2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
kızlar bu daralmalarımın sebebi dün gece saat 11de kalbimin sıkışmasıyla ortaya çıktı.birden otururken kalbim sıkıştı nefesim kesildi.hemen kadındoğumcumun olduğu hastaneye acile gittik.ekg çekildi taşikardi var dediler.nabzı çok yüksek dediler.hamile olduğu için burda bişey yapamayız özel sonuçta daha teşekküllü hastaneye gidin dediler.siyami ersek var kalp hastanesi oraya gittik ama ben ölüyorum kalbim fırlıcak gibi atıyo ağrısından inlettim heryeri.ordada ekg çekildi taşikardi var ama bişey yapamayız hamile dediler.ölüyodum resmen.doktorumu aradım dedim böyle böyle geç hastaneye geliyorum ben dedi.geldi serum takıldı geçti hafifledi normale döndüm.bebekle hiç alakalı bişey yokmuş stresten oluyomuş panik atak varmış vs vs...eve geldik.sabah dünkü kadar olmasada yine ağrım vardı yarına randevu aldım gidip adam gbi muayene olucam.iyi değilim yani.neden oldu bilmiyorum hiçbişey önceden böyle bi rahatsızlık bişey yoktu.. :KK43:
canım çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin.çok zor bi süreç gerçekten ama ne garip ki her şeye razıyız.:KK16:

kalp atışlarını da duyduk Allahın izniyle. 5 mm olmuş bile bebeğim. Allah isteyen herkese versin çok özel bir duygu...

ne büyük mutluluk deyilmi.anne olacağını hissetmek bile ayrı bir duygu.:KK16:

4-5 gibi mi! hmmm ben 7de eşimi yolculayıp içiyorum. euthyrox 150 den 3gün tam, 4gün yarım içmeye başladım. her gün yarım az ve hergün tam fazla geldiği için böyle içmemi söyledi dr. sen nekadar içiyorsun canım?
hepimizi allahım hastalıklardan korusun

hoş geldin canım, allahım bu bebeğini sana bağışlasın sağlıkla kucağına al inşallah...

evet canım birkaç saat geçsin üzerinden dedi ama ben de çalışıyorum hergün zaten 6.30 da kalkıyorum uykumu bölmem çok zor olacak tekrar uyuyamam ama mecbur içeceğim. çok suyla içme mide bulantısı yapabilir dedi. ben euthyrox 50 mg'dan her sabah 1 tane içeceğim canım, kilona göre 50 lik yeter dedi artık bakalım 1 ay sonra ne değişecek

kızlar bu daralmalarımın sebebi dün gece saat 11de kalbimin sıkışmasıyla ortaya çıktı.birden otururken kalbim sıkıştı nefesim kesildi.hemen kadındoğumcumun olduğu hastaneye acile gittik.ekg çekildi taşikardi var dediler.nabzı çok yüksek dediler.hamile olduğu için burda bişey yapamayız özel sonuçta daha teşekküllü hastaneye gidin dediler.siyami ersek var kalp hastanesi oraya gittik ama ben ölüyorum kalbim fırlıcak gibi atıyo ağrısından inlettim heryeri.ordada ekg çekildi taşikardi var ama bişey yapamayız hamile dediler.ölüyodum resmen.doktorumu aradım dedim böyle böyle geç hastaneye geliyorum ben dedi.geldi serum takıldı geçti hafifledi normale döndüm.bebekle hiç alakalı bişey yokmuş stresten oluyomuş panik atak varmış vs vs...eve geldik.sabah dünkü kadar olmasada yine ağrım vardı yarına randevu aldım gidip adam gbi muayene olucam.iyi değilim yani.neden oldu bilmiyorum hiçbişey önceden böyle bi rahatsızlık bişey yoktu.. :KK43:

Canım çok çok geçmiş olsun.Stres yapmamaya çalış. Bende de ara ara kalp çarpıntısı gibi bişey oluyo ama çok hafif yarın doktora gittiğimde sorcam bakalım.

merhabalar
masallah daha cok basta olmalarına ragmen aralık anneleri gayet aktif galiba...:KK9:
bende 2013 aralık annesi adayıyım ins. bi ugrayayım dedim buralara.
yaklasık 7 ay oncede 2012 eylül annesiydim ama. kızımm sadece iki gün yasayıp melek oldu.simdi yeniden hamile olmak cok farklı.hamd ve sukur rabbıme...
kızım normal dogum icin beklenırken 40. haftasında kakasını yutup,cigerleri bunu aspire edemedigi icin ıkı gunluk hayta mücadelesini kaybetmisti. bakalım simdi ne olucaz. rabbımın verdigi hayır

