2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

Herkesin yorumundan bisiyler cikaedim ogluma demekki bebisler hep ayni bizimki reklam delisi mng kargo reklamina bayiliyo daha sarki baslamadan popis sallaniyo kollar havada bide yatcaz kalkcaz cildiriyo cocuk favori cizgi filmimiz yumurcakta can kikir kikir guluyo oyuncak hevesi bi cocuk oyuncaklarini ellerse geliyo biz saklambac oynuyoruz oglumla sesimi takip edip buluyo beni bide top oynuyoryz birlikte dans ediyoruz egitici oyuncaklarini oynatmaya calisiyorum bde aliyo montunu kapiya gdip hadi hadi diyo anneyi cok tatli soyluyo pasam

kızlar artık doruk kaka yaptığı zaman tis tis diye bezini gösteriyor, püff diye suratını buruşturuyor, klozeti görünce tis tis diyor

komşumda klozet adaptörü almış geçenlerde ama daha kullanmadım hiç

annemde komşumda madem söylemeye başladı , artık tuvalet eğitimine başla yavaş yavaş diyolar

bana çok erken geliyor daha, siz ne zaman başlamayı düşünüyosunuz?

Ecos senin duttt diyen dilini yerim cimcime :KK55: gel minnosum buyude teyzosuna kac kac gel :emir_bebek::KK55:
zaten dun aksam dogumg
unu resımlerıne bakıyor elıfe cıcı yapıyor senın resmınede gel gel dıyor.dedım ece elıfe gıdelım mı kalktı ayag by by yapıyor atta dıyor.ay ne gulduk..odasınınn camından bak elıf orda dıyorum sızın oralar gorunuyor dırek bına olmasda gel gel dyor:KK34:
hepsi sıkıntılı bu kuzuların , kurt var popolarında :KK1: :KK1: doruk da paltosunu alıyor atta diyerek kapıyı yumrukluyor

zil çalmasın heyecandan ölüyoruz misafir geldi evimize diye :KK1: ama yanlışlıkla zile basıp kimse gelmezse çok ağlıyor kuşum neden gelmediler diye :KK14:

oyuncakların hepsini ortaya serip hiç biriyle oynamamak çok zevk veriyor :KK53: arasıra ilgisini çeken oyuncaklar olmuyo değil ama kısa süreli

oyun arkadaşına ihtiyaçları var. doruk yaşıtı olanları değil de büyükleri daha çok seviyor ama nerden bulcam çocuğu :KK14:

neyse kardeş geliyo 2-3 seneye koşturup dururlar beraber :KK1:
ecede hava kararınca babasının gelıcegını bıldıgı ıcın kapının onunde babaa dıye bagırıp duruyor.montunu ece hanımda alıyor markete bakalla kacarak gıdıyoruz eve gelen mısafırlerle gıtmek ıstıyor

Ömrümün en uzun ömrümün en mutlu ömrümün en heyecanlı ömrümün en kutsal yılını geçirdim. Kızım bir yaşını tamamladı ve beni de öyle bir olgunlaştırdı ki :) neler değişmedi ki hayatımda. hatırlamıyorum önceleri neler yaparmışım nasıl zaman geçirirmişim ve ne kadar gereksiz konulara takılırmışım. Duru Kızım benim hayatımı düzene soktu resmen.
Tekrar beni de alırmısınız aranıza ben çok uzak kaldım buralardan benim de sizlere sormak istediklerim var benim de tecrübelerim var sizinle paylaşabileceğim arkadaş arkadaş konuşalım mı buradan :)
kusura bakma ben senı hatırlayamadım ama gel canım.coksık gıremesekte buralardayız paylasımımız oluyor:KK16:
Eki Görüntüle 882387 Eki Görüntüle 882388

bu da benim pis oğlum :KK1: pazar günü vermiş babası eline halleyi o da bir güzel yedi :KK1:

diğeri 2,5 ay önceki hali doğumgününden saçlarını kestirdik çok değişti kuzum
sıpaya bak sen hele koca adam oldu kız bu yerım onu ben ecenı yemek yerken kı halı aynı boylee..
kızlar artık doruk kaka yaptığı zaman tis tis diye bezini gösteriyor, püff diye suratını buruşturuyor, klozeti görünce tis tis diyor

annemde komşumda madem söylemeye başladı , artık tuvalet eğitimine başla yavaş yavaş diyolar

ecede bezıne vuruyor dıt dıttt dıyor gıt demek ıstıyor offf dıyıp yuzunu burusturuyor bılmıs kuzu:KK52:

yavaş yavaş başlayabilirsin canım kimi çocuk erken bırakıyormuş bezi :26:maşallah :KK1:

yavaş yavaş başlayabilirsin canım kimi çocuk erken bırakıyormuş bezi :26:maşallah :KK1:

biraz önce ilk denememizi yaptık. tam surat ifadesi değişmişti ki götürdüm hemen tuvalete

bezine azcık yapmıştı ama tuvalete yapmadı

2 tane oyuncağını eline aldı biraz oturdu ağlamadan keyifli geldi

biraz önce ilk denememizi yaptık. tam surat ifadesi değişmişti ki götürdüm hemen tuvalete

