2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kızlar perşembe cuma okullar tatilmi

evet tatil benim oğlum da sınava girecek allah hepsinin yar ve yardımcısı olsun :26:
yavrum ne zamandır odasından çıkamıyor kafasını kaldıramıyor testlerden mahvoldu kuzum :KK43:
kızlar sizde dua edin olur mu rabbim emeklerini boşa çıkarmasın istediği liseyi kazansın hepsinin gönlüne göre versin

hastaneleriniz doğumda yanınıza birinin girmesine izin veriyomu kızlaar?normal yada sezeryan farketmez:44:

evet tatil benim oğlum da sınava girecek allah hepsinin yar ve yardımcısı olsun :26:
yavrum ne zamandır odasından çıkamıyor kafasını kaldıramıyor testlerden mahvoldu kuzum :KK43:
kızlar sizde dua edin olur mu rabbim emeklerini boşa çıkarmasın istediği liseyi kazansın hepsinin gönlüne göre versin

imş kazanır canımmm Allah emeklerini boşa çıkarmasın başarılar şimdiden :)
bide o sınavdayken doğururmuşsun :KK52:

hastaneleriniz doğumda yanınıza birinin girmesine izin veriyomu kızlaar?normal yada sezeryan farketmez:44:
Canım normal doğumda veriliyor ama seZeryanda genel aneZtezide verilmiyor diye biliyorum
İnş başarılı birşekilde sınavını geçer

Teşekürler sağolun annem gelecek iyi okuldu torunu okutuyor çünkü

hahahah:KK9::KK9:
sen çok yorma kendini kuzum valla bak belli olmaz bu işler:KK9:

ayy sorma geceleri olan kasılmalar baya tedirgin ediyor
aralığın başında ameliyat günü için konuşucaz o zamana kadar bari dayansa diyorum ama hayırlısı neyse o olsun tabi
biz gününü doldursun diye bekliyoruz ama belkide daha öncesi hayırlı bilemiyoruz tabi
bir taraftan da doğum yapanları okudukça heycanlanıyorum amannnn gelirsede olur ne olcak diyorum :KK1:

Canım normal doğumda veriliyor ama seZeryanda genel aneZtezide verilmiyor diye biliyorum

sezeryan olursa spinalde verirmi acaba benim hastane soriyim gittiğimde :))

ayy sorma geceleri olan kasılmalar baya tedirgin ediyor
aralığın başında ameliyat günü için konuşucaz o zamana kadar bari dayansa diyorum ama hayırlısı neyse o olsun tabi
biz gününü doldursun diye bekliyoruz ama belkide daha öncesi hayırlı bilemiyoruz tabi
bir taraftan da doğum yapanları okudukça heycanlanıyorum amannnn gelirsede olur ne olcak diyorum :KK1:

bende görüp heyecanlanıyorum sabırsızlanıyorumm bilinmezlik çok yorucu bide:26:
şu çatı muayenesimi ne zırvaysa onu yapsında nolcağını biliyim bende ya uuuf:26:

amin sağol allah razı olsun...
gizem benim doktorumda eşin isterse girebilir dedi epidural olursa tabi
ama eşim kesinlikle yanaşmıyor ilkinde de denedi ama yapamadı bir arkadaşı girmiş doğuma ama çıktığında adam çok kötüymüş kendine gelememiş
normal doğumda belki mantıklı ama sezeryan olunca insanın sevdiğinin kesildiğini görme ihtimali bile kötü diyor
onca otopsiye falan girmiş ama yinede ben yapamam dedi
perdenin arkasında duracaksın görmeyeceksin elimi tutarsın diyorum bi ihtimal görürüm ben diyor
ilk doğumumda sancım başladığında garibim uyuyordu ben epeyce sıklaşana kadar uyandırmamıştım :KK1:
sonra kaldırdım hadi hayatım hastaneye gidelim dedim sadece :KK53: adam kendini öyle bir panik oldu ki yataktan düştü üstünü değiştirirken pantolon yerine şort giydi :KK1: sizinde gece yarısı olursa hazırlıklı olun eşler çok telaşlanıyor ama çokkk tatlıydı ben gülmekten doğurcam sanmıştım :KK52::KK52::KK52:

