2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
selammm kızlarr..cok güzel bi topik olmus arkadas cok güzel seyler yazmıs cok bılgılendırcı kendınsne cok tesekkur ederım ınsallah dogumu cok rahat gecer.saglıkla bbegıne kavusur..bendee aralık annesı aday adayıym.insallah bebeğim bu ay annecıgıne tutunur da burda muhabbetlerımız devam eder..:KK52:

merhaba arkadaşlar. 21 martta öğrendim ki ikinci bebek yola çıkmış... beklenen doğum tarihi 1 aralık olarak görünüyor. doktora şu aşamada gitmedim 7. haftayı bekliyorum ki kalp atışını duyabilelim. listeye eklerseniz sevinirim.

merhaba arkadaşlar. 21 martta öğrendim ki ikinci bebek yola çıkmış... beklenen doğum tarihi 1 aralık olarak görünüyor. doktora şu aşamada gitmedim 7. haftayı bekliyorum ki kalp atışını duyabilelim. listeye eklerseniz sevinirim.

Canım benimde beklenen doğum tarihi 1 aralık olarak gözüküyor.Benim 8 ve 2 yaşında olmak üzere iki oğlum var üçüncü ise tamamen sürpriz oldu bizim için ve hala şoktayız. Ben 3 nisanda ilk doktor ziyaretimi yapacağım Bakalım herşeyin hayırlısı.İnşallah çok güzel bir gebelik dönemi geçirir ve evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza alırız.

Canım benimde beklenen doğum tarihi 1 aralık olarak gözüküyor.Benim 8 ve 2 yaşında olmak üzere iki oğlum var üçüncü ise tamamen sürpriz oldu bizim için ve hala şoktayız. Ben 3 nisanda ilk doktor ziyaretimi yapacağım Bakalım herşeyin hayırlısı.İnşallah çok güzel bir gebelik dönemi geçirir ve evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza alırız.

mademki geldiler, hoş gelsinler, sefa getirsinler... kızım 20 aylık. küçük abla :KK1: benim ilk doğumum sezaryen olduğu için ve de şeker hastalığımdan dolayı muhtemelen kasım ortasında doğacak allah izin verirse. ama yine de beklenen doğum tarihinin topiğine katılayım istedim. allah isteyen herkese versin. aramıza birçok gebe katılır umarım.

Son düzenleme:
selam kızlar....
bende aranıza katılabılırım.adetım 4 gun gectı test yaptım evde negatıf cıktı...emın olamadım bugun saglık ocagında kan verdım bakalım sonucu yarın alıcam..hayırlısı dıyeyım...

merhaba hanımlar bende aralık ayı aday adayıyım henüz çalışma aşamasında allah inşallah nasip eder.

listeye eklenmek isteyenler ve eksik bilgileri olanlar özelden msj atabilirler.

selam
sizleri görünce tam gecen seneki heyecanım bekleyişimm sabırsızlıgım geldi gözümün önüneee.

bende aralık annesiyim.12.12.12 de kızım Zeynep Denizi kucagıma aldım..masallah cok güzel bir kızım var.onun varlıgı hiçbirseye değişilmezz...

ne zaman karnım byyüyecek,nezmzn hareket edicek,nezman cinsiyet beli olucak,ne zaman dogucak derkenn suan 3.5 aylık oldu bileee..zaman geçmiyor sanmıstım ama dogunca nasıı gecti bilmiyorum...

hepinize saglıklı bir hamilelik dönemi geçirmeni temmenni ediyorum..rahat bir dogumumunz olsun meleklerinizi saglıkla kucagınıza alın inş.

