Yeni evli bir çifte alnabilecek hediye ...

anemonia

Guru
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2010
163
27
Merhaba Kızlar ;
Konunun asıl yeri burası mı bilmiyorum ama değilse bile paylaşımımı yapmak istiyorum .Yani evli çok sevdiğim bir arkadaşım var geçen yaz evlendi ve ben söz verdiğim halde düğününe gidemedim (maddi olasılıklar sebebiyle ) başka bir şehirde yaşıyor bu arada .Kendisine de gelemeyeceğimi söyledim ve çok üzüldüm .Ben üniversite öğrencisiyim ve aynı zamanda çalışmaya da başladım sırf ziyaret edebilmek için fakat elim boşta gitmek istemiyorum . Bu yüzden güzel fikirlerinizi öğrenmek istiyorum lütfen yazdımcı olun ne alabilirim .Ne zamandır düşünüyorum fakat bir türlü aklıma yatan bir şey olmadı yaratıcı fikirleriniz varsa benimle paylaşır mısınız ? Şimdiden teşekkürler.:KK16:

çok sevdiği bişey alabilirsin,yada ev hediyesi alabilirsin bende yeni evliyim ev hediyesi getirdiler yani mutfakta kullanabileceğim işime yarayacak bişeyler getirdiler çokda iyi oldu :)

Bence en güzel hediye kitap,
Sema Maraşlının Muhabbet olsun adlı bir kitabı var, düğünlerde nikah şekeri yerine bile dağıtılabilen bir kitap.
Bende evlenen arkadaşlarımı bu kitaptan almayı düşünüyorum. Geçen kardeşim sözlene arkadaşına da bu kitabı aldı. Çok beğenmiş.
Fiyat olarak ucuz gelirse yazarın aynı tarzda 6 tane daha kitabı daha var. Set olarak alabilirsin.

İncele bir istersen.

Topraklar bilekle, insanlar yürekle fethedilir.: Muhabbet Olsun

Ben yeni evlenen arkadaşıma ikili fincan takımı almıştım.
Şu bakır kaplamalı, kapaklı fincan takımları oluyor ya, o tarz bir şey..Gümüş renkliydi.
Eşiyle en az kırk yıl kahve keyfi yaşasınlar dedim:KK1:

Ben evlendiğimde eşimin arkadaşı ,eşiyle bize geldiklerinde nevresim takımı almıştı.Benim zaten vardı.Ben de saklamıştım.Daha sonra başka evlenen arkadaşıma hediye ettim.Bana çok kullanışlı gelmişti çünkü sen de sadece evlenene değil herkese hediye olarak götürebilirsin.Çiçek ,vazo vs onlar biraz zevk vs olduğu için kimisini tutturamazsın kimisinin yeri yoktur vs uymaz diye benim aklıma bu geldi.

X