Canım başın sağolsun.Çok zor bişey yaşamışsın. İnşallah bu bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.

kızlar genel olarak hepinizden bişey rica edebilir miyim? burda endişelerimizi, tecrübelerimizi paylaşıyoruz ve bu beni çok mutlu ediyor ama bazen arada eskiden kalma ve su an buraya yazınca kimseye bir faydası olmayacak kötü hikayeleri lütfen paylaşmayalım. "bebeğimi şöyle böyle kaybetmiştim" türü yazılar bu başlıkta olmamalı diye düşünüyorum. zira ilk 3 ay hepimiz için yok kalp atışı, yok kese büyümesi vs oldukça stresli zamanlar. şahsen beni paranoyaklaştırmaktan başka bir işe yaramıyor bunları okumak.

merhabalar
masallah daha cok basta olmalarına ragmen aralık anneleri gayet aktif galiba...:KK9:
bende 2013 aralık annesi adayıyım ins. bi ugrayayım dedim buralara.
yaklasık 7 ay oncede 2012 eylül annesiydim ama. kızımm sadece iki gün yasayıp melek oldu.simdi yeniden hamile olmak cok farklı.hamd ve sukur rabbıme...
kızım normal dogum icin beklenırken 40. haftasında kakasını yutup,cigerleri bunu aspire edemedigi icin ıkı gunluk hayta mücadelesini kaybetmisti. bakalım simdi ne olucaz. rabbımın verdigi hayır

Aramıza hoşgeldin :)
Cok büyük bir acı yaşamışsın Allah bir daha yaşatmasın
Rabbim bebeğine sağlıkla kavuşmanı nasip eylesin :nazar:
İniallah hersey gönlünce olur

Canım inşallah duyarsın. içini ferah tut. ben 7+2 de duymadım. geç döllenme galiba yarın doktora gidcem. inşallah hepimiz duyarız.

Allah guzel haberlerle dönmeni nasip etsin canım, inş Allah gümbür gümbür duyarsın bizede moral olursun.
Geç döllenmemi bilmiyorum inan planlı bir gebelik degildi, adetim geçtikten 3 gun sonra beta hcg 172 cıkmıstı. Hakkımızda hayırlısı

Gögüslerim deki hassasiyetin devam ediyor olması bana biraz moral veriyor

canım anne adayları merhaba,
ben kendimi aralık 2013 anne aday adayı sanıyordum ama değilmişim.. bugün aniden hiçbir ağrım sızım yokken hafif bir kanamam oldu ve doktora gittiim.. doktor 10 gün önce ultrasonda bebeğin kesesini görümüştü ama henüz bebeği göremiyorum demişti.. bugün ancak alltan muayenede keseyi gördü ve kese seni son gördüğümden bu yana sağlıksız olarak gelişmiş.. muhtemelen düşecek am düşmezse 1 hafta sonra kürtajla alıcaz dedi...

Başka bir doktora daha gitmeli miyim bilmiyorum.. ama karnım aynı adet olmuşum gibi ağrıyor... ilk gebeliğimdi, o yüzden kabul etmem zor oldu ama nasipten öteye yol yok.. Allah bütün anne adaylarının yardımcısı olsun... tüm dualarım sizinle...

Kızlar bugün çok kötüydüm.bulantı mahvetti.boğazımdan devamlı kan geliyor. Başım çok ağrıyo öğürmekten.minoset içsem ne olur.dr U aramak istemiyorum bunun için.bilemedim:KK43:(

ben kendimi aralık 2013 anne aday adayı sanıyordum ama değilmişim.. bugün aniden hiçbir ağrım sızım yokken hafif bir kanamam oldu ve doktora gittiim.. doktor 10 gün önce ultrasonda bebeğin kesesini görümüştü ama henüz bebeği göremiyorum demişti.. bugün ancak alltan muayenede keseyi gördü ve kese seni son gördüğümden bu yana sağlıksız olarak gelişmiş.. muhtemelen düşecek am düşmezse 1 hafta sonra kürtajla alıcaz dedi...

Başka bir doktora daha gitmeli miyim bilmiyorum.. ama karnım aynı adet olmuşum gibi ağrıyor... ilk gebeliğimdi, o yüzden kabul etmem zor oldu ama nasipten öteye yol yok.. Allah bütün anne adaylarının yardımcısı olsun... tüm dualarım sizinle...

