ankara da kadın doğum uzmanı ve kapsamlı bir hastane tavsiyesi lütfeen

çok zor hem ilgilenecek hem doğuma girecek hemde yenidoğan ünitesi bulunan iyi bir hastane bulmak:KK43: tedavi ile hamile kaldım, gittiğim doktor gaziosmanpaşada ben eryamanda oturuyorum, zor oluyor gidip gelmek... daha yakın bir yerde iyi bir hastane arıyorum hala bulamadım:KK43:

Kızlar bende Balgat Koru Hastanesi'nden Ümit Korucuoğlu ile doğumumu gerçekleştirdim. Her bakımdan çok memnun ayrıldım hastaneden. İnanılmaz ilgili, bilgilerini aktarmaktan çekinmiyor. Bir de en önemlisi gece gündüz saat kaçta ararsam arayım kendisine ulaştım. Hastanede 24 saat kadın doğum uzmanı var bu da içimi çok rahatlattı tabi. Normal doğum yaptım sayesinde. İkinci doğumumda da inşallah yine Ümit Hocaya gidicem.

Ben 34+2 günlük hamileyim ve doğumum sezaryen olacak (ilki sezaryan olduğu için)en başından beri Ulaş FİDAN'a gidiyordum.Ancak kendisi benim doğum zamanımda izine çıkacağını söyledi başımdan aşağıya kaynar sular yedim sanki.Bu bana şimdimi söylenir.Şimdi doktor arayışa girdim son 1 ayımda olduğum içinde kimse doktorumu değiştirmemi tavsiye etmiyor.Ankara'daki hamile arkadaşlarıma önemle duyurulur.:KK50:

Merhaba Arkadaşler işim gereği hastanelerde ve doktorlarla çalışıyorum sürekli.
Birkaç tavsiye verebilirim.
**Koru Balgat Hastanesinde Ümit Korucuoğlu nu kesinlikle tavsiye ediyorum.İnanılmaz ilgili ve anlayışlı bir doktor.İlk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı.6.haftaya kadar başka bir doktora gidiyordum.Ümit Hoca ile 6.haftada hastane kurulumunda tanıştım onunla devam edeken tahlihsiz bir olay yaşadım bebeğimin 8.haftada kalp atışları durdu sonrası malum:KK43: çok ilgilendi sağoldun sonrasında da onunla devam etmek istedim ama laboratuvar farkları fazla olduğu için ve yıne doğum bütçemizi aşacağı için başka bir doktora arayışına girdim.
**TOBB ETÜ Hastanesindeki tüm kadın doğum doktorları bir harika özellikle Cemil Kaya ve Burcu Karamürsel mükemmel insanlar tabi hastane zaten en üst standartlarda özel sigortalı olan arkadaşlar başka hastane aramasınlar,sgk anlaşması yok ama bütçesi uygun olan arkadaşlara tavsiyemdir.
**Şuan benim de gittiğim Başkent Hastanesi ben Filiz Yanık'a gidiyorum.Tavsiye ediyorum hem doktor ilgili,sakin,anlayışlı hem de fiyatlar makul 54 tl muayene ücreti laboratuvar testlerinden fark almıyorlar ben aynı zamanda tiroid hastasıyım her ay kan veriyorum ayrıca her muayenede mutlaka bakılması gereken testlerime ben istemeden doktorum istiyor.Tmam kan,Tam İdrar vb. Ülkü Esra Kuşçu da çok iyi bir doktor ama o kadar yoğun ki çok beklemek zorunda kalıyorsunuz zaten randevu almak bir mucize...
Kısacası para sıkıntısı olmayan arkadaşlara kesinlikle TOBB ETÜ Hastanesini,beklemek istemeyip 3 kuruş daha fazla vereyim doğuma da daha fazla ayırdım diyen arkadaşlara KORU Hastanesi,hem doğumda hem de muayenede uygun fiyat arayan ve daha fazla doğum olduğu için tecrübe arayan arakdaşlara BAŞKENT Hastanesini öneriyorum.(Doğum sgk lı hastaya 500 tl )
Umarım faydam olmuştur.

Ben ilk doğumumu Medicana Ankara'da şimdi İstanbul Medicana Çamlıca'da olan Mehmet Öztürkmen'dle yaptım. Normal doğum yaptım ve doktorumdan son derece memnundum ama hastaneden, doğum katındaki acemi ebelerden ve çocuk doktorlarından hiç memnun kalmadım. Şimdi de Medicana'ya devam ediyorum ama doktorumun hatrına doğrusu. Bu kez 7 aylık hamileyim ve Medicana Ankara'daki Süleyman Akarsu'ya devam ediyorum. Kendisinden şimdilik çok memununum. İki gebeliğim arasında çok fazla zaman farkı olmadığından ve ilk bebeğimle ve işimde çok yorulduğumdan bazı sağlık problemlerim oldu. O hep yanımdaydı ve bana inanılmaz güven verdi. Bir de çok güler yüzlü, samimi ve açıklamalarını hiç esirgemiyor. Bilmek istediğim ne varsa ikinci gebeliğim olmasına rağmen nasılsa biliyor demeyip üşenmeden, sıkılmadan cevaplıyor. Hastane konusunda dediğim gibi içim pek rahat değil ama doktoruma o kadar güveniyorum ki değiştirmek istemiyorum. Herkes için göreceli de olsa benim tecrübelerim ve tavsiyelerim bunlar. Herkese hayırlı doğumlar dilerim.

