2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
ben hep yüzüstü dönüp yatıyorum geceleri nasıl engellicez bunuu:KK14:

Tabiki bacak arasina yastik koyarak yatacazzz...bende hep yuzustu yatarim uyuyamiyorum yoksa...hamileuken bu yatisi ozlemistim encokkk...en azindan kizlarr son aylar serinlige soguga rastliyor. ya agustos anasi olsaydikkkk vaaay hslimize...gerci aramizda olanlar vardir brlki...ben ayni zamanda nisan annesyim o da rahatti..

Kızlar iyi geceler! 2 gün oldu doğru dürüst giremedim nete.

Umarım iyisiniz..

dün implant yaptırdığım bir dişimin vidası çıkarılıp ölçüsü alındı. anestezi yapamadığı için doktor etimi oydu resmen. dün tüm gün diş ağrısı çektim :KK43:(

Umarım sizin dişlerde problem yok; zira diş enfeksiyonları çok tehlikeli hamilelikte. O yüzden hamilelik öncesi dişimi çektirir çektirmez o vidayı çaktırdım çeneme:) iyi m yaptım kötü mü yaptım göreceğim valla :)

geçen gün tüy ve sivilce probleminden bahsettik bayaa. Hem kontrole gittim, hem de doktoruma sırtımı gösterdim. tam ur gibi olmuş inanmayacaksınız..alkollü bir sıvı verdi, sırtını sil dedi..ama üzülmeyin normalmiş..

yalnız iştahım kötü son zamanlarda, hiç doğru düzgün beslenemiyorum, vücudum sanki ayağıma beton dökülmüş gibi enerjisiz..

siz nasıl besleniyorsunuz?? umarım iyisiniz..

gobus buyuyunce ister istemes donup yatamıcaksın :KK1:

ben yatamıyorum mesela hilbar cıslıyor karnım hemen :) ama sanırım bir de o dolu işkembenin üstüne yatınca sıkışıyor çocuk..ne yapayım hemen toparlanıyor, karnıma yastıkla bariyer yapıyorum.

ben yatamıyorum mesela hilbar cıslıyor karnım hemen :) ama sanırım bir de o dolu işkembenin üstüne yatınca sıkışıyor çocuk..ne yapayım hemen toparlanıyor, karnıma yastıkla bariyer yapıyorum.

benım ılk ay baya gazdanmı ne gobusum cıkdıı sonra fısss ındıı :KK1: suan hıc hamıle gıbı durmuyorum bı an once cıksın ıstıyorum gobusum kocamn olsun gun sayalım ıstıyorum valla sabırsızlanıyorum ben cınsıyetıde gecdım ben dogurmak ıstıyorum hemen cocuklarıma kavusmak ıstıyorum ... :nazar:

benım ılk ay baya gazdanmı ne gobusum cıkdıı sonra fısss ındıı :KK1: suan hıc hamıle gıbı durmuyorum bı an once cıksın ıstıyorum gobusum kocamn olsun gun sayalım ıstıyorum valla sabırsızlanıyorum ben cınsıyetıde gecdım ben dogurmak ıstıyorum hemen cocuklarıma kavusmak ıstıyorum ... :nazar:

ilahi hilbar, geberdim valla gülmekten :)

Kizlar benim de kusmalarim devam ediyor her sabah. Bugun karnımın sol yanı kasiklarima doğru sancı giriyor ara ara oluyor normal midir

selam kızlar nasılsınız ... benım kusmalarım durdu sadece arada mıgde bulantılarım var yıyebılıyorum artık şukur valla gobusumde yavas yavas cıkmaya basladı ama hala bana hamile denilcek kadar bi forma sahip olamadım korkuyorum bu gıdısle hıc hamıle gıbı gozukmeden dogurcam dıye:KK9: ama sanırım bu aydan sonra durduramıcaz gobuslerı :21:

hamile cicileri giymek istiyorum,varsın durmasın :))

ayyy bende aldım şu hamile tişörtlerinden iki tane her dolabı açtığımda elim onlara gidiyo giymek istiyorum sonradan da diyorum aman deli olma kızım bu küçücük göbeğine giyipte kendine güldürcen mi diye.. :KK1::KK1: :21: offf benim kızımda da karnım 5,5 aydan sonra belli olmuştu. Bi de iç karnım genişmiş sözde 9 aylıkken bile çok fazlada karnım yoktu, çatlağımda karnımda olmadı bi tek o yüzden. diğer yerler harita oldu ama orası ayrı :KK4::KK19::KK37:

Kizlar benim de kusmalarim devam ediyor her sabah. Bugun karnımın sol yanı kasiklarima doğru sancı giriyor ara ara oluyor normal midir

Canım benimde kusmalarımda azalma oldu en azından günde ikiye indi diyebilirim :KK14: bulantılarında şiddeti eskisi gibi değil. 2 hafta daha çekicem en fazla diye avutuyorum kendimi. O kasık ağrısı bende de oluyo ara ara bazen korkmuyo değilim bende sağ tarafımda benimde sürekli. Ama yinede ben korkulcak kadar ciddi bişey olduğunu sanmıyorum. İyi düşünelim iyi olsun şekerim :KK49:

