2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kızlar ya benim ağzımdaki iğrenç tat gitmiyor Bide her gece bu saatte uyanıyorum Uyumak istiyorum ama midem bi acayip ekşiyo bulanıyo ama kayıp haberleri duyunca yinede şükür diyorum en azından sağlıklı ki vücutta böyle tepki veriyor Bebeğini kaybeden arkadaşımıza da Allah'tan sabır diliyorum umarım en kısa zamanda yeni sağlıklı bebeğine kavuşurAllah kimseye evlat acısı yaşatmasın.Ben ilk hamileliğimde çok pimpirikliydim kitaptan internetten hep araştırırdım bebek hareketlerini Hergün kontrol ederdim eşimde hep cok abarttığımı söylerdi kızımız doğdu ve kucağına alınca bana ilk söylediği şey seni şimdi anlıyorum neden bu kadar korktuğunu tedirgin olduğunu sen içinde onu hep hissettin ben ise yeni anlıyorum kaybetme korkusunu demişti yine çenem düştü hadi size mutlu güzel rüyalar hepiniz inşallah uykunuzda bebişlerinizi görürsünüz:))

Günaydın kızlar. Sürekli takip ediyordum ama yaZamıyodum. Dün 2li test yaptırmaya gittim ultrason iyi çıktı kan tahlili 5 gün sonra. İnşallah ii çıkar. Gitmişler cinsiyet belli mi bir tahminde bulunsanız dedim ısrarlarıma dayanamadı doktor bir çıkıntı var gibi dedi. Hiç farketmez diyodum önceleri ama içten içe kız istiyormuşuz bir oğlum var zaten kısmette 2.si gelecek. Herhalde değişmez cinsiyet artık:) neyse sağlıklı sıhhatini olsun inş.

Kızlar ya benim ağzımdaki iğrenç tat gitmiyor Bide her gece bu saatte uyanıyorum Uyumak istiyorum ama midem bi acayip ekşiyo bulanıyo ama kayıp haberleri duyunca yinede şükür diyorum en azından sağlıklı ki vücutta böyle tepki veriyor Bebeğini kaybeden arkadaşımıza da Allah'tan sabır diliyorum umarım en kısa zamanda yeni sağlıklı bebeğine kavuşurAllah kimseye evlat acısı yaşatmasın.Ben ilk hamileliğimde çok pimpirikliydim kitaptan internetten hep araştırırdım bebek hareketlerini Hergün kontrol ederdim eşimde hep cok abarttığımı söylerdi kızımız doğdu ve kucağına alınca bana ilk söylediği şey seni şimdi anlıyorum neden bu kadar korktuğunu tedirgin olduğunu sen içinde onu hep hissettin ben ise yeni anlıyorum kaybetme korkusunu demişti yine çenem düştü hadi size mutlu güzel rüyalar hepiniz inşallah uykunuzda bebişlerinizi görürsünüz:))

Ayniiiisi bendede var..ozellikle sekerli bisey yiyeyim az sonra agzim cok aci oluyor...midem geceleri kaziniypr.aclik olarak degil ama sanki biseyle kaziyorlar gibi.
dun ilk defa yatarlen agzima aci su geldi mideden. buda demek oluyor ki hamilelik reflusu tekrar basliyor bende.

rennie gaviskon mide suruplari iyi gelir. dr a sikintini anlatirsan muhtemelen bu ikisinden birini verir.

Inan ki hiç rahat edemiyorum ben ya. Bütün çarşı ayağının altında bile olsa insan gazi paşayı çakmak caddesini turgut özalı özlüyor :KK43:
Neyseki yakında gidecem annemlere adanaya memleket gibisi yok.

Hemen moralini bozma ya sende söylüyorsun son aylara kadar devam ederse erken doğuma sebep olurmuş. Bende de kasıkta çok fazla ağrı var geçecek inşallah. Allaha emanetiz canım. Bize düşen elimizden geldiğince dinlenmek..

Evettt adanayi bendw ozledimmm.antepteyim simdi yapacak hic bisey bulunmuyor..insanlarr garip garip direkli birbirini suzuyor..

adananin rahatligini ozledim..ben demesem esim diyo bazen hadi bu hafta adanaya gidelim doye o da srviyor..

günaydın hanımlar nasılsınız bakalım...ben cinsiyeti hala öğrenmedim çok merak ediyorum ya..bide çok ağrım oluyo benim karnımın alt kısmında ya geceleri zor uyuyorum:KK43: farklı doktora gidicem bu defa o bilir umarım...

