2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Selam hanımlar aralık anneleri nasılsınız? Sizleri uzaktan takip ediyorum yazamıyorum. Öncelikle şunları söylemek istiyorum bebeklerinizin uyku düzene girmesi için melisa çayı öneriyorum çünkü benim kızımda gece en geç 2 de uyuyordu 2 gündür gece 11 de uyuyor ve sabah 6 da uyanıyor :21: Artı anne sütünüzün kalitesini arttırmak için bolbol sık marul yiyin fark ettiyseniz marulun kökünü sıktığınızda süt çıkıyor.

Teşekkür ederim canim kendi adima biz oğluşumla iyi olmaya çalisiyoruz Evet marulun sütü benimde dikkatimi çekmişti.ama sık yemiyordum haturlattigin icin tesekkurler melisa cayinida deniycem gerçi ben rezenedende memnunum

iyigeceler muhabbetoniz bol bebislernz saglikli olsun aranizda bebegi kolik olan yok mu hic konusu gecmiyor dark ettim bizimki hala cekiyor yavrum

Hasene var canım onun oğlu kolik malesef... Ara ara kız isan ediyor aslında:)

Eki Görüntüle 1022147

Kizlar ben artik ev isi cocuk gelen giden tadilat derken forumu iyice bosladim benim kizim sizinkilerin blasi sayilir 17 kasim da dogdu hatirlarsaniz erken doğum yaptim tüm cabalara ragmen hersey yolunda benim fazla kilolarim disinda :emir_bebek:a

Ay maşallah büyümüş uzun zamandır yoktun canım evet hoşgeldin...

Eki Görüntüle 1022147

Kizlar ben artik ev isi cocuk gelen giden tadilat derken forumu iyice bosladim benim kizim sizinkilerin blasi sayilir 17 kasim da dogdu hatirlarsaniz erken doğum yaptim tüm cabalara ragmen hersey yolunda benim fazla kilolarim disinda :emir_bebek:a

Aman allahım bu ne tatlı kız böylee :KK16::KK16::KK16:Allah nazarlardan korusun canım benim :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Kilolarınıda dert etme 1 yıl içinde eski kilona kavuşursun talım

kızlar benim dikkatimi çekti uzun zamandır lusinca ve mta yok haberiniz varmı nasıllar bebişleri ve kendileri :26:

Son düzenleme:
gunaydn kizlarrr.

artik anladmki bizim yatis v kalkis saatlerimiz iyic belli oldu.
aksam 22.00da yatiyor...sabah 6.30-7.00 arasi kalkiyor. kalkis hep sanciyla...15 dk kivranip kakayi yapiyorrr. hergun bu boyle..son 7-8gundur...yavas yavas dzen oturuyorrr...

gunaydn kizlarrr.

artik anladmki bizim yatis v kalkis saatlerimiz iyic belli oldu.
aksam 22.00da yatiyor...sabah 6.30-7.00 arasi kalkiyor. kalkis hep sanciyla...15 dk kivranip kakayi yapiyorrr. hergun bu boyle..son 7-8gundur...yavas yavas dzen oturuyorrr...

Of öykü'nün de kalkışı hep sancılı:KK66: ıh mıh sesine uyanıyorum dakikalarca uğraşıyor kakayı büyüüük bi gürültüyle yaptı yaptı:) yapamadı yandık :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

herkese huzurlu bir gün diliyorum
dün annemdeydik, farkettim de bebiş hayatımıza girdi gireli tek sosyal aktivitemiz anneme gitmek olmuş :KK53:

:

Canımmmmm datlummm :KK3:
Cok temiz bi kreşe yolla çocuğunu en cok ordan bulaşıyor.
Aral a eski Okulu'ndan bulaşmıştı
İltifat için cok teşekkür ederim canım
Sizlere layık olmaya çalışıyorum :KK52:
Sen nasılsın bebekli yaşama alıştın mı

kuzummm iltifat değill, gerçek gayet fit duruyosun iki çocuklusun sen hayatım... maşallah sana
alıştım desem yalan olur deniz hala bocalıyorum
7/24 bi bağımlılık ve hayat boyu sürcek büyük bi sorumluluk... tatili olmayan molası olmayan bi meslek ama en kutsal görev
karmakarışık... hem yoruyo ama onsuz olmuyo
annelik yarı psikopatlıkmış kafayı biraz sıyırıyosun
içimi döksem neler konuşcam da kafa şişirmiyim
allah onların acısını göstermesin... masum küçücük yavrular
herbiri sağlıklı mutlu olsun inşallah

tugba çok sevindim kalça probleminiz olmamasına. çok şükür...