Gunaydin kizlar :)
Hafta sonu giremedm cuma gunu gittik minik melegimizi. Gormeye :)
Kipir kipirdi masallah :) kesemiz falan duzgunmus gelisimi normalmis
Yuksek ihtimal kiz olcak dedi :) ben demistim diyom esime kiz hissediyodum diye :) oda saglikli olsun yeter baska bisi istemiyom ben diyo ama gonlunden azcikta olsa erkek geciyodu biliyorum :KK66:

Gunaydınnnnnn güzel tatlı espirili telaşlı Aralık anneleriiiiiii :21:
Ben gece geç yatmama rağmen yine uyandım sabahın köründe. :KK37:

Üzümcümmm maşallah ne güzel hbrler le dönmüşsün Dr dan..
Kız geliyor hee hemen isim alalım :KK52:

Gunaydin kizlar nasilsiniz gorusmeyeli? Cuma dr a gittim kontrole ve ense kslinlig i olan bebekte kalinlik azalmis:) nasil olmus ne ben ne dr anladik yine de beni baska bi uzmana yonlendirdi. Fikir almak iyidir diye inanin cok mutlu oldum kabus gibi bi hafta gecirmistimm. Buarada 12 haftayi tamamladik 3 aylik hamileyimmm:))
Karnim sanirim gazdan aksamlari cok sisiyo ve geceleri uyumakta zorluk cekiyorum. Bulantilarim neredeyse hic kalmadi. Dun temizlik yaptik kocacimla cok yoruldum zaten 1 gun tatil o da kotu gecti anlicaniz:KK43:(
Kendinize ii bakin... bu arada haftaya bebislerimin cinsiyetlerini ogrenmek icin gidicez cok heyecanliyimmm:)))))

Sevgili hamiş arkadaşlarımh hepinize enerjik bulantısız sorunsuz günler diliyorum ben bugün biraz iyi gibiyim camlarım çok pis hep yağmur lekesi silsemmi acaba dinlene dinlene yaparım nedersiniz bugüne kadar çoook halsizlik yaşadım yavaş yavaş geçiyor çok seviniyorum

Günaydın kızlar .. Cumartesi günü doktora gittim ... herşey yolunda çok şükür .. doktor kıza benziyor ama %10-15 yanılma payı var dedi :) bir kız da benden geliyor hayırlısı bakalım :)

kızlarr çoğalıyor hayırlı olsun oğluş haberi alamadık pek. bakalım bir kaç haftaya çoğu kişinin cinsiyetleri belli olur. sağlıklı olsunlar da başka ne isteriz.
umarım herkes iyidir. ben gezmelre gittim haftasonu istifra ede ede geçti ama olsun değişiklik oldu eve bir geldim herrtaraf toz içinde artık yavaştan temizliğe girişicem halıları yıkamacıya göndericem camlarımı koltuklarımı sildiricem perdelerimi yıkarım . yazlıklar yerleşecek çoook iş var ama mutfağa hiç giremıyorum o kalsın neyse sonra bakıcaz . hala yemek yemeye başlayamadım kızlar hep aperatif yağsız soğansız şeyler yiyorum döört gözle bekliyorum sofraya oturacağım günleri.

HEPİNİZE GÜZEL MUTLU HABERLİ BİR GÜN DİLERİM

kızlarr çoğalıyor hayırlı olsun oğluş haberi alamadık pek. bakalım bir kaç haftaya çoğu kişinin cinsiyetleri belli olur. sağlıklı olsunlar da başka ne isteriz.
umarım herkes iyidir. ben gezmelre gittim haftasonu istifra ede ede geçti ama olsun değişiklik oldu eve bir geldim herrtaraf toz içinde artık yavaştan temizliğe girişicem halıları yıkamacıya göndericem camlarımı koltuklarımı sildiricem perdelerimi yıkarım . yazlıklar yerleşecek çoook iş var ama mutfağa hiç giremıyorum o kalsın neyse sonra bakıcaz . hala yemek yemeye başlayamadım kızlar hep aperatif yağsız soğansız şeyler yiyorum döört gözle bekliyorum sofraya oturacağım günleri.
AH OO TEMİZLİĞİ HİÇÇ SORMAAA.EW ALDI BAŞINI GDİO.BENDE GÖNDERCEM HALILARI MUTFAK DOLAPLARI İNECEK.PERDELER..NELER NELER....BİDE BU KADAR SIKINTININ ARASINDA AÖF ÇALIMAYA ÇALIŞIYORUM MEZUN OLUCAM GEÇERSEM DU EDİN.SINAV HAFTASONU.

Günaydın kızlar .. Cumartesi günü doktora gittim ... herşey yolunda çok şükür .. doktor kıza benziyor ama %10-15 yanılma payı var dedi :) bir kız da benden geliyor hayırlısı bakalım :)

hahahah ayy kızlarrr ne çok kukulu doğuran var bu sene..:KK52: pipileri goremicez bu gidişle :):KK37:
Allah hepsine sağlık uzun omur versin..:nazar::nazar::nazar:
bizede 12. hafta da kız abenziyor denildi ama ben hala muallaktayım bakalım ne olcak .. 2 hafta sonra sureklı devam ettıgım dr uma gıdıcem..

X