2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
2sefer yazdığını gördüm o kasık sancını.ben geçen çok ağladım b kere öyle fena kramp girdi doğrulamadım.
sususzluktan olabilir çünkü rahim kasları kendini güçlendirmeye çalışıyor ve bunun için tek ihtiyacı olan şey su ve magnezyum.
Sen bence Dr una muhakkak Danış,doğal şeyler der ama aklın rahat içn ferah olsun ,muayene etsin kafanı kurcalayacağına.
Haber verirsin bize de tatlım.

Ayrıca özel mesaj kutun dolmuş:KK66:mesaj atayım dedi reddetti yoğun insan kutuyu boşalt:KK66:

Arkadaşlar doktordaydık bu akşam kontorulumuz vardı. :KK49: en son gittiğimizden bu yana öyle çok büyümüş ki anlatamam eli kolu bacaği nasılda oynuyodu boyuda 3 cm miş herşeyi iyi dedi doktor bide burda kızlarda olmayan bi çıkıntı var erkek geliyo galiba dedi ama bende yok daha çok erken dr bey kesin değildir o diyorum sonradan değişir cinsiyet falan hiç duymamış gibiyim :KK9::KK9: Çünkü ben 12. Haftadan önce cinsiyet beklemiyodum hiç halada kesin gözüyle bakamıyorum bi sonraki kontrolde emin oluruz Allahın izniyle artık ama o kadar güzel bi duygu ki sanki ilk kez anne oluyorum yahu :KK16: birde doktora kusmaktan bebeğimi iyi besleyememekten korkuyorum besleniyomudur acaba dedim merak etme sen daha 3-4-5 çocuğu bile beslersin diyo verdi gazı yani bana :KK9: ultrason fotoğrafını da paylaşıyorum kızlar nazar değmesin miniğime bakıp bakıp duruyorum Allah isteyen herkese versin bütün hamişlerin bebeğinede sağlık versin inş :nazar: :emir_bebek: :KK49::KK49: Eki Görüntüle 714715

tarihler aynı bebişler aynı 3 cm resimleri bile aynı hattaa :KK1:
bende dün gördümmm :)

Son düzenleme:
Günaydınlar, ben bgn baya erkenciyim sanırım :) kızlar yarın 12+1 oluyorum ve ikili testim var çok korkuyorum inşallah iyi çıkar sonucu, ayrıca bebeğimi en son 1 ay önce görmüştüm o zaman hareket falan etmiyodu daha çok minnaktı :) şimdi siz hareket ediyo falan yazdıkça diyorum benimki de artık oynamaya başlamıştır heralde.. Bana şans dileyin nolur inşallah iyidir bebeğim 1 ay görmeyince de çok doruklarda yaşıyosun acaba bişey olmuşmudur duygusunu :KK43:

2sefer yazdığını gördüm o kasık sancını.ben geçen çok ağladım b kere öyle fena kramp girdi doğrulamadım.
sususzluktan olabilir çünkü rahim kasları kendini güçlendirmeye çalışıyor ve bunun için tek ihtiyacı olan şey su ve magnezyum.
Sen bence Dr una muhakkak Danış,doğal şeyler der ama aklın rahat içn ferah olsun ,muayene etsin kafanı kurcalayacağına.
Haber verirsin bize de tatlım.

Ayrıca özel mesaj kutun dolmuş:KK66:mesaj atayım dedi reddetti yoğun insan kutuyu boşalt:KK66:

Özel mesaj kutumu boşalttım.:KK16:

Dediğin gibi bende dogrulamamıştım. Dün akşam olmadı. Doktoruma sorucam. ama taa randevum 15 haziran da:2:

Ve bu arada kızlar, benim gece 2 den beri karnım taş gibi. Çok rahatsız oluyorum hemde hiç olmadıgım kadar. Gaz sancısı sanki.

Neler önerirsiniz ?:26:

Gunaydınnnnnn kızlar
Bugün kocam geliyor Allah'a çok şükür

Bu arada herkesin 19 Mayıs gençlik ve spor Bayramı'nı kutluyorum.
Umarım tüm vatanımda coşkuyla kutlanır bu anlamlı gunümüz

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Kızlar ben oğlumun doğumuna yakın yani binimi gün önce fln kuvvete su doldurup giriodum
Rahatlamak için. Ztn her akşam yürüyüş yapıyordum.
Dr um normal dogum için muhakkak önermişti.
Kasıklarıma ağrı saplanınca bırakıodum yürüyüşü
Ama kuvvet te ılık su cok iyi üstelik son günlerde kesinlikle cinsel ilişki diyorummmm
4 saatte doğurdum
Tecrubeyle sabit yani. :KK34:

4saat superr:) canım sen bize taktik ver. Düzenli yürüyüşe ne zaman başladın, başka spor yaptın mı? Ben haftaya dr.a sorcam tmm derse platese başlıycam. Ben de normal olsun isterim ama ağrı eşiğim çok düşük nasıl dayanırım bilmem.

