2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Ah canım bizzat görümcemin yanında da söyledi is yapmasın diye kaynamama da dedi ben hastanede yatarken ama huylu huyundan vazgeçmiyo İşte bi de dün eltisine özlem yatıyor kanamasi vardiya bahar yapıyor işi diyor bakar misin ya allah korusun eğer bebeğime birşey olsun dünyayı dar ederm bunlara valla....

Kv min bacisi da bana diyor ki yatma sakınma çok sakinan göze çöp batar diyor millete saka geliyor galiba ya sanki ben keyfimden yatıyorm
Şimdi bebeğe hiç dikkat etmesinler sonra iş isim koymaya gelince benim ismim olsun desinler.
Sen olmasan o işleri kim yapacaktı acaba

Aslında gelicekler misafirler,sonra da onlar oturacak sen oturacaksın,arada da kusura bakmayın sancım var acıktıysanız mutfakta bişeyler hazırlayın fln:KK1:
Ben yaparım walla bu aralar gelen olsa ama k.validem yapar yemekleri fln yine misafir ağırlanmış olur yani:KK53:

ayy inanmıyorum aysunnn o yazıyı yazdıktan 1 dk onra karşı komşum hacı teyze geldı oturdu
şimdi gitttiii :)))

bu arada oğlum için odasına aldığımız mobılyalar geldı ama kurulumu 2-3 hafta sonra yanı boya bıtınce olucak antrede duruyorlar suan kendılerı :))

:2:
Kızzz Özlemmm şu insanların işini gücünü yapıpta beni delirtme...
Rol demi yapamıyorsun bacım yaa,kalkıp otururken yada durupdururken ayyyy,oyyy diye tut kasığını sonrada gir odana yat
şu anda kimse sana bişey diyemez çünkü zaten hastanede yattın ve biliyorlar..O salak görümcen yapsın bırak işi gücü,yeri gelirse de
idare edeceksiniz,yoksa erken doğarsa 3 ay hastanede yatarım o zaman sizin için daha kötü olur dersin..

Bana da kimse gelmiyor ya şu ara,doğuma 15 gün kala fln gelirler yine beni çıldırtmakk için...
Ezgi de doğuma gittiğim gün geldi hatta,eşimin kuzenleri...
Hiç unutmuyorum o sancıyla yaptığım karnıyarık,mercimek çorbası ve pilav,salata ve ayranı:KK19:

aynen öyle tatlım:KK19:
Evlendiğim ilk zamanlar kimse gelmedi doğru dürüst. İlk 2 yıl. Geçen sene tez yazmam gerekiyordu, geleceğiz diye arayan arayana. Tez savunmam bittiği gibi hamile kaldım, yine millet bize gelme derdinde. Bir de gün derdimiz var, eşimin arkadaşlarıyla ayda bir kadınlı erkekli toplanıyoruz. Sıra bize gelince çıldırıyordum çünkü hepsinin ikişer tane minik çocuğu var. Bu sene ben güne katılamayacağımı söyledim. 25 kişi ağarlayacak gücüm yok. Çocuklara da bakmıyorlar.
Sen de iyi sesini çıkarmadan ağırlamışsın sancınla.

arkadaşlar bebeğim şu an 570gram
sizce kötü bi durummu?? 25 haftalık gebeyim bu arada

özel msgda da yazdım ben 16 ağustosta gittim 22+2 dim bebeğim 500 gramdı doktor haftasına göre iyi olduğunu söyledi,şimdi de olsa olsa seninkinin civarıdır sıkıntılı bir durum olsa doktorun mutlaka uyarırdı,açıkçası tombik olsaydı daha çok korkardım sanırım ileride benim şeker hastalığı çıkma ihtimalim yüksek olurdu çünkü.
gelişimi normalse ,dr da normal görüyorsa telaşlanacak bir durum yoktur herhalde :KK49::KK49: allah başka dert vermesin takma kafana ya :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

ayy inanmıyorum aysunnn o yazıyı yazdıktan 1 dk onra karşı komşum hacı teyze geldı oturdu
şimdi gitttiii :)))

bu arada oğlum için odasına aldığımız mobılyalar geldı ama kurulumu 2-3 hafta sonra yanı boya bıtınce olucak antrede duruyorlar suan kendılerı :))
Güle güle kullansın yakışıklı:) resimleri var mı canım?