bezine azcık yapmıştı ama tuvalete yapmadı

2 tane oyuncağını eline aldı biraz oturdu ağlamadan keyifli geldi

ne güzel rahat atlatacak gibisiniz bu durumu :nazar::nazar: bence ara ara denemelere devam et hazır o ışığı almışken paşadan :KK9: darısı bizlere inşallah. bende yazın sonuna doğru başlamayı düşünüyorum.. :44::44:

ne güzel rahat atlatacak gibisiniz bu durumu :nazar::nazar: bence ara ara denemelere devam et hazır o ışığı almışken paşadan :KK9: darısı bizlere inşallah. bende yazın sonuna doğru başlamayı düşünüyorum.. :44::44:

bende yazbaşı falan diye düşünüyodum ama erken bırakıcaz gibi inşallah,

zaten temmuza kadar bezi bırakmış olsak çok mutlu olcam 2. bebek gelmeden

selam kizlarrrr aklima geldi girip bir bakayim dedim BenElse tebrik eder'm Rabbim sag saglim kucagina almayi nasip etsin

yürür canım acelesi yok biz 10 aylık yürüdük 1 dk poposunun üstüne oturmuyo cok yoruyo beni
bızımkıde en azından yuruse ben kurtulucam bu benım elımden tutup gezıyor butun gun masa altlarında koltuk arkalarındayız.bıraksam tek basına tehlıkelı ısler pesınde.pırızlerın yanında buluyorum hemen.cok fena oldu yanı
selam kızlarrr nasılsınızzz
selam valla bız ıyıyız sen nasılsın?

selam annecıkler:KK3:
bı kac zman oldu gıremedım yıne.. bakındıgım zmanlar oldu ama cvp yazcak fırsatım yoktuu:KK6:
bebısı yuruyenler tebrık edıyım once hepınızıı:KK16::KK16:
eylüs 12 aylıkken baslamıstı yurumeye baya zorlu bı etap beklıyo sızı solıımm bucur cadı btun gun pıre gıbı pesımdee:KK52:

yenı bebısımden haberler getrdım sızee:KK49::KK49:
cınsıyetımızı ogrendık hayırlısıyla ıns. bı 'KIZIM' daha olucak:nazar::nazar:
sukurler olsun Allahm yıne gonlume gore verdı yenı bı bebege hazır degılım ama olcaksa kız olsun barı modundaydım
hep ımrenmıstım genc yasta yasları bırbırıne yakın ıkı kızı olan annelere..
her ne kadar ılk cocugumunda kız oldgunu goren bılenler tuh der gbı yorum yapsada ben pek bı mesudumm:KK9::KK9:
sonucta ben asıl olarak kızıma 'kardes yoldas' olsun dıye yapmak ıstedım 2.yı erkek yda kız olsun cesıtlensın dye dııl
teyzeler, komsular benım yerıme uzulmeseler bosuna keske

Allahım melegımı saglıkla kucagıma almayı nasıp etsın ınsaallah:KK31::KK31:

hepınızı opuyorumm:KK54::KK54:

selam annecıkler:KK3:
bı kac zman oldu gıremedım yıne.. bakındıgım zmanlar oldu ama cvp yazcak fırsatım yoktuu:KK6:
bebısı yuruyenler tebrık edıyım once hepınızıı:KK16::KK16:
eylüs 12 aylıkken baslamıstı yurumeye baya zorlu bı etap beklıyo sızı solıımm bucur cadı btun gun pıre gıbı pesımdee:KK52:

yenı bebısımden haberler getrdım sızee:KK49::KK49:
cınsıyetımızı ogrendık hayırlısıyla ıns. bı 'KIZIM' daha olucak:nazar::nazar:
sukurler olsun Allahm yıne gonlume gore verdı yenı bı bebege hazır degılım ama olcaksa kız olsun barı modundaydım
hep ımrenmıstım genc yasta yasları bırbırıne yakın ıkı kızı olan annelere..
her ne kadar ılk cocugumunda kız oldgunu goren bılenler tuh der gbı yorum yapsada ben pek bı mesudumm:KK9::KK9:
sonucta ben asıl olarak kızıma 'kardes yoldas' olsun dıye yapmak ıstedım 2.yı erkek yda kız olsun cesıtlensın dye dııl
teyzeler, komsular benım yerıme uzulmeseler bosuna keske

Allahım melegımı saglıkla kucagıma almayı nasıp etsın ınsaallah:KK31::KK31:

hepınızı opuyorumm:KK54::KK54:
:nazar::nazar:ayy canım benim çok seviindim senin adına, gerçekten çok doğru düşünüyosun.. ne güzel birbirlerine destek olurlar sana da tabi.. benimde en çok imrendiğim aile tablosudur inan.. kendi kız kardeşim olmadığından mıdır nedir bilemiyorumm... ne güzel Allahım gönlüne gören nasip etmiş.. Sağlıkla kucağına alırsın tatlım insallah :KK16::KK16:

Son düzenleme:
X