Mutfak Dekorasyonu ESSENSO seramik tencere/tava kullanan var mı ?

Bende korkmaz ın seramik setini aldım. Çeyizime aldığım için henüz kullanamadım ama memnun olanlar fazla olduğu için tercih ettim.

Korkmaz | Lezzet Uzmanı

Çok hoş bi mor tonu var. Ben mağazasına gidip beğendim sonra internetten çok daha ucuza bulup aldım :)

çok güzel görünüyorlar çok hoşuma gitti güle güle kullanın :) hayırlı uğurlu olsun =))

Essenso ecotouch set almıştım, ilk kullanımda içinde leke kaldı ve nokta nokta seramikte soyulma oldu. İçine çizecek hiçbirşey sokmadım, büyük hayal kırıklığı!!!
Çağrı merkezini aradım ama açan yok devamlı 3. Sıradayım :KK43: esse palladium mağazasını aradım " bulaşık makinesinde yıkanmamalı" dediler. Hiç böyle bir ibare görmemiştim,heralde gözümden kaçtı diye düşünüyorum ama makinada yıkanmıyor olması çok komik! Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum!

Son düzenleme:
Merhaba, daha önce de dediğim gibi daha önce Esse nin başka bir setini kullanıyordum, Caserole 4 lü set vardı. Bir gün helva yaparken döküm kendi kendine kabardı, mağazaya götürdüğümde hızlı ateş yoğun sıcak malzemeye zarar verir dediler. Tencerenin kullanım amacı bu değil midir yaaaa... Hakkaten şaşırıyorum, neyse ürün değiştiğinde bulaşık makinesinde yıkanacak, zarar görmeyecek bir ürün olsun dedim bana Dublin i önerdiler. Dublin de de lekeler ve malzemede teflondaki gibi çizikler olduğunu söylediğimde bana bulaşık makinesinde yıkadığınız için olmuştur dediler. Şikayet var a tıklayın ve yorumları siz de görün. Önümüzdeki günlerde ya jumbo ya emsan ya da korkmaz alacağım. Bu arada Emsan dan çeyizimden bir tencerem var, makineye de atıyorum istediğim tüm deterjanları da kullanıyorum, taş gibi çizik bile yok. Ama şu anda ürün kaliteleri aynı mı bilmiyorum.

arkadaşlar hepinize verdiğiniz cevaplar için teker teker teşekkür ediyorum. ve sizlerin görüşlerinizinde etkisi ile essenso sevdamdan vazgeçmiş bulunmaktayım. ve şu an için kendimi aman zaten çok pahalıydı diyerek avutuyorum :) inşallah hepimiz aldığımız veya kullandığımız eşyalarımızı güle güle sağlıkla mutlulukla kullanırız. yemeklerimizden sevgimiz eksik olmasın :)

Konuyu hortlatmış olacağım ama...Siz siz olun esse den hiçbir şey almayın hele hele essenso tencere tava asla yanından geçmeyin... 10 yıllık emsan, tefal taş gibi...essenso 1 yılda soyuldu...

X