

X