sezeryan olursa spinalde verirmi acaba benim hastane soriyim gittiğimde :))

bende görüp heyecanlanıyorum sabırsızlanıyorumm bilinmezlik çok yorucu bide:26:
şu çatı muayenesimi ne zırvaysa onu yapsında nolcağını biliyim bende ya uuuf:26:

inşallah cnm rabbim gönlüne göre versin
sen hazırsın evin hazır eylülcüğün keyfine kaldı herşey :KK34:

amin sağol allah razı olsun...
gizem benim doktorumda eşin isterse girebilir dedi epidural olursa tabi
ama eşim kesinlikle yanaşmıyor ilkinde de denedi ama yapamadı bir arkadaşı girmiş doğuma ama çıktığında adam çok kötüymüş kendine gelememiş
normal doğumda belki mantıklı ama sezeryan olunca insanın sevdiğinin kesildiğini görme ihtimali bile kötü diyor
onca otopsiye falan girmiş ama yinede ben yapamam dedi
perdenin arkasında duracaksın görmeyeceksin elimi tutarsın diyorum bi ihtimal görürüm ben diyor
ilk doğumumda sancım başladığında garibim uyuyordu ben epeyce sıklaşana kadar uyandırmamıştım :KK1:
sonra kaldırdım hadi hayatım hastaneye gidelim dedim sadece :KK53: adam kendini öyle bir panik oldu ki yataktan düştü üstünü değiştirirken pantolon yerine şort giydi :KK1: sizinde gece yarısı olursa hazırlıklı olun eşler çok telaşlanıyor ama çokkk tatlıydı ben gülmekten doğurcam sanmıştım :KK52::KK52::KK52:

ben zaten eşimi istemiyorumki bayılır kalır o kesin ayy bide onla uğraşırlar:KK9:
fotoğrafçıyla anlaşmıştık ama şimdi ben vazgeçtim hastane yeterince masraflı zaten diye.arkadaşım giricek izin verirlerse:))

MERHABA kızlar uzun zamandır takip ediyorum sizleri ama ARANIZA yeni katıldım yeni yazmak kısmet oldu bnde sizler gibi aralık annesiyim allhım hayırlısıyla kucamızı almayı nasip etsin işlh

Kızlarrrrrrrr
Gülayın (hevuk) suyu gelmişşşşş
Şuan hastanedeler. Şimdi suni sancı takılıyor once normal dogumu deneyeceklermiş
Dualarımızı esirgemeyelim. Bebişi biraz küçük
İnşallah tahmini kilosundan cok daha kilosu yüksek doğar Ali mizzz
Allah bi avazda kurtarsın...:KK43:

:KK52::KK52::KK52:
:KK14::KK14::KK14::14
DUYGU FIRTINASI YAŞIYORUM ŞU AN DENİZ
ZATEN HASTAYIM NEFES ALAMIYOM:KK43:(
BOĞAZIM DÜĞÜMLENDİ BİR ANDA KENDİ SUYUM GELMİŞ GİBİ HEYCAN YAPTIM:KK1:
DOĞUMUNA DA VARDI DAHA YA HİÇ BELLİ OLMUYOR BU İŞLER VALLA
ALLAH BİR AVAZDA KURTARSIN EVET:KK54:

SANA NOLDU BACIM
SENDE Mİ DOĞURCAN YOKSA
AZCIK OTUR TOTONUN ÜSTÜNE HİÇ DURASIN YOK DENİZZZ:KK20:
Rabbim arkadaslarima hayirlisiyla yavrularini kucagina almayi nasip et ya Rabbim . :21:

Dogumdan 8 gun sonra ben cok mu gobegim acaba 75 kilo oldum 82 iydim dogumda

İYİSİN İYİİİ:KK23:

Eki Görüntüle 872297 :KK14:

Kızlar selam benim nişanım geldi hastaneye gidiyoruz dua edin ...