Selam kızlar rabbim hayırlı hamilelikler gecirmemizi saglasın. hepimizin yavrusu saglıkla gelir inşallah.
benimde 1 aralık tahmini dogum tarihi.

merhaba arkadaşlar ben de hamile olduğumu öğrendim 2 gün önce ama benım adet tarihim henüz geçmedi en son 28 şubatta regl olmuştum hadi erken olsam diyelim bugun adet günüm olması gerek. kan değerim >1000 çıktı cumartesi gel dedi doktor. başka da birşey demedi çok erken değil mi değerin böyle çıkması için biliyor musunuz.

merhaba arkadaşlar ben de hamile olduğumu öğrendim 2 gün önce ama benım adet tarihim henüz geçmedi en son 28 şubatta regl olmuştum hadi erken olsam diyelim bugun adet günüm olması gerek. kan değerim >1000 çıktı cumartesi gel dedi doktor. başka da birşey demedi çok erken değil mi değerin böyle çıkması için biliyor musunuz.

Bende adet günümden 2 gün önce idrar testi yaparak öğrenmiştim inanamadığımdan her 2 günde tekrarladım ve her seferinde çizgi giderek koyulaşmıştı ama kanda baktırmadım.Senin tahmininden daha önce yumurtlamış olabilirsin yani erken döllenme olmuş olabilir tabi doktorun daha iyi bilir belkide ikiz bebişler geliyordur. :KK1:

Bende adet günümden 2 gün önce idrar testi yaparak öğrenmiştim inanamadığımdan her 2 günde tekrarladım ve her seferinde çizgi giderek koyulaşmıştı ama kanda baktırmadım.Senin tahmininden daha önce yumurtlamış olabilirsin yani erken döllenme olmuş olabilir tabi doktorun daha iyi bilir belkide ikiz bebişler geliyordur. :KK1:

ayy bende erkenden anladım adetıme nerdeyse 5 gun kala lekelenme oldu korktum adet sandım ama devamı gelmeyınce ertesi sabah test yaptım silik çizgi çıktı ertesi gün yine yaptım yıne silik 4. yaptığım test koyulaştı hastanaeye gittim gece. daha adetın geçmemiş çıkmaz dediler idrarda baktılar çıktı. kana gel dediler kanda >1000 çıktı şaşkınım heyecanlıyım 2 gunum kaldı randevuma böyle ikiz lafı falan duyunca da çok heyecanlanıyorum sağlıklı olsun da başka bir şey istemem sağol canım Allah sağ salım kucaklarımıazA ALMAyı nasip etsin

bende aralık ayı annesi adayıyım.bu ay adetimin 17.günü birlikte olduk eşimle ama tutarmı bakalım.kızımda onüçüncü gün olmuştuk hemen olmuştu.aslında biraz daha ertlemek istiyordum kzım 2 yaşında daha.yazın düşünecektim ama oldu işte.gerçi olacak mı bilmiyorum.başka bir topikte şöyle bir şey okudum eğer idrarına karbonat dökersen ve köpürürse gebeymişsin çökerse değilmişsin.hamile arkadaşlar deneyebilir mi:)benimki köpürdüde..:)adetime bir hafta var test için erken,aam çatlayacağım meraktan...hayırlısı artık

hayırlısı olsun. ama o karbonat olayı idrarının ph değeriyle ilgili, az su içip içmediğin bile değiştiriyor sonucu.

ayy bende erkenden anladım adetıme nerdeyse 5 gun kala lekelenme oldu korktum adet sandım ama devamı gelmeyınce ertesi sabah test yaptım silik çizgi çıktı ertesi gün yine yaptım yıne silik 4. yaptığım test koyulaştı hastanaeye gittim gece. daha adetın geçmemiş çıkmaz dediler idrarda baktılar çıktı. kana gel dediler kanda >1000 çıktı şaşkınım heyecanlıyım 2 gunum kaldı randevuma böyle ikiz lafı falan duyunca da çok heyecanlanıyorum sağlıklı olsun da başka bir şey istemem sağol canım Allah sağ salım kucaklarımıazA ALMAyı nasip etsin

ikiz mi ki gerçekten? ben regl gününden 1 gün sonra gittim 198 çıktı sadece ama daha önceki gebelikte yaşadığım birtakım durumlar da olunca ben sezmiştim önceden. bakalım doktora gidince nelerle karşılaşacağız.