Ah canım bizzat görümcemin yanında da söyledi is yapmasın diye kaynamama da dedi ben hastanede yatarken ama huylu huyundan vazgeçmiyo İşte bi de dün eltisine özlem yatıyor kanamasi vardiya bahar yapıyor işi diyor bakar misin ya allah korusun eğer bebeğime birşey olsun dünyayı dar ederm bunlara valla....

Kv min bacisi da bana diyor ki yatma sakınma çok sakinan göze çöp batar diyor millete saka geliyor galiba ya sanki ben keyfimden yatıyorm

ayyy tam dayaklık bu senınkıler yaaaa
su evden bı tasınnn göbek atcammm heee ozlem :)

Şimdi bebeğe hiç dikkat etmesinler sonra iş isim koymaya gelince benim ismim olsun desinler.
Sen olmasan o işleri kim yapacaktı acaba

çocuk benim hayat benim yatmam gerekiyor ki yatıyorum,batarsa bana batar sanane :KK4::KK4::KK4: ifrit oluyorum şöyle insanlara ya bazen kendimi tutuyorum birşey demiyorum ama çoğunlukla pat diye lafı söyleyiveriyorum :KK36::KK36:

Kızzz Özlemmm şu insanların işini gücünü yapıpta beni delirtme...
Rol demi yapamıyorsun bacım yaa,kalkıp otururken yada durupdururken ayyyy,oyyy diye tut kasığını sonrada gir odana yat
şu anda kimse sana bişey diyemez çünkü zaten hastanede yattın ve biliyorlar..O salak görümcen yapsın bırak işi gücü,yeri gelirse de
idare edeceksiniz,yoksa erken doğarsa 3 ay hastanede yatarım o zaman sizin için daha kötü olur dersin..

Allah görüyor kızlar ne diyim illa ki o görümcem de bi gün hamile kalacak o zaman görürüm artık umrumda değil ne dedikleri yorulumnca gelip yatıyorum bebeğimden önemli değiller alsınlar bakalım günahimi ahimi yanlarına kalmaz elbet yarın kızım doğunca da başıma babaanne hala kesilecekler de ona sinir oluyorum inşallah kızım bunlara değil sadece anne babasına benzer

Güle güle kullansın yakışıklı:) resimleri var mı canım?

yok kutulu hepsi kurulunca odasından cekerım resımlerı
ama dolabı aralın odasına koyalım dıyoruz aralın dolabı kucuk geliyor artık
onu kardeşine kuralım dıyoruz..
aral ıstemıooo ben dolabımı sevıyorum dıoo :/

kızlar incir reçeli nasıl yapılıyorrr 500 gr kadr var bende incir
ondan yapıcam şimdi
ilk kez denicem. suya koydum bakalım netten tariflere bakıyorum şuan

özel msgda da yazdım ben 16 ağustosta gittim 22+2 dim bebeğim 500 gramdı doktor haftasına göre iyi olduğunu söyledi,şimdi de olsa olsa seninkinin civarıdır sıkıntılı bir durum olsa doktorun mutlaka uyarırdı,açıkçası tombik olsaydı daha çok korkardım sanırım ileride benim şeker hastalığı çıkma ihtimalim yüksek olurdu çünkü.
gelişimi normalse ,dr da normal görüyorsa telaşlanacak bir durum yoktur herhalde :KK49::KK49: allah başka dert vermesin takma kafana ya :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

inşallah arkadaşım :) doktorum 14 gün bi gerilik olduğunu söyledi :KK43: endişelendim bende

X