Saç Uzatma Yöntemleri Yumurtalı - Turplu Su ile saçlarınızı hem Sağlığına kavuşturun hem de UZATIN..!

yarın denıycem ıns. saclarım cok kalın benım sprey ıle tarıyabılıyorum ancak ıns ıse yarıycak

kırpıkler ıcınde bır yontem varmı acaba

kirpikler için badem yağı gibi bakımlar var. veya başka bakımlar. eğer ki bu bakımları doğru zamanda yaparsan emininm ki etkisini göreceksindir. tarihleri http://www.kadinlarkulubu.com/istenmeyen-tuyler/592422-dolunay-epilasyonu.html buradan edinebilirsin. yağ bakım günlerinde yağ sürebilirsin mesela kirpiklerine. büyüyen faz da yapacağın bakımlar kirpiklerini uzatır, küçülen ay fazında yapacağın bakımlar ise kirpiklerini güçlendirir. dediğim gibi tarihleri verdiğim linkten edinebilirsin. sadece adet olduğun dönemde bakım yapmayacaksın :KK54:

kirpikler için badem yağı gibi bakımlar var. veya başka bakımlar. eğer ki bu bakımları doğru zamanda yaparsan emininm ki etkisini göreceksindir. tarihleri http://www.kadinlarkulubu.com/istenmeyen-tuyler/592422-dolunay-epilasyonu.html buradan edinebilirsin. yağ bakım günlerinde yağ sürebilirsin mesela kirpiklerine. büyüyen faz da yapacağın bakımlar kirpiklerini uzatır, küçülen ay fazında yapacağın bakımlar ise kirpiklerini güçlendirir. dediğim gibi tarihleri verdiğim linkten edinebilirsin. sadece adet olduğun dönemde bakım yapmayacaksın :KK54:

cok tesekkur ederım :KK34:

Kızlar ya ben de turplu su yapıyorum ama geçen hafta aldıklarım çok kötüydü bir türlü rendelenmediler zar zor 3 turptan yarım posa çıktı. Mayıs ayı geliyor bulabilecek miyiz turp bundan sonra yoksa ara vermek mi zorunda kalacağım :KK50:

Kızlar ya ben de turplu su yapıyorum ama geçen hafta aldıklarım çok kötüydü bir türlü rendelenmediler zar zor 3 turptan yarım posa çıktı. Mayıs ayı geliyor bulabilecek miyiz turp bundan sonra yoksa ara vermek mi zorunda kalacağım :KK50:

valla mevsimi geçtiği için zorlanacaksın bulmakta, büyük marketlerde aramanda fayda var :KK31:

Ben resimdeki gibi kucuk turplardan bulabildim bugun yapicam ins :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yaptım ılk denemem yanlız kaynatırken yarım saatte su bıtıyor bende uzerıne bır kac turp daha ılave yaptım bırazda su tekrar kaynattım ıkı saat beklettım saclarımda baya bı dokulme oldu fakat sprey olmadan tarıyamazdım ama bu gun gayet guzel tarandı saclarım ıkı gunde bır yapıcam ıns tesekkurler :KK76:

yaptım ılk denemem yanlız kaynatırken yarım saatte su bıtıyor bende uzerıne bır kac turp daha ılave yaptım bırazda su tekrar kaynattım ıkı saat beklettım saclarımda baya bı dokulme oldu fakat sprey olmadan tarıyamazdım ama bu gun gayet guzel tarandı saclarım ıkı gunde bır yapıcam ıns tesekkurler :KK76:

oh şifa olsun bacım, saçları yumuşatıyor zaten kolay taranır :KK19:

ıkıncı yapısım bu defa saclarım dokulmedı ayrıca krem surmeden de bırakabılırdım fakat emın olamadıgım ıcın az bır krem surdum yumusacık oldu TESEKKURLER ay perısı :KK76::KK76::KK76:

merhabalar...bu turplu suyu haftada ıkı kere yapıp bırer gun arayla ertsı gunlerdede mayonezle bakım yapsak olurmu sızce

canım büyüyen ay fazında sinemaki kürünü uygularsan saçların daha hızlı uzar. şu an küçülen ay fazındayız. aynı şekilde bu turplu su kürünü de büyüyen ay fazında uygularsan daha iyi sonuç elde edersin. sinemakiyi kullanıp memnun kaldıysan ona devam et, yok bi fark göremedim diyorsan kesinlikle bu formülü yap derim. 2 si bir arada sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. bi dene bakalım yine de , 2 taraftan da yeterli desteği alsın. belki de böyle daha kuvvetli bir formül elde etmiş oluruz ve bunu paylaşırız :KK54:

MERHABALAR AY PERISI BEN SACLARIMI EVDE KENDIM BOYUYORUM SACLARIM ORTALAM BELIME GELIYOR...AMA 7 AYDIR SADECE DIP BOYASI YAPIYORDUM VE UCLARINA HIC BOYAMIYORDUM ...SOZUM OLACAGI ICIN SACLARIMIN HERYERINE BOYADIM BAKIM KREMIYLE FALN DUSTA YIKADIM CIKINCA COK CANLI OLDUGUNU HISSETIM ERTESI GUNU TEKRAR YIKADIM BOYLE ELIME BI TUAF GELMISTI.. KUAFOREDE GIDIP FON SPREY SKINCA ERTESI GUNU RESMN SACIM GIBI YOSUN OLMUSTU SANIRIM KUAFOR SACIMIN BI TUTAMINI YAKTI...SIMDI UCLARINDAN AZ ALDIRMAK ISTIYORUM VE TURPLU SUYU YAPMAK ISTIYORUM UZATMAM GEREK CUNKU BAYRAMDAN SONRA NISANIM VAR...UZATTIM BIRAZ AMA SIZE SORUM SU SIMDI BEN BIGUN TURPLU SU BIRGUN MAYONEZLE ERTESI GUN TEKRAR TURP SUYU YAPSAM VE DIGER GUNLER SACIMI DINLENDIRSEM OLURMU

CVP VERIRSENIZ COK MEMNUN OLURUMM...

X