2013 Nisan Ayında Tedaviye Başlayacaklaar...

kızlar nisanda tedaviye başlayacak baya bi arkadaş varmış :) herkes yaşadıklarını ve deneyimlerini paylaşsın lütfen her deneyim bize bilgi veriyor ve dualarımızı esirgemeyelim.. Bide herkes kaç yaşında ben mesela 31 yaşındayım hep erken anne olmak istedim ama nasip değilmiş ne yapalım :KK43:(

gerçektende baya arkadaş varmış o zaman mayısta alıcağımız sonuçlar bol bol bereketli olur bende 33 yaşındayım 3. Denememi umuttta deneyeceğim .2.denemem kimyasal kebelikle sonuçlandı bu sefer olumlu olur

Bende Nisan bası başlıyorum 2. Denemem ilk bahceci umutta yaptırmıştım ikinci denemem gurgan klinik.. Suan dogum kontrole başladım insallah olumlu olur

İlk kez deniycem tüp bi aşılamam var negatif kızlar ekstra vitamin bişey içiyo musun ben multivitamin folikasit arısütü polen içiyorum 4 kilo aldım :KK43:

Benim ilk tedavimde embriyolar iyi gitmedi.. Aralık sonumdan beri kullandığım seyler dong quaı, colastrum , dhea, evening pri., balık yağı hapı, folikasit, coraspirine ayrıca hayıt suyu iciyorum umarım fayda görürüm

herkeze selamlar kızlar bende bu ay adetimle başlıcam tedaviye sanırım nisanı bulacak 31 yaşındayım bursa jinemedde yaptırıcam
inşallah tutar ilk denemem olucak nşallah uğraştırmaz bizi
herkesin tedavisi hayırlıı olsun bebişlerimize hep birlikte kavuşuruz RABBİMİN izniyle

İlk kez deniycem tüp bi aşılamam var negatif kızlar ekstra vitamin bişey içiyo musun ben multivitamin folikasit arısütü polen içiyorum 4 kilo aldım :KK43:
selam canım ben vitamin hakkında doktoruma bişey sormadım oda bahsetmedi ama tüp bebek tedavisinden önce başlanıyomuş ve gerekliymiş
sen nasıl kullanıyosun hangi markaları kullanıyosun

Selam :)ben balparmak aldım arı sütü polen propolisi biraz daha pahalı ama en azından içinde ne olduğuna daha bi güveniyorum, aktarlarda bi sürümarka var ama. One a day for women ve folikasit Demir ve b12 yi gyno diye bi marka kullanıyorum.eşime keçiboynuzu pekmezi aldım bugün. Reglimin 2. Günü çörekotu ballı bi karışım okudum ama başlamadan önce doktora sormak istiyorum çünkü sürekli şişiyorum sanki :26:

bende varim.yasim 37 ve 4 cü denemem olacak.nisan gibi.memoriali düsünüyorum sisli. özlemoya bir sorum olacak umuttaki denemen neyle nasil sonuclandi bende düsaündüm bir ara orayi.sevgiler

merhaba bende nisan ayinda baslicam amerikan hastanesinde hayirli olsun herkeze. bu arada istanbul amerikan hastanesi hakkinda fikri olan varmi? 3 kere antalyada denedik sonuc alamadik arastirdiigim kadariyla iyi bir hastane diye dusundum. kolay gelsin simdiden

canım merhaba, orada fiyatlar nasıl?
bir de amerikan'a nasıl karar verdin? merak ettim de sormak istedim.

Son düzenleme:
kızlarrr ben de nisan ayında doktorumuz da uygun görürse 2. aşılamayla yola devam edicemmm inş...14 şubatta ilk aşılamamı oldum...28 şubatta 25.03 kan testi sonucuyla hamiş olduğumu öğrendim ...iki gün sonra tekrarlanan testte değerim 10.31 e düştü ve bebeğimi kaybettim...bir ay ara verdik ve nisan da tekrar denemeye karar verdik...RABBİMİN iziniyle hakkımızda hayırlısı olsun inş...

canım geçmiş olsun. ama bu da olumlu bir şey sonuçta demek olabiliyormuş aşılama ile de.
sizde problem neydi ?

bende varim.yasim 37 ve 4 cü denemem olacak.nisan gibi.memoriali düsünüyorum sisli. özlemoya bir sorum olacak umuttaki denemen neyle nasil sonuclandi bende düsaündüm bir ara orayi.sevgiler

Bizim embriyolar iyi gitmedi 17 yumurtam toplanmıştı sonuc 5. Güne 1 embriyom kaldı Oda iyi degildi yani Merkez'den yana şikayetim yok .. Hatta bizden sonra arkadasım yaptırdı oglu oldu adı umut çok tatlı..
Ben aslında çok kararsız kaldım merkez konusunda hatta degistirmekle hata mı yapıyorum diye zaman zaman düşünüyorum umarım sonuc olumlu olur
Senin ilk üç deneme nerde oldu?

