2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
düşünme kötü şeyler. her şey olacağına varıyor, düşünüp de strese girersen içindeki minik bulgur tanesi de strese girer. iyi düşünelim, iyi şeyler olsun. sağ salim bebeklerimize kavuşmayı diliyorum.

ewet canım dua edip sesizce beklemek gerek sunun surasında doktorla randevuma 2 gun kaldı. amin canım sağlıkla inşallah

KALBİNE GÖRE VERSİN ALLAH.çok güzel bir şey.bende istiyorum ama dedim ya azıcık erken gibi geldi bana kızımla rasında 32 ay olacak tam üç bile değil.bir de tayin işimiz var bu bakımdan temmuzu koymuştum kafama.gerçi tiroid değerlerim yüksekti dr belki engeller demişti endokrine gittiğimde ama tiroid hastalarının hiç bir belirtiside yok bende ne kilo ne metabolizma yavaşlığı bu yüzden kalmış olabilirim merak ediyorum ya ay bir an evvel öğrensem.erken gebelik testlerine baktım ama yanılma çok olmuş

KALBİNE GÖRE VERSİN ALLAH.çok güzel bir şey.bende istiyorum ama dedim ya azıcık erken gibi geldi bana kızımla rasında 32 ay olacak tam üç bile değil.bir de tayin işimiz var bu bakımdan temmuzu koymuştum kafama.gerçi tiroid değerlerim yüksekti dr belki engeller demişti endokrine gittiğimde ama tiroid hastalarının hiç bir belirtiside yok bende ne kilo ne metabolizma yavaşlığı bu yüzden kalmış olabilirim merak ediyorum ya ay bir an evvel öğrensem.erken gebelik testlerine baktım ama yanılma çok olmuş

sağol canım amin. valla benim 3. ayımdı bu ay. ilk ay tutmayınca doktora gttım kontrollerimi yaptırdm prolaktın cıktı bende de hiç belirti yoktu sans eseri öğrenmiş olduk ilaç kullandım bu ay. bebeğim geldi ilaçın bir zararı olmaz demişti doktorum hemnde hamıle kaldım. hesap kitapla olmuyor bu işler bende sandım kı denyınce hemen olacak. Allahım hepimizn gönlüne göre versin sağlıklı evlalar nasip etsin.

benim de kızımla arası 2.5 yaş olacak :KK34: tsh yüksekse ihmal etme, gebelikle beraber daha da yükselir, ilaç kullanman gerekebilir. ben de haşimato hastasıyım ve ilk iş endokrine gittim. ilaç dozumun doğru ayarlanması lazım çünkü. tiroid değerleri çok önemli gebelikte.

benim de kızımla arası 2.5 yaş olacak :KK34: tsh yüksekse ihmal etme, gebelikle beraber daha da yükselir, ilaç kullanman gerekebilir. ben de haşimato hastasıyım ve ilk iş endokrine gittim. ilaç dozumun doğru ayarlanması lazım çünkü. tiroid değerleri çok önemli gebelikte.

annemde de var haşimato.bende adayıyım dr levotiron kullandırıyor anneme.bana gebeliğe engel olabilir demişti ama ben ceket atsan kalıyorum:)o yuzden endişeliyim gerçi olursa da üzülmem ama çalışıyorum daha birine bakamadan diğeri.eşim bir de ikiz olsun diyor.

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 01-12-2013

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla
Anne adyımız:KK49:YaşKaçıncı bebişŞehirSAT:21:BDT:emir_bebek:Cinsiyetimiz:KK12::KK55:
Seldu201.12.2013
Sedase201.12.2013
Obbi301.12.2013

Canım benim yaş 27
sat 24 şubat
şehir ankara

Merhaba arkadaşlar. Bugün hamile olduğumu öğrendim. Kızım haziranda 3 yasini dolduruyor. O dogdugundan beri hic korunmamistik yas aralığı cok yakin olsun istemiştik ama zamanı simdiymis diyorum. Şükürler olsun. Inşaallah hayırlısı ile tamamina ersin gebeliklerimiz.