Ben ilk doğumumu Medicana Ankara'da şimdi İstanbul Medicana Çamlıca'da olan Mehmet Öztürkmen'dle yaptım. Normal doğum yaptım ve doktorumdan son derece memnundum ama hastaneden, doğum katındaki acemi ebelerden ve çocuk doktorlarından hiç memnun kalmadım. Şimdi de Medicana'ya devam ediyorum ama doktorumun hatrına doğrusu. Bu kez 7 aylık hamileyim ve Medicana Ankara'daki Süleyman Akarsu'ya devam ediyorum. Kendisinden şimdilik çok memununum. İki gebeliğim arasında çok fazla zaman farkı olmadığından ve ilk bebeğimle ve işimde çok yorulduğumdan bazı sağlık problemlerim oldu. O hep yanımdaydı ve bana inanılmaz güven verdi. Bir de çok güler yüzlü, samimi ve açıklamalarını hiç esirgemiyor. Bilmek istediğim ne varsa ikinci gebeliğim olmasına rağmen nasılsa biliyor demeyip üşenmeden, sıkılmadan cevaplıyor. Hastane konusunda dediğim gibi içim pek rahat değil ama doktoruma o kadar güveniyorum ki değiştirmek istemiyorum. Herkes için göreceli de olsa benim tecrübelerim ve tavsiyelerim bunlar. Herkese hayırlı doğumlar dilerim.

bende süleyman beyin adını duymuştum ,Ankara medicana'dan şuan için hastane olarak memnunmusunuz?

Her iki hamileliğim süresince de Medicana ile herhangi bir sıkıntım olmadı. Ama doğum yapılan yerdeki ebelerle muayenehanelerin olduğu yerdeki ebeler bir değil. Doğum katında acemi ve ilgisiz, çocuğu da bizi de yanlış yönlendiren ebelerin burada yazmamın doğru olmayacağı birçok uygulamalarını bizzat yaşadım. Bildiğim kadarıyla yenidoğan üniteleri de var ama bebek doğar doğmaz annenin yanına odaya veriyorlar ve onun için de bakım ünitesini Allah'a şükür hiç görmedim. Normal doğum yaptığım için de sadece bir gece hastanede kaldım, belki başka ebelere denk gelsem memnun kalırdım, onu da bilemem.

Çocuk doktorlarına gelince, ben ilk doğum yaptığım anda gelen doktor Gata'nın doktoruydu ve çok iyiydi ama sonraki gidişimizde öğrendik ki o doktorun orada çalışmasına izin verilmediği için mecburen işten çıkarılmış, zaten sadece geceleri nöbetçi doktor olarak geliyormuş. Diğer doktorları tek tek denedik neredeyse ama tavsiye edebileceğim, aaaa çok iyi diyebileceğim birine yazık ki denk gelemedik. Bunlar tabiki bizim tecrübemiz. Herkes aynı olmaz. Ben de ilk çocuğumu hep özel muayenehaneye götürdüm. Medicana'ya götürmüyorum.

Doğumhanedeki ebelerle ilgili olarak da bu kez ne yaparım bilmiyorum. Tabi artık kendim de tecrübe kazandım yine de İnşallah daha iyilerine denk gelirim. Ama Süleyman hoca o kadar ilgili, güler yüzlü ve güven veren biri ki, mecburen Medicana'da doğum yapacağım.

Ben de Medicana Ankarada sezaryenle doğum yaptım. Doktorum Tamer Beydi. Kendisini çok sevdiğimi söyleyemem yani doktorluğu ile ilgili bir sıkıntım olmadı aslında ama Yusuf Beyden sonra içim ısınmadı diyelim:) Doğumdan ve sonrası bakımdan çok memnun kaldım açıkçası. Doğum katındaki ebeler ve hemşireler çok ilgili ve iyiydiler. Hiç bir sıkıntı yaşamadık hatta ilgiden bunaldım diyebilirim.Belki benim kaldığım geceki ekip iyiydi bilemiyorum