Selam :)ben balparmak aldım arı sütü polen propolisi biraz daha pahalı ama en azından içinde ne olduğuna daha bi güveniyorum, aktarlarda bi sürümarka var ama. One a day for women ve folikasit Demir ve b12 yi gyno diye bi marka kullanıyorum.eşime keçiboynuzu pekmezi aldım bugün. Reglimin 2. Günü çörekotu ballı bi karışım okudum ama başlamadan önce doktora sormak istiyorum çünkü sürekli şişiyorum sanki :26:
bende polen kullanıcam çörekotlu karışımıda duydum açıkçası bende yapmayı düşündüm çok fayda gören var baya araştırdım benim sorunum yumurta azlığı çünki
yarın öbür gün adt olucam sanırım tedaviye başlıcaz bi aksilik çıkmassa
canım sende bu ay başlıyosun dimi
hadi inşallah hayırlısı bismillah deyip başlıcaz ALLAH yardımcımız olsun

bende polen kullanıcam çörekotlu karışımıda duydum açıkçası bende yapmayı düşündüm çok fayda gören var baya araştırdım benim sorunum yumurta azlığı çünki
yarın öbür gün adt olucam sanırım tedaviye başlıcaz bi aksilik çıkmassa
canım sende bu ay başlıyosun dimi
hadi inşallah hayırlısı bismillah deyip başlıcaz ALLAH yardımcımız olsun
canım folikasitide kullanman gerekiyor,istersen bi dr.una sor .ben mustafa bahçeçiye muayane oldum ilk, bana yumurta rezervin azalmış dedi ama amh testinde sonucum 2.8 çıktı. ben ümit beyle devam etmeye karar verdim. testlere çok inanmıyorum çünkü hiç 4 den fazla yumurtamı görmedim bugüne kadar muayenelerde, neyse tekrar gittiğimde sorucam bi sürü bişeylere bakıp not aldım. yarın öbürgün regl olucam hissediyorum zamanı da geldi zaten rahim filmi çektiricem sonra onu bekliyorum büyük stresle. sigarayı da bıraktım duble stresteyim. sen bu ay başlıyosun demek ne güzel ya inşallah güzel sonuçlar yazdığını da okurum burda. benim nisan reglimi beklemem gerekicek sanıyorum ki

Son düzenleme:
canım folikasitide kullanman gerekiyor,istersen bi dr.una sor .ben mustafa bahçeçiye muayane oldum ilk, bana yumurta rezervin azalmış dedi ama amh testinde sonucum 2.8 çıktı. ben ümit beyle devam etmeye karar verdim. testlere çok inanmıyorum çünkü hiç 4 den fazla yumurtamı görmedim bugüne kadar muayenelerde, neyse tekrar gittiğimde sorucam bi sürü bişeylere bakıp not aldım. yarın öbürgün regl olucam hissediyorum zamanı da geldi zaten rahim filmi çektiricem sonra onu bekliyorum büyük stresle. sigarayı da bıraktım duble stresteyim. sen bu ay başlıyosun demek ne güzel ya inşallah güzel sonuçlar yazdığını da okurum burda. benim nisan reglimi beklemem gerekicek sanıyorum ki
anladım canım o zaman ben sorayım doktoruma kafama göre almayayım yinede
inşallah canım kısmetimizde varsa bakalım isteyen herkeze biran önce versin RABBİM sevindirsin :KK16:
ALLAH kolaylıklar versin sanada rahim filmi çok büyütme kafanda çok zor bişe değil artık anesteziyle bile yapıyolar gerçi ben normal çektirmiştim allahtan bu tedaviden önce gerek görmedi doktor hayırlısı olsun canım stes yapma tedaviden önce kaçınılması gerek mutlaka stres tehlikeli bizim için :KK20:

canım geçmiş olsun. ama bu da olumlu bir şey sonuçta demek olabiliyormuş aşılama ile de.
sizde problem neydi ?

biz de herhangi problem olmadığını söyledi doktorlar...bir sürü doktor değiştirdim...klomen+çatlatma iğneleri de sonuç vermeyince...bir tüp bebek merkezine karar verdik ve aşılama ile başladık...yani sebepsiz infertelite tıp diliylee...:)

X