Mutfak Dekorasyonu ESSENSO seramik tencere/tava kullanan var mı ?

LightOfGod

Guru
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2013
178
20
Arkadaşlar çeyizime Essenso seramik tava ve tencere almayı düşünüyorum. çelik tencere ve tavalarımı set olarak emsandan aldım. ama seramikte lazım. essenso'yu ben evde hiç kullanmadım. çevremdede kullanan bilmiyorum. sizler hiç kullandınız mı ya da çevrenizde kullanıpta memnun olan var mı yardımcı olursanız sevinirim...

Arkadaşlar çeyizime Essenso seramik tava ve tencere almayı düşünüyorum. çelik tencere ve tavalarımı set olarak emsandan aldım. ama seramikte lazım. essenso'yu ben evde hiç kullanmadım. çevremdede kullanan bilmiyorum. sizler hiç kullandınız mı ya da çevrenizde kullanıpta memnun olan var mı yardımcı olursanız sevinirim...

ben bugun netten sıparıs ettım gelınce daha ayrıntılı yazarım tabıkı almadıysanız

3lü setten almak istemiorum 2 li setten alcam alırsamda... ama yorumu merakla bekliorum canım:) bide anneler gunune indirim olur diye düşünüorum... ozamana bıraktım seramik setimi... aslında öyle bi indirim olurmu onuda duymadım ama tahmin ettim sadece:)))

ben bugun netten sıparıs ettım gelınce daha ayrıntılı yazarım tabıkı almadıysanız

yok daha almadım şuan çelik setlerimi tamamladım birde nevresim pike falan onlardan aldım. önce ev tekstili ve tabak, bardak onları halledeyim dedim. ama seramik sette lazım. essensoyuda internette gördüm aslında güzel gözüküyor. ben sizin yorumlarınızı bekliyorum hayırlı uğurlu olsun şimdiden güle güle kullanın... :)

3lü setten almak istemiorum 2 li setten alcam alırsamda... ama yorumu merakla bekliorum canım:) bide anneler gunune indirim olur diye düşünüorum... ozamana bıraktım seramik setimi... aslında öyle bi indirim olurmu onuda duymadım ama tahmin ettim sadece:)))

inşallah söylediğiniz gibi bir indirim olur aslında bana kalırsa sadece anneler günü diye mecbur insanlar bişeyler alcak diye pahalı bile satabilirler :) tabi bu dediğim seramik tava için ne kadar olur bilemicem :) bekleyip görücez :)

merhaba canım bende züccaciyeci olan komşumdan öğrenmiştim. Seramik fiyat itibari ile ucuz bir materyal değilmiş dolayısıyla piyasada satılan birçok marka seramik diye satıyor. Aslında bunların neredeyse tamamı teflon boyası ile üretilen ürünlermiş seramik içermiyormuş. Teflon gibi sağlıksız bir üründen kaçıyorsunuz daha sağlıksız bir ürün almış oluyorsunuz demişti. Onun önerisi de moneta ya da jumbo markalarıydı. Onların dışındakilerin hepsi teflon boyası üretimiymiş. Seramik tencere alacaksan bence fiyatı ikinci planda düşün derim.

ben de çeyizim için araştırdım ve moneta markasını tercih ettim. benim araştırdığıma göre moneta ilk seramik çıkaran marka imiş.. umarım yanlış bi tercih değildir :)

ben de çeyizim için araştırdım ve moneta markasını tercih ettim. benim araştırdığıma göre moneta ilk seramik çıkaran marka imiş.. umarım yanlış bi tercih değildir :)

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın inşallah. bende çoğu eşyamı aldım ama bi kaç eksiğim var onları da aldıklarımın taksitleri bitince alıcam. :)

Ben tantitomdan aldım seramik tencere seti, çok memnunum

güle güle kullanın :) bişey sorcam en çok hangi tencereler işinize yarıyor. derin tencereler çok derin gözüküyor şuan için gözümede kullanışlı oluyor mu ? ben şuan annemin evinde de daha çok küçük tencerelerle yapıyorum bişey yaptığımda büyük tencereleri pek kullanmıyorum. ama evlendiğimde nasıl olur bilmiyorum tabi :)

Ben moneta'dan aldım, kendim bir set oluşturdum tava pilav tenceresi ve sosluk şeklinde. Alırken iyi bir marka olduğunu bilmiyordum ama araştırınca iyi ki almışım dedim. Dilerseniz forumda biraz araştırma yapın

Ben moneta'dan aldım, kendim bir set oluşturdum tava pilav tenceresi ve sosluk şeklinde. Alırken iyi bir marka olduğunu bilmiyordum ama araştırınca iyi ki almışım dedim. Dilerseniz forumda biraz araştırma yapın

hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah :) bende moneta markasını kadınlar kulübü sayesinde duydum. boluda yaşıyorum ben burada bir alışveriş merkezinde rastladım hoş gözüküyor aslında ama o kadar çok marka var ki insan şaşırıyor. bir de bazı arkadaşlardan duydum bende seramik diye satılan çoğu marka teflonun beyazından mı yapıyomuş öyle bişi duydum. ucuz olunca iyi olmuyomuş o yüzden. ama şimdi çok pahalı alıpta memnun kalamamaktan korkuyorum. yorumunuz için teşkkür ederm bu arada :)