Bebegimin kalp atışı durmuş:'( ense kalınlığı 6 mm çıktı.kromozom bozukluğundan olmuş.yarın kürtaj olacam. Allah kimseye evlat acisi vermesin.

canım çok üzüldüm;(
Rabbim yardımcın olsun kabullenmek zor ama hayırlısı böyleymiş
onun bu dünyada yiyecek ekmeği yokmuş demekki
Allahım sana en kısa zamanda çok sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
mübarek cuma günü Rabbim dualarını kabul etsin inşallah canım

bebeğini kaybeden arkadaşıma Allahtan bu mübarek günde sabır diliyorum bi dahad artık kayıp haberleri duymayalım inş Rabbim bebeklerimizi bizlere bağışlasın sağlıklı sıhhatli kucağımıza alalım.

uzun zamandır yazamadım iyisinizdir inş 24 ünde benimde kontrolüm var o kadar heyecanlıyımki gün sayıyorum insan böyle kayıp haberlerinden sonra daha bi ürkek oluyo Rabbim yardımcımız olsun yanımızda olsun herşeyin en hayırlısını nasip etsin bol bol dua edelim bugün hep birlikte...

allah sabir versin umarim en kisa surede sagligina kavusursun ve yeniden saglikli bir bebegin mutlulugunu yasarsin. ne yazikki cok yasaniyor bu kayiplar sebebi her neyse artik daha cok. allah tum yavrulari ve annelerini korusun karnimizdaki bebekleri hayirli ve saglikli kilsin

Günaydın arkadaşlar Cumanız mübarek olsun.

Redsonic

Rabbim sabır ve sağlık versin canım. diyecek birşey bulamıyorum çok üzgünüm. Uzun zamandır giremiyordum bu haberi görünce şok oldum.

Kızlar günaydın;
Galiba aranızda benim gibi sancı çeken çok var
Dr bana da aynı şeyi söyledi ilerde erken doğum riski var dinlenmen lazım diye.
E bunu önleyici bir şey yok mu ya bu kasılmaları krampları giderici.
Sonuçta kramplardan dolayı sancıyoruz.
9ay böyle büyük riskli bekleyerek nasıl devamlı yatacağız anlamadım ki dünden beri çok kafama takıldı eşime de belli etmiyorum.
Ona bir şey deyince hemen büyütüyorsun oluyor
Acayip ağrıyo sancılı sancılı poff=((

Kızlar günaydın;
Galiba aranızda benim gibi sancı çeken çok var
Dr bana da aynı şeyi söyledi ilerde erken doğum riski var dinlenmen lazım diye.
E bunu önleyici bir şey yok mu ya bu kasılmaları krampları giderici.
Sonuçta kramplardan dolayı sancıyoruz.
9ay böyle büyük riskli bekleyerek nasıl devamlı yatacağız anlamadım ki dünden beri çok kafama takıldı eşime de belli etmiyorum.
Ona bir şey deyince hemen büyütüyorsun oluyor
Acayip ağrıyo sancılı sancılı poff=((

canım benimde belim çok ağrıyor. sağ tarafım sanki kopacak. özellikle ayakta kalınca. ağrı kalçama doğru oluyor. henüz şişkin bir karnımız falan da yok. öyle ağırlıktan olacağını da sanmıorum. ama neyin nesi pek anlamadım. her gün yeni bişey vuku buluyor :)

bu arada benim mide bulantılarım dün bugün daha iyi gibi. zaten hep akşamları daha kötü oluyordum. ama birkaç akşamdır çıkarmadım. inşallah azalmaya başlamıştır artık. senin ve diğer bulantısı olan arkadaşların da biran önce geçer inş.

Redsonic
Allah sana sabır ve sağlık versin canım.

kızlar ikili test sonucumu aldım.bir sıkıntı yok çok şükür.daha önce beta hcg değerine göre cinsiyet tahminleri yapılmıştı sayfada ama bulamıyorum.benimki 47,3 çıkmış.cinsiyet ne olabilir sizce:)

kızlar ikili test sonucumu aldım.bir sıkıntı yok çok şükür.daha önce beta hcg değerine göre cinsiyet tahminleri yapılmıştı sayfada ama bulamıyorum.benimki 47,3 çıkmış.cinsiyet ne olabilir sizce:)

Canım bildiğim kadarıyla 50' den düşükse erkek, yüksekse kız.. Doktorun bir tahminde bulunmadı mı ?

Merhaba aralık anneleri.. bende uzun süredir yazamıyordum. yeni fırsatım oldu.2gün önce dr gittim ve cinsiyetini öğrendim dr %70 erkek dedi.geçmişi okuyamadığım için soruyorum cinsiyeti belli olan varmı ?

Bebegimin kalp atışı durmuş:'( ense kalınlığı 6 mm çıktı.kromozom bozukluğundan olmuş.yarın kürtaj olacam. Allah kimseye evlat acisi vermesin.

aahh içim cız ettii artık böyle haberler duymayalım... canımmm Allah sabır versin en kısa zamnda çok sağlıklı bir evlat nasip etsin sanaa.

X