2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
hepinizin bebekleri hayırlı uğurlu olsun, rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin
ben 2009 aralık annesiyim bu ay korunmuyoruz, sat 19 mart sonuç ,için daha 15 gün beklemem gerek yani olursa doğum tarihi 24 aralık olacak, günler geçmiyor :) inşallah gelir bebişimiz :)bende aranıza katılırım

İnşallah canım.Allah gönlüne göre versin.

slm kızlar.. bana motive edici desteklerde bulunan herkese çok teşk ederim. kusura bakmayın alıntılayamadım başım acayip ağrıyor. çok tuhaf oldum bugün ya. az önce dr la görüştüm. bu arada drdan hiç memnun değilim. ilk defa böyle bir dr a gitmek zorunda kaldım. acil dr bulmma lazım 2 dk ancak konuşmaya lütfettiler. neyse kızlar, BETA-HCG hormnuydu sanıırm 500 çıkmış. ağrılarımı söylediğimde dediki sıvı da görmüştük perşembe yine gel mutlaka değer 1000 e yükselmezse dış gebelik ya da düşük yapbilirsin dedi. inş her şey yolundadır hayırlısıyla. demekki böyle sancı olmasa da olurmuş. bir arkdaş sormuştu. sen sancısız hamileliğin keyfini çıkar bebişinle cnm..

canım o değer 500e çıktıysa 1000e de çıkar sen içini ferah tut..
hepimiz tedirginiz hepimiz aynı riski taşıyoruz elimizden gelen bir şey yok..
ben sormuştum canım ağrı yok diye sağol.. gerçi belim bazen felaket ağrıyor onra geçiyor.. hakkımızda hayırlısı olun inşallah

merhaba arkadaşlar sat 27 şubat. muhtemel doğum tarihim 4 aralık. yaşım 27.

tüp bebek yöntemi ile 2. denememde kavuştum mucizeme. henüz daha kese bile görmeik cumartesi gidicem. kasık batmaları ve rahim kasılmaları yaşıyorum normal mi bu konuda doktoru tarafından bilgilendirilen var mı?
ayrıca anadolu yakası pendik ve gebze civarında olup doktor tavsiye edebilecek olan var mı?

tüp bebek yöntemi ile 2. denememde kavuştum mucizeme. henüz daha kese bile görmeik cumartesi gidicem. kasık batmaları ve rahim kasılmaları yaşıyorum normal mi bu konuda doktoru tarafından bilgilendirilen var mı?
ayrıca anadolu yakası pendik ve gebze civarında olup doktor tavsiye edebilecek olan var mı?

Cok normal canım endişe etme Alkah kucağına almamı nasip eylesin...

Benimde sat 4 Mart kızlar Aralık ilk haftası doğacak meleğim İNŞALLAH .....
Bu arada Haziran 2008 doğumlu bir oğlum var Allah bağışlasın :)

Cok normal canım endişe etme Alkah kucağına almamı nasip eylesin...

Benimde sat 4 Mart kızlar Aralık ilk haftası doğacak meleğim İNŞALLAH .....
Bu arada Haziran 2008 doğumlu bir oğlum var Allah bağışlasın :)

kardeş geliyor desene Allah bağışlasın. ilk bebeğim benim bu daha önceden de 2 düşüğüm var endişeliyim. ağrım oldukça korkuyorum. lekelenmem de oldu geçti ama hep istirahatteyim.

normal normal, rahim büyüyor ve geriliyor o yüzden oluyor. korkma, allah'a emanet... sağlıkla gelsin bebeğin!

kızlar ne olur dua edin bugun kan testi yaptırcam bırazdan gidicem değerım 2 katından fazla olsun inşallah.

günaydın kızlar....
cerol hayırlı haberler vereceksin inanıyorum ben strese girme.