AMANNN YA RABBİİİİİ:KK52::KK52:
HAFTA BAŞI SİYE Mİ BU EKŞIINNN
ÇOOKK DUYGULANDIM BEN YAAA
HAYIRLISI OLSUN KUZUM HABERLERİNİ BEKLİYORUZ:KK54:

Bugün eşimle 6. evlilik yıldönümümüz, fakat supriz bişi hazırlayacak gucum kuvvetim yok.. Bakalım kendisi bişiler düşünecek mi?

NİCE MUTLU SENELERE CANIM:nazar:
SEVDİĞİ YEMEĞİ YAPIP SOFRAYA BİRAZ DAHA ÖZEN GÖSTEREBİLİRSİN
YADA UFAK BİR PASTA ALIP YEMEKTEN SONRA SÜRPRİZ YAP
BAŞKA NAPICAKSINKİ ŞI HALİNLE ZATEN
BENİMKİDE 3 ARALIK BEBEK GELİRSE O GÜN ÇOK GÜZEL SÜPRİZ OLUR İKİMİZEDE:KK1:

Çamaşırları attımm yıkanıyor
3 tane cam sildim birinin dışı kaldı
Valla öyle tutuştum ki bi hışımla giriştim eve
Sancı aralarında yapıyorum
Yağmurda var ama olsunntemiz cama yağsın

KIZZZ,CAMLA HALIYLA BOZDUN SENDE CANOOOOO:KK4:
YAĞMURDA YAĞIYOR BİDE DELİİİİ:KK52:
BEN YAPSAM AYNISINI KIZARSIN BİDE:63:

Kızlar perşembe cuma okullar tatilmi

EVET BEN TATİL DİYE BİLİYORUM ÖZGECM

canım benim çok teşekkür ederim..
biran önce sağlığına kavuşman dileğiyle.. dualarımdasın.:
Çok teşekkür ederim Esracığım....
papatyaaa ay inanmıyorum çok çok geçmiş olsun.. okuyunca kafamda dank etti, sanırım benim yaşadığımda yüz felci, senin yazdıklarını okur okumaz nörolojiden randevu aldım. ama çarşambaya bulabildim sanırım bu akşam özele gidecez. bende kbb'ye gitmiştim ama anlamamışlardı.kulağımdaki çınlama ve ağrı devam ediyor ve iki gündür sağ gözüm tam kapanmamaya başladı, iki gözümü birden açıp kapatırken biri daha yavaş kapanıyor daha hızlı açılıyor.
ne zaman yaşadın yeni mi geçiriyorsun
sakın bekkletme bak sakın .ben sana özelden numaramı yaziim işstersenn tüm takibi anlatayım çok araştırdım.
şu an seyirmele r başladı mesela can sıkıcı bir durum ama bebeğe zararı yokmuş.kontrolden yeni geldim kuzum.
Canım çok ama çok geçmiş olsun allahım daha beterinden koruaun senin durumunda olan birş vardı doğumdan sonra geçmişti inş seninde öyle olacak kardeşim inşallah
Canım arkadaşım benim
Allah razı olsun.
İnşallah geçer özge...Ya geçmese de bebeğime zarraı olmasın yeter ben böyle felçli de yaşarım gerçekten...
Kızlar selam benim nişanım geldi hastaneye gidiyoruz dua edin ...
ayyyy Allahım şaka gibi>=)) hiç bu günler gelmeyecek gibi geliyordu teker teker geliyormuş demek=)
Rabbim yardımcın olsun iyi haberlerini bekliyoruz tatlı8m....
Sonunda ismi bulmamızla beraber şekerlerimizi de dün annemle yapıp bitirdik ama sırtım koptu resmen...bakalım beğenecek misiniz?
Ya annene hayranım yaaa...harikasınız bayıldım tek kelimeyle söylenev-cek başka söz yok kuzum...
susuyoruz süslerin konuşuyor zaten ne kadar zarif ne kadar şık...
bunlar da bitti, fikir olur diye eklemek istedim
bu kapı süsünü de annemin komşusu hazırlamış bizim için sağolsun çok mutlu oldum ama benim vardı keçeden yaptım biliyosunuz
yine de çeşit görmek isteyenler için fikir olur diye asıp çektim]
esselaaaaaaa....
ne kladar şık olmuş ya.kapı süsünde öyle ben normalde tül sevmem ama senin kapı süsüne çok yakışmışş..
teppsine ayrıca bayoldım...bende aynen böyle tek bi kurdela bağlıcam tepsime o kadar...
Kızlar merhaba.
İnci gerçekten seni merake diyordum nerde bu kız yazmıyor ne zamandır diyer
kötü de düşünmek istemedim
neyse ki çok önemli bir şey değil yaaaa.artık kuveze girsede sorun değil ki annesi o 8 ayı atlattı düşünsene....