Ben Eylül ayından beri Essenso'nun takımını almaya karar vermiştim. Bayram kampanyası olur demişlerdi, sonra araya başka şeyler girince alamadım ve 4 ayda %30 arttı ve her geçen gün artmaya devam ediyor. %50 indirimi hep yapıyorlar ama tencere fiyatları sürekli artıyor o yüzden daha fazla ertelemeden almaya bak derim :) Ben 3lü setini çok içime sinerek aldım yeni evlenen arkadaşlar da çok memnun olduklarını en çok bu seramikleri kullandıklarını söylediler ben de onların yalancısıyım :)

Ben Eylül ayından beri Essenso'nun takımını almaya karar vermiştim. Bayram kampanyası olur demişlerdi, sonra araya başka şeyler girince alamadım ve 4 ayda %30 arttı ve her geçen gün artmaya devam ediyor. %50 indirimi hep yapıyorlar ama tencere fiyatları sürekli artıyor o yüzden daha fazla ertelemeden almaya bak derim :) Ben 3lü setini çok içime sinerek aldım yeni evlenen arkadaşlar da çok memnun olduklarını en çok bu seramikleri kullandıklarını söylediler ben de onların yalancısıyım :)
Evet haklıdınız diğer markalara göre zaten fiyat konusında pahalı essenso ama memnun olan begenenlerde çok. Zaten her şey zamanla pahalı oluyor hep öyle ben keşke diyorum bazen çeyizimi bu yıl değilde 2 yıl önce falan düzenleseydim. Benim daha iki yıl olmasına ragmen evliliğime zamn o kadar kısa geliyorki alckşarımı düşününce anlatamam :). Ama kararımı verdim en kısa zamnda essensodan bir set alıcam :)) cevaplarınız için hepinize çoookk teşekkür ederim

Haftasonu Essenso'nun 3'lü setini Mediamarkt'tan 159 TL'ye aldım çeyiz için. Aynı set kendi mağazalarında indirimli fiyatı 200 lira. Düşünmeden aldım ama çok güzeller, rengi de kırmızı:)

ben annem aldım önce ikili set.rengide kullanımı da çok güzel bence.monettaları yakında gördüm.çok ayrıcalıklı görmedim açıkçası.fiyatı düştüğünde kendime de almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar Esse den aldığım 2 adet ECOTOUCH Dublin model seramik tencere ve 1 adet tavayı aldığıma çok pişman oldum. Tencerelerdeki lekeleri ne CIF ne de başka bir temizlik malzemesiyle temizleyemiyorum. 4 aydır kullandığım tencereler kayınvalidemin 30 yıllık tencerelerinden bile daha kötü görünüyor. %50 kampanyadan almama rağmen 3 parça ürüne 300 TL üzerinde ödeme yapmıştım. Daha önce aldığım Caserole model 3 tencere ve 2 tavadan oluşan takımın dökümü parça parça kalktığı için iade etmiştim ve iade edilen ürünlerin üzerine para da ilave edip müşteri temsilcisi ve mağaza müdürünün önerisiyle ECOTOUCH Dublin seti almıştım. Ve eşim iadeleri yapabilmek için saatlerce mücadele etmişti. Bu markanın mağazalarının ve ürünlerinin şık görünümüne aldanmayın.

Bende korkmaz ın seramik setini aldım. Çeyizime aldığım için henüz kullanamadım ama memnun olanlar fazla olduğu için tercih ettim.

Korkmaz | Lezzet Uzmanı

Çok hoş bi mor tonu var. Ben mağazasına gidip beğendim sonra internetten çok daha ucuza bulup aldım :)

Arkadaşlar Esse den aldığım 2 adet ECOTOUCH Dublin model seramik tencere ve 1 adet tavayı aldığıma çok pişman oldum. Tencerelerdeki lekeleri ne CIF ne de başka bir temizlik malzemesiyle temizleyemiyorum. 4 aydır kullandığım tencereler kayınvalidemin 30 yıllık tencerelerinden bile daha kötü görünüyor. %50 kampanyadan almama rağmen 3 parça ürüne 300 TL üzerinde ödeme yapmıştım. Daha önce aldığım Caserole model 3 tencere ve 2 tavadan oluşan takımın dökümü parça parça kalktığı için iade etmiştim ve iade edilen ürünlerin üzerine para da ilave edip müşteri temsilcisi ve mağaza müdürünün önerisiyle ECOTOUCH Dublin seti almıştım. Ve eşim iadeleri yapabilmek için saatlerce mücadele etmişti. Bu markanın mağazalarının ve ürünlerinin şık görünümüne aldanmayın.

yazdığınız mesaj ve bilgilendirme için teşekkür ederim çok üzüldüm sizin adınıza inşallah bundan sonra aldığınız hiç bir üründe böyle bir şey yaşamazzsınız

X