gülay seni görmek çok güzel tatlım
inşallah kuzucuğun kilo alımı normalleşir
yakışıklı nasıl da pozlar vermiş

ercelf tabiki hatırlıyoruz seni
gel bekleriz biz fırsat buldukça burdayız
birbirimizi yine en iyi birbirimiz anlıyoruz...

mdaa sende hoşgeldin canımm :KK3:

Son düzenleme:
keşke benim bebişin de uyku saatleri otursa
pek belli olmuyo
ama her sabah bizimki de sancıyla uyanıyo, kıvranıyo kuzum

niye babymix le mayalıcan kuzum
gerçi tam olarak nedir bilmiyorum ama koruyucu içerdiği kesin
yani içinde kimyasal bişey, koruyucu, bilmen ne bulunan bişeyle mayalanması onun da aynı içeriğe sahip olması demek çok bi anlamı olmuyo mayalamanın
ama tekrar ediyim çok masum bişey de olabilir bilmiyorum babymix i

etraftan ev mayası bulabilirsen onunla başla canikom
ben de yıllardır kendim mayalıyorum bikaç bitirmiş bulunduk mayalık ayırmadan, allahtan süt aldığım kasap ara ara getiriyo maya da
ama hazır yoğurtla falan mayalamanın hiiiiiiiç bi anlamı yok boşuna iş

dün annemdeydik, farkettim de bebiş hayatımıza girdi gireli tek sosyal aktivitemiz anneme gitmek 3:

Aynen ya bu kadar olur:)) doktorumuzu da unutmamak lazım tabi:) dün iş yerime gittim izin için de dışarıda hayat bayağı hızlı akıyormuş onu hatırladım:)))

iyi düğüm atılmamıştır ya da sıcak banyo yapmışsındır dedi doktor canım,
benim de geç iyileşti dikişlerim ve aynı şekilde arada sızlıyor
gerçekten bizim şansımıza böyle oldu Deniz :KK43:(
arkadaşımın kardeşi 4.200 kilolu tosuncuğumuzu dikişsiz doğurdu maşallah :)) 2. doğumuydu
inşallah ileriki doğumlarımız böyle olur.

Doktor cok önemli.
Aslında söylenecek cokkk şey var ama işte....
Unutmaya çalışmak en iyisi
Ben ztn 3. Cocuğu yapamam ama hamile fln kalırsam
Sezeryan olurum. O travmayı bi daha yaşayamam:KK43:(

dün annemdeydik, farkettim de bebiş hayatımıza girdi gireli tek sosyal aktivitemiz anneme gitmek olmuş :KK53:

kuzummm iltifat değill, gerçek gayet fit duruyosun iki çocuklusun sen hayatım... maşallah sana
alıştım desem yalan olur deniz hala bocalıyorum
7/24 bi bağımlılık ve hayat boyu sürcek büyük bi sorumluluk... tatili olmayan molası olmayan bi meslek ama en kutsal görev
karmakarışık... hem yoruyo ama onsuz olmuyo
annelik yarı psikopatlıkmış kafayı biraz sıyırıyosun
içimi döksem neler konuşcam da kafa şişirmiyim
allah onların acısını göstermesin... masum küçücük yavrular
herbiri sağlıklı mutlu olsun inşallah

tugba çok sevindim kalça probleminiz olmamasına. çok şükür...

gülay seni görmek çok güzel tatlım
inşallah kuzucuğun kilo alımı normalleşir
yakışıklı nasıl da pozlar vermiş

ercelf tabiki hatırlıyoruz seni
gel bekleriz biz fırsat buldukça burdayız
birbirimizi yine en iyi birbirimiz anlıyoruz...

mdaa sende hoşgeldin canımm :KK3:

Canımmm yaaa İnan bnmde konuşmaya dertleşmeye hepiniz gibi ihtiyacım var
İstanbul a geldiğimde buluşma ayarlarsak gelmeni çok isterim.
Evet annelik cok farklı bambaşka bir duygu
Endişe huzur mutluluk sorumluluk herseyı barındırıyor içinde.
Yazın daha rahat edersin bak emin ol. Ama sen ona değil o sana uysun bunu minik minik
Uygulamaya başla.
Aslında hepimizin 2 gunde olsa tatile ihtiyacı var.