Son düzenleme:
Lusnica doguma gitmiş maşallah sübhanallah
Allah kolay dogum yaşatsın

Tuğba senin ruya tv de pek bi dandikmiş yaa hemen söyle bnm kanalı da çeksin
Koparırım anteninizi valla :)))
ay nişanı geldikten sonra çabuk olmuş açılması heee?
hadi bakalım Allah kolaylık versin

dandik canım hava bulutlu ya net eçkmiyo:KK9:

koparamazsın ki koparamazsınkiiii bikerem:KK53:
aynı şeye benzedi gidin kendi kapınızın önünde oynayın yoksa patlatırım topunuzu :KK9::KK9::KK9:
bilmiyorum canım valla bana haber vermediler gizem hanım sistem değişti diye:KK52:

bizim evde balkon yok zaten içerde kurutuyorum çamaşırlıkta:KK37:

karşı apartmana gidip bi biskrem versek 5 dk yıkansak olarmı deriz:KK9:
benim planım şu ;
eşim zaten sabah 8 akşam 10 yok tekim hep :KK37:
gündüz su gelirse hemen ararım gelir o arada ben duş alır saçımı düzleştirir makyaj falan yaparım evi toplarım beklemeden hasteneye:KK1: ama nişan gelirse sancıyı evde çekebilirimm.sıklaştığında eşime haber veririm.su önemli çünkü evde beklenmez su gelirse:26:
banada haber vermediler ama senin benden daha çok haberin oluyo diye sana sorum dedim :KK9:
öyle aksilikler yaşatmasın Mevla çok sinirli olurum heee :KK1:
ya ben tek suya girmeye korkarım ben nasıl bi doğum planı hazırlasam acaba:26:
e baksana lusnica nın nişanı gelmişti gülaydan önce girmiş doğuma valla bu işler su nişan beklemiyor anam :KK31:

valla benim hastane izin vermiyor bildiğim kadarıyla...

istemiyorum hiç kimseyi gizo sorma gereği bile duymadım doktora...
Hatta kimseye haber vermeden sessizce gidip doğurup,sonrada ben doğurdum diyesim var:KK37:

merhaba kızlar uzun zamandır takip ediyorum sizleri ama aranıza yeni katıldım yeni yazmak kısmet oldu bnde sizler gibi aralık annesiyim allhım hayırlısıyla kucamızı almayı nasip etsin işlh

hoşgeldin canım..
Biraz geç geldin ama doğumlar başladı:KK1:

Niye tatilmiş okullar
Ana okullrıda tatil mi

Aysun düzenli kasılmam var.
Sileyimde doguma gidersem temiz olsun dedim
Bugün yemek yapmıcam. Kv yapar
Ara ara müthiş saplanıyor. Kalıyorum yerimde o an

X