Merhaba Arkadaşler işim gereği hastanelerde ve doktorlarla çalışıyorum sürekli.
Birkaç tavsiye verebilirim.
**Koru Balgat Hastanesinde Ümit Korucuoğlu nu kesinlikle tavsiye ediyorum.İnanılmaz ilgili ve anlayışlı bir doktor.İlk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı.6.haftaya kadar başka bir doktora gidiyordum.Ümit Hoca ile 6.haftada hastane kurulumunda tanıştım onunla devam edeken tahlihsiz bir olay yaşadım bebeğimin 8.haftada kalp atışları durdu sonrası malum:KK43: çok ilgilendi sağoldun sonrasında da onunla devam etmek istedim ama laboratuvar farkları fazla olduğu için ve yıne doğum bütçemizi aşacağı için başka bir doktora arayışına girdim.
**TOBB ETÜ Hastanesindeki tüm kadın doğum doktorları bir harika özellikle Cemil Kaya ve Burcu Karamürsel mükemmel insanlar tabi hastane zaten en üst standartlarda özel sigortalı olan arkadaşlar başka hastane aramasınlar,sgk anlaşması yok ama bütçesi uygun olan arkadaşlara tavsiyemdir.
**Şuan benim de gittiğim Başkent Hastanesi ben Filiz Yanık'a gidiyorum.Tavsiye ediyorum hem doktor ilgili,sakin,anlayışlı hem de fiyatlar makul 54 tl muayene ücreti laboratuvar testlerinden fark almıyorlar ben aynı zamanda tiroid hastasıyım her ay kan veriyorum ayrıca her muayenede mutlaka bakılması gereken testlerime ben istemeden doktorum istiyor.Tmam kan,Tam İdrar vb. Ülkü Esra Kuşçu da çok iyi bir doktor ama o kadar yoğun ki çok beklemek zorunda kalıyorsunuz zaten randevu almak bir mucize...
Kısacası para sıkıntısı olmayan arkadaşlara kesinlikle TOBB ETÜ Hastanesini,beklemek istemeyip 3 kuruş daha fazla vereyim doğuma da daha fazla ayırdım diyen arkadaşlara KORU Hastanesi,hem doğumda hem de muayenede uygun fiyat arayan ve daha fazla doğum olduğu için tecrübe arayan arakdaşlara BAŞKENT Hastanesini öneriyorum.(Doğum sgk lı hastaya 500 tl )
Umarım faydam olmuştur.

merhaba sevgili arkadaşım ben de başkente filiz hanıma randevu aldım ilk defa gideceğim çok yoğunmuş hoca 25 ine alabildim bilgi verebilirmisin bana biraz ne kadar ücret istiyor bir tanıdık aldı randevumuzu soramadım da...

Bende Koru hastanesi balgat da doğum yaptım inanılmaz rahat ve keyifliydi Dr ümit Korucuoğlu ydu hamileliğin 4 ayında tavsiye üzerine tanıştık ama mükemmel bir insandir. SGK ile anlaşmasını bilmiyorum ama özel sigortalar la var

valla bende araştırıyorum birtane buldum bir kaç arkadaşımda önerdi gittim görüştüm begendim inşllah ankarada olursam oraya gidicem kızılaya yakın akay hastanesi

kızlar bana da güncel bir tavsiye lazım 6 haftalık hamileyim ama hangi doktora gideceğime karar veremedim
koruyu bende düşündüm ama bana biraz tuzlu geldi açıkçası

kızlar bana da güncel bir tavsiye lazım 6 haftalık hamileyim ama hangi doktora gideceğime karar veremedim
koruyu bende düşündüm ama bana biraz tuzlu geldi açıkçası
arkadaşlar merhaba ben doktor şükran çakmak ona gidiyorum çok güleryüzlü arkadaş gibi bir doktor mutlu ediyor insanı motive ediyor ben seviyorum yeni gitmeye başladım inşallah hemen sonuç alırım şükran hocayı tavsiye ederim

arkadaşlar merhaba ben doktor şükran çakmak ona gidiyorum çok güleryüzlü arkadaş gibi bir doktor mutlu ediyor insanı motive ediyor ben seviyorum yeni gitmeye başladım inşallah hemen sonuç alırım şükran hocayı tavsiye ederim
bide ne kadarlık hamilesiniz
tebrikler Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş.

inş en kısa sürede müjdeli haberler alırsın baktım netten şükran hanıma ben onu ilk bebeğim için doktor araştırıken de duymuştum o zaman linadaydı ve hiç boş yer yoktu randevu bile alamamıştık şimdi de zaten beni çok aşar

inş en kısa sürede müjdeli haberler alırsın baktım netten şükran hanıma ben onu ilk bebeğim için doktor araştırıken de duymuştum o zaman linadaydı ve hiç boş yer yoktu randevu bile alamamıştık şimdi de zaten beni çok aşar
inşallah canım ben de bekliyorum şuan çatlatma iğnesi oldum zaman kaybetmek istemiyor tedaviye başlıyor hemen ben sevdim ücreti biraz fazla muayene ücreti 250 ayda bir diğer tetkikleri dışardan kabul ediyor ben dışardan yaptırıyorum çok fazla oluyor çünkü hayırlısı bakalım ben çok fazla doktor değiştirdim yoruldum artık artık şükran hanımla devam edecem inşallah sonuç alırım hayırlısı

X