Son düzenleme:
ikiz mi ki gerçekten? ben regl gününden 1 gün sonra gittim 198 çıktı sadece ama daha önceki ebelikte yaşadığım birtakım durumlar da olunca ben sezmiştim önceden. bakalım doktora gidince nelerle karşılaşacağız.

ben daha ultrason muayenesi olmadım doktora cumartesi gidicem bugun SAT a göre 29. günümdeyım daha yeni yani 4 haftalık oluyor. erknden öğrendim normal referans değerşerine bakınca milletin hiç böyle yüksek değil tabi korkuyorum da kötü bişey olmasın anormal bir durum olmasın inşallah. doktor baktı değer için birşey demedi açıklama yapmadı. haftaya gel dedi . bende soramadım birşey. inşallah normal bir gebeliktir.

Erken den derken nasıl öğrendiniz?ben iki gebelik geçirdim.birinde adetim bir gün geçti çıktı,süprizdi o ama kaybettim.diğeri kzıımdı bekliyordum adete üç gün kala yaptm testte çıktı silik olarak.şimdide merak ediyorum ama kanda en erken ne zaman çıkar?
Bu arada ikiz muhabbeti var ama o bhcg değişkenlik gösteriyor.benim ilk gebeliğimde bir gün geçmişti 3500çıktı laborant üç aylık hamilesiniz dedi.dedim olamaz o zaman çoğul gebesiniz dedi ama öyle bir şey yoktu.yani erken döllenme olduysa değer çok çıkıyor

ben daha ultrason muayenesi olmadım doktora cumartesi gidicem bugun SAT a göre 29. günümdeyım daha yeni yani 4 haftalık oluyor. erknden öğrendim normal referans değerşerine bakınca milletin hiç böyle yüksek değil tabi korkuyorum da kötü bişey olmasın anormal bir durum olmasın inşallah. doktor baktı değer için birşey demedi açıklama yapmadı. haftaya gel dedi . bende soramadım birşey. inşallah normal bir gebeliktir.

düşünme kötü şeyler. her şey olacağına varıyor, düşünüp de strese girersen içindeki minik bulgur tanesi de strese girer. iyi düşünelim, iyi şeyler olsun. sağ salim bebeklerimize kavuşmayı diliyorum.

Erken den derken nasıl öğrendiniz?ben iki gebelik geçirdim.birinde adetim bir gün geçti çıktı,süprizdi o ama kaybettim.diğeri kzıımdı bekliyordum adete üç gün kala yaptm testte çıktı silik olarak.şimdide merak ediyorum ama kanda en erken ne zaman çıkar?
Bu arada ikiz muhabbeti var ama o bhcg değişkenlik gösteriyor.benim ilk gebeliğimde bir gün geçmişti 3500çıktı laborant üç aylık hamilesiniz dedi.dedim olamaz o zaman çoğul gebesiniz dedi ama öyle bir şey yoktu.yani erken döllenme olduysa değer çok çıkıyor
ben -inanması zor ama- akıntının kıvamından bildim daha adete on gün vardı. kızımda dayamanayıp bir hafta kala kanda baktırmıştım hcg 25 çıkmıştı. bu defa sabrettim 198 çıktı.
tüp bebek yaptıranlar transerden 12 gün sonra baktırdıklarına göre yumurtlamadan 12 gün sonra çıkar herhalde.

BEN ADETIMIN 23. GÜNÜYDÜ LEKELENME FARKETTIM adet oluyorum sandım ama erkendi hiç 23 günde olmadım genelde 28/29 günde olurum bekledim devamı gelmedi küçük lekelenmeler vardı çok az. ertesi sabah test yaptım silik çıktı ertesi gün bir tane daha yaptım yine silik bu arada adetımın 26. günü oldu tekrar yaptım bu kez koyu çıktı. kanda da değer > 1000 cıkınca doktor gebesin dedi o kadar :9 daha ne ne değil hiç birşey bilmıyorum ama midem bulanıyor başım dönüyor iki gündür çabucak alıştım bu fikre Allahım yardım etsin bebeğim sımsıkı tutunsun bana inaşallah.

X