Canım benim dualarımız seninle.senin sağlığın artık daha önemli.eğer bu bebeğinden ayrılmak zorunda kalırsan inşallah Allah en kısa zamanda sana yenisini verir.haberlerinin bekliyoruz

6+4 te kalp atıslarımızı göremedik, kızlar hepinizden dua rica ediyorum

Allah yardımcın olsun tatlım. Bende geç duydum kalp atışlarını.inşallah gönlündeki gibi olur. Hakkımızda ne hayırlısında o olsun . İyi haberlerini bekliyoruz senin de

İnşallah bulabilirsiniz bak bir kaç link buldum internetten de sipariş edebilirsin. Linkleri gönderiyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/yiyecek-icecek/&gclid=CJyLqaOI7rYCFUhZ3godQyQA6Q&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0]MUDURNU KIZILCIK TARHANA 800 GR GittiGidiyor'da 30073497[/url]

Kızılcık Tarhana 500 Gr - Bolu Yöresel Ürünler - Anabolu - Bolu - Yöresel Ürünler - Doğal Memleket Ürünleri | Yoreseltatlarimiz.com

Her ikisinin de güvenilir olduğunu düşünüyorum Bolu'da üretildikleri için. Geçmiş olsun şimdiden.

Ne kadar düşüncelisin çok memnun oldum canım ya. Eczacı ablam hamile bilekleri almış bana gönderecek:KK66:demokraside çareler tükenmiyor.iyi gelirse size de haber veririm hemen

cnm çok çok geçmiş olsun öncelikle ama hemen ümitsizliğe kapılma bi doktora daha görün bence benimde öğrendikten üç gün sonra kanamam oldu.doktora gittim keseyi görmedi bu haftada görmemiz lazımdı ektopik gebelik bu dedi üç gün hastanede serumlarla ve bir sürü bilinmezlikle kaldım.nasıl dua ettim nasıl ağladım bir ben bir allah bilir benimde ilk bebeğim altı aydır bekliyorduk son gün kesin dış gebelik ya ilaçla düşürcez yada bekliycez kendiliğinden düşcek beklersek ameliyat gerekebilir dedi dünyam başıma yıkıldı.o telaşla başka bi doktora gittim tavsiye üzerine ve keseyi gördü çok sağlıklı dedi geç döllenme dedi nasıl ağladım anlatamam sarıldım doktora resmen ağrılar bendede oluyor hemde dayanılmaz ama sabret ve bence bi doktora daha görün allah sesini duymayıda nasip eder inşallah :)

cnm çok çok geçmiş olsun öncelikle ama hemen ümitsizliğe kapılma bi doktora daha görün bence benimde öğrendikten üç gün sonra kanamam oldu.doktora gittim keseyi görmedi bu haftada görmemiz lazımdı ektopik gebelik bu dedi üç gün hastanede serumlarla ve bir sürü bilinmezlikle kaldım.nasıl dua ettim nasıl ağladım bir ben bir allah bilir benimde ilk bebeğim altı aydır bekliyorduk son gün kesin dış gebelik ya ilaçla düşürcez yada bekliycez kendiliğinden düşcek beklersek ameliyat gerekebilir dedi dünyam başıma yıkıldı.o telaşla başka bi doktora gittim tavsiye üzerine ve keseyi gördü çok sağlıklı dedi geç döllenme dedi nasıl ağladım anlatamam sarıldım doktora resmen ağrılar bendede oluyor hemde dayanılmaz ama sabret ve bence bi doktora daha görün allah sesini duymayıda nasip eder inşallah :)

hatta ve hatta sol overimdeki kistimi kese sandı.4 hafta 6 günlük kese sol overinde bile dedi gerisini sen düşün :KK43:

Ben reglym 1 gün gecikince yaptırmıştım, 1120 çıkmıştı. Biraz yüksek çoğul olmasından şüphe ediliyor henüz kontrole gitmedim 6 mayısta gideceğim inşallah.
Seninki kaçıncı gün değeri?
benimde değerim de 1 gün geçince çıkan sonuç .benim randevum da 6 mayısta bekliyorum.Hayırlısı olur inş.İl gebeliğimde de regl 1 gün geçince yapmıştım o zaman hcg değerim düşüktü.şuanda bekliyorum büyük bir sabırla inş.kese ve kalp atışları görünür.herkes yavrusunu kucağına sağlıklı bir şekilde alır.

X