Gözün aydın canım. Bence dinlen yorma kendini.

kızlarr bir cevap verin lütfen?
sankı yumurtalıklarımın olduğu yerlerde karıncalanma gibi batma gibi bişeyler hissediyorum bu sizde de varmı ne ola ki?

eevt benim ilk hamilelipğimde çok olmuştu birde ani kramplar giriyordu.
bende öğretmenim şu altı ay çıksa bu ayda hamile kalsam çok güzel olacak :)
rüyamda bi oğlum daha olmuştu, emziriyodum, inşallah olur.

Günaydın kızlarrrr
Dun geceden beri başım ağrıyor. Çatlayacak ağrıdan neredeyse
Evde hamilelik için olan ağrı kesicilerden yok
Başımı sardım oyle oturuyorum

Oğlumda yanımda oyun oynuyor
Umarım herkes iyidir. Kızlar ben daha 4 haftalığım
Ne zaman Dr kontrolüne gideyim sizce

Günaydın kızlarrrr
Dun geceden beri başım ağrıyor. Çatlayacak ağrıdan neredeyse
Evde hamilelik için olan ağrı kesicilerden yok
Başımı sardım oyle oturuyorum

Oğlumda yanımda oyun oynuyor
Umarım herkes iyidir. Kızlar ben daha 4 haftalığım
Ne zaman Dr kontrolüne gideyim sizce

bence 1 hafta sonra git.ama içim rahat değil dersen bhcg ye baktır iki gün sonra tekrar baktır değer artıyorsa sorun yok ama değer düşüyorsa dış gebelik olabilir.ama muayene için en az beş haftalık olması lazım yani son adet tarihinden başlayarak saydığında

herekese merhaba

yaklaşık 1 haftadır hamile olduğumdan şüpheleniyordum. gecen hafta idrar testi yaptırdım ve 2 .çizgiyi cok silik bir sekilde gördüm. hemen eşim ile doktora gittik ve beta hcg testi yapıldı fakat dğer 3,37 'ydi, o anki ruh halimi anlatamam size. dün tekrardan beta hcg testi yaptım ve değer 412,7:))) doktor yeni bir hamilelik olduğunu söyledi. şimdi eşim ile cok yeni öğrendiğimizi düşünüyoruz zaman nasıl gececek hiç bilmiyorum ozellikle de su 2 ay cok önemli. Allah inşallah isteyen herkese anne olmayı nasip eder :)

herekese merhaba

yaklaşık 1 haftadır hamile olduğumdan şüpheleniyordum. gecen hafta idrar testi yaptırdım ve 2 .çizgiyi cok silik bir sekilde gördüm. hemen eşim ile doktora gittik ve beta hcg testi yapıldı fakat dğer 3,37 'ydi, o anki ruh halimi anlatamam size. dün tekrardan beta hcg testi yaptım ve değer 412,7:))) doktor yeni bir hamilelik olduğunu söyledi. şimdi eşim ile cok yeni öğrendiğimizi düşünüyoruz zaman nasıl gececek hiç bilmiyorum ozellikle de su 2 ay cok önemli. Allah inşallah isteyen herkese anne olmayı nasip eder :)

Gözün aydın canım çok sevindim ve aramıza hoşgeldin.:)) Aynen bende senin gibiyim zaman geçmeyecek gibi geliyo.Bir an önce ilk 3 ay bitsin istiyorum tabi sağlıkla,sorunsuz. İnşallah hepimiz sağlıklı,sorunsuz,mutlu bir hamilelik geçiririz.:nazar:

kızlar pazartesi 116 ıyde değerim bugun 308 oldu 2.65 katı artmış.iyi dimi ya söyle 3-4 kat artsaydı .
ama önemli olan 2 katı olmasıydı dimi

kızlar pazartesi 116 ıyde değerim bugun 308 oldu 2.65 katı artmış.iyi dimi ya söyle 3-4 kat artsaydı .
ama önemli olan 2 katı olmasıydı dimi

canım doktor bana %60 oranında artması lazım dedi cumartesi 73 tü pazartesi 208 oldu ve ona cok iyi demişti

X