Kızlar Bi arkadaş video paylaşmış bursa şimdi izledim bittiğinde gözümden şıpır şıpır yaşlar geliyordu mutlaka izleyin suda doğum ama bişeyi gözükmüyor kadının. Eşiyle birlikte. Çok duygusal. Benim kocam hayatta yanıma girmez benden tırsak:)

4saat superr:) canım sen bize taktik ver. Düzenli yürüyüşe ne zaman başladın, başka spor yaptın mı? Ben haftaya dr.a sorcam tmm derse platese başlıycam. Ben de normal olsun isterim ama ağrı eşiğim çok düşük nasıl dayanırım bilmem.

Ben oğlumda bu kdr bulantı çekmedim yani hemen gecti ve geçer geçmez de hareketli hayatıma geri döndüm.
Öyleki sürekli geziyorduk evde misafir agirliyordum hiç oturmuyodum ama iş anlamında değil genelde gezmek tozmak
Son ay yürüyüşe başladım eşimle buradaki yürüyüş parkuruna gidiyorduk yazdı ztn her akşam azda olsa yürüdüm
Kuvete su doldurup içinde rahatlamak cok işe yaradı.

Ağrı eşiği demişsin cnm kimse bnm kadar korkamazdı heralde doğumdan
Bırak doğurmayı ben parmağının ucundan kan bile aldıramayan bi insanımdır.
Serum taktırırken bile kocamın elini tutup yüzümü omuzuna gömem biriyim
Ben dogurduysam herkes doğurur :)))
Ama dogum kolay bişey değil sadece strse girmemek o anda yanında güvendiğin birinin olması çok önemli
Ben buna cok inanıyorum ..!

Özel mesaj kutumu boşalttım.:KK16:

Dediğin gibi bende dogrulamamıştım. Dün akşam olmadı. Doktoruma sorucam. ama taa randevum 15 haziran da:2:

Ve bu arada kızlar, benim gece 2 den beri karnım taş gibi. Çok rahatsız oluyorum hemde hiç olmadıgım kadar. Gaz sancısı sanki.

Neler önerirsiniz ?:26:

Benim de karnım akşama kadar taş gibi oluyor.duş alıyorum çok iyi geliyor arkadaşım.

Günaydınlar, ben bgn baya erkenciyim sanırım :) kızlar yarın 12+1 oluyorum ve ikili testim var çok korkuyorum inşallah iyi çıkar sonucu, ayrıca bebeğimi en son 1 ay önce görmüştüm o zaman hareket falan etmiyodu daha çok minnaktı :) şimdi siz hareket ediyo falan yazdıkça diyorum benimki de artık oynamaya başlamıştır heralde.. Bana şans dileyin nolur inşallah iyidir bebeğim 1 ay görmeyince de çok doruklarda yaşıyosun acaba bişey olmuşmudur duygusunu :KK43:

Aynı duyguları yaşıyoruz canım.bende tedirginlik.öyle kalbi durmuş falan korkusu yok da merak ediyorum işte.
İyi haberlerle gel inş.sonuç15günde falan çıkıyormuş zaten

Ben oğlumda bu kdr bulantı çekmedim yani hemen gecti ve geçer geçmez de hareketli hayatıma geri döndüm.
Öyleki sürekli geziyorduk evde misafir agirliyordum hiç oturmuyodum ama iş anlamında değil genelde gezmek tozmak
Son ay yürüyüşe başladım eşimle buradaki yürüyüş parkuruna gidiyorduk yazdı ztn her akşam azda olsa yürüdüm
Kuvete su doldurup içinde rahatlamak cok işe yaradı.

Ağrı eşiği demişsin cnm kimse bnm kadar korkamazdı heralde doğumdan
Bırak doğurmayı ben parmağının ucundan kan bile aldıramayan bi insanımdır.
Serum taktırırken bile kocamın elini tutup yüzümü omuzuna gömem biriyim
Ben dogurduysam herkes doğurur :)))
Ama dogum kolay bişey değil sadece strse girmemek o anda yanında güvendiğin birinin olması çok önemli
Ben buna cok inanıyorum ..!

daha çok erken ama düşündükçe ürpermiyor değilim:) dediğin gibi hareket önemli. Ben de en kısa zamanda spora başlıyorum:) ebru şallının hamile platesi dvdsini sipariş edicem ama kararsızım önce hoca eşliğinde mi yapsam

günaydın kızlar.iyi pazarlar:KK16:
cinsiyetler belli olmaya başlamış maşallah:nazar:
ben de oyumu kullanmak istiyorum artııkkk:KK6:

arkadaşım normal dogum yaptı. 1 saatte dogurdu. Maşallahhh:KK16:

Allah ım bizlerede böyle kolay dogum nasip et.

X