Bu arada kendimi tanitayim. 28 yasinda 4 yillik evli 3 yasinda bir kizi olan ingilizce ogretmeniyim. Son adet tarihim 22 Şubat. Aralık ayinin başında yeni misafirimizi agirlamayi umuyoruz.

Kizlar bende geldim :) hepimizin bebisi hayirli olur insallah, ben 11 aylik evliyim yasim 26 son sat 27 subat :))

hoşgeldiniz hayırlı olsun . Allah saağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Cok saol agresifmelekm :) hafta ici bikac gebelik testi yapmistim evde ama silik cikiyordu 2. Cizgi baya silik ama esime gosterdim son yaptigimi daga gecti benimle :) ama dun kan testi yaptirdim orda cikti pazarteside bi doktora gorunucem, sende hamilemisin yoksa suan bekliyormusun

Cok saol agresifmelekm :) hafta ici bikac gebelik testi yapmistim evde ama silik cikiyordu 2. Cizgi baya silik ama esime gosterdim son yaptigimi daga gecti benimle :) ama dun kan testi yaptirdim orda cikti pazarteside bi doktora gorunucem, sende hamilemisin yoksa suan bekliyormusun

canım ben de erkenden silik bir testle öğrendim geçen hafta sonu erken mi yumurtlama oldu ne? ama inanamadım tabi arka arkaya 4 gün test yaptım evde gittikçe koyulaştı adetın 27. gününde kan testi yaptırdım 1000 çıktı cumartesi doktora gideicem adet düzenim 28/29 dur yani dün olmam gerekirdi olsaydım :) değer de de bir anormallik var bakalım çözücez doktora gidince senin kaç değer?

Hadi hayirli olsum insallah saglikla kucagina alirsin benim adet duzenim degisken aslinda 28 ile 32 arasi gecen ay 28 di.. Senin degerin yuksekmis benim 219.86 benimki dusuk bi deger mi acaba ?.

Hadi hayirli olsum insallah saglikla kucagina alirsin benim adet duzenim degisken aslinda 28 ile 32 arasi gecen ay 28 di.. Senin degerin yuksekmis benim 219.86 benimki dusuk bi deger mi acaba ?.

hayır çok iyi bir değer canım genel olarak hep bu değerleri duydum ben benımkınde bir anormallık mi var diye düşünüyorum (Allah korusun)ondan sabırsızım yarın sorucam öğrenıcem aklımdakı soruları B-hcg nin 10 un üzerinde olması hamilelik olarak algılanıyormuş zaten.

Korkma canim hic birseyi yoktur insallah, baktimda netten yuksek deger cogul gebeliklerde gorunuyormus ve yuksek degerlerle
ilgili problem yok kalbini rahat tut sen stres yapma.. Hangi ildensin sen ben istanbul daha hastane bulamadim, sen nereye gidiceksin

Korkma canim hic birseyi yoktur insallah, baktimda netten yuksek deger cogul gebeliklerde gorunuyormus ve yuksek degerlerle
ilgili problem yok kalbini rahat tut sen stres yapma.. Hangi ildensin sen ben istanbul daha hastane bulamadim, sen nereye gidiceksin

sağol canım inşallah öyledir. çogul gebelik deniyor genelde hadi bakalım hayırlsı. ben balıkesirdeyım. doktorumda belli bebiş hazırlıklarına başladığımdan beri aynı jınekologa gidiyorum. çok da hastane yok burda 2 devlet 4 tane de özel hastane var sanırım özle hastanelerden birine gidicem tahlil işleri için de .eğer ekonomık olark çok bir külfet getirmzse bana tabii. sende bir an önce araştır. tavsiye al birilerinden ben doğum yapmış arkadaşlarımın tavsiyesine uyup doktora karar verdim 3 aydır da ona gittim.

yeni anne adaylarımıza hayırlı uğurlu olsun diyorum.allah tamamına erdirsin.
ilk sayfadaki listeye göre bilgilerinizi yazarsanız sizide ekleyebilirim.

teşekkürler sağoln. ben yarın doktora gidicem şimdilik kalsın. bakalım yarın ne olacak sonra inşallah adım listeye alınır. bol bol paylaşımlarda bulunurum .teşekkürler.

X