Bu arada herkese hayırlı huzurlu cumalar

bizimki de günde 1 kezden 10 keze çıktı :KK43:( sağ ve sol göz, alttan seğiriyor. elmacık kemiği ile birlikte. havalar düzelsin önce göz doktoruna götüreceğim. nörologlar eeg isteyecek hiç boş yere hırpalamak istemiyorum çocuğumu :KK43:( İnşallah güzel haberler alırsınız canım.

ayyy inşAllah bizimkiler de geçer...

canım biz çocuk doktoruna gittik dün.önce göz doktoruna gönderdi.gözde bişey çıkmazsa ve devam ederse beyin doktoruna gidersiniz dedi. göz doktoru bişey yok ama bebeklerde böyle şeyler olabilir daha kasları tam gelişmemiş olduğundan dedi.içimi biraz rahatlattı. ama kontrol edin her zaman dedi.bakalım bende büyümesini beklicem sonuçta bizimki kriz gibibişey değil.hatta elimi o tarafına götürünce yapıyo genelde.neyse bende bebişimi yok yere hırpalamak istemiyorum babası da benim fazla büyüttüğümü iddia ediyo.
bu arada benim bebişim 7700 kg 65cm boyolmuş maşallah tosunuma:):nazar::nazar::nazar::nazar:

Aynen ya bu kadar olur:)) doktorumuzu da unutmamak lazım tabi:) dün iş yerime gittim izin için de dışarıda hayat bayağı hızlı akıyormuş onu hatırladım:)))
:KK9:
ben de o uyurken çıktım kuaföre gittim market, bim falan :KK9: nasıl iyi geldi anlatamam :KK52:
ama akıl hep meşgul
dışarı çıksam da kafamı tam boşaltamıyorum
annemle de oturup vakit geçirmediğim kadar oturduk şuara :KK6: :KK9:

Canımmm yaaa İnan bnmde konuşmaya dertleşmeye hepiniz gibi ihtiyacım var
İstanbul a geldiğimde buluşma ayarlarsak gelmeni çok isterim.
Evet annelik cok farklı bambaşka bir duygu
Endişe huzur mutluluk sorumluluk herseyı barındırıyor içinde.
Yazın daha rahat edersin bak emin ol. Ama sen ona değil o sana uysun bunu minik minik
Uygulamaya başla.
Aslında hepimizin 2 gunde olsa tatile ihtiyacı var.

Bu arada herkese hayırlı huzurlu cumalar

ben de isterim denizcim gerçi bu minik canavarlarla nasıl olur bilmiyorum ama :KK1: çok isterim
ben de arkadaşlarıma derdim, siz onun düzenine değil onu kendi düzeninize alıştırın
hayattan zevklerinizden ödün vermeyin diye....
ne biliyim şimdilik pek bi uygulayamadım gerçi havalar soğuktu arabamız da yok nasıl çıkıcam ki
zaten ilk üç ay keyfi gezmeler için de çok erken
dediğin gibi yaza hatta baharda daha rahat olcas innnşallah
arabasına koyup bi çarşıya çıkıp gelmek te havamızı değiştirir
eşimle biz de dün tatil planları yapıyoruz
pek işin içinden çıkamadık ama bakalım

vet canm ta kndisiyimmmm.:KK52:

ordada aktif rol onuyodum gcn sene..

1. sinif zumresndeydimmmm.

sen??????

tmm bu sene sandim ben ama gecen seneydi o.Zumreyiz yani benimkiker de 2. sinif su an. ucretli ogretmnimiz var su an. ama kimse memnun degil :KK43: sen naaptin iznin